[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv foruma kopīgs salidojums (Balsojums par salidojumu)
Parcopi.lv foruma kopīgs salidojums
Lūdzu nobalsojam vēlreiz tie, kuri vēlās piedalīties kopīgā copes salidojumā
1.Vēlos piedalīties 14.-16.maijam[ 1 ][9.09%]
2.Vēlos piedalīties 21.-23.maijam[ 4 ][36.36%]
3.Vēlos piedalīties 28.-30.maijam[ 0 ][0.00%]
4.Vēlos piedalīties 11.-13.jūnijam[ 0 ][0.00%]
5.Vēlos piedalīties 18.-20.jūnijam[ 0 ][0.00%]
6.Nevēlos piedalīties[ 1 ][9.09%]
7.Man vienalga[ 1 ][9.09%]
8.Piedalīšos, kad zināšu konkrētu datumu un vietu[ 4 ][36.36%]
Kopā atbilžu: 11
parcopiDatums: Trešdiena, 14.04.2010, 19:50 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lūdzu nobalsojam par jūsuprāt pieņemamāko variantu. Tad atkarībā no balsojuma rezultātiem, varēs domāt un balsot par vietu, kurā šo pasākumu sarīkot!
Lūdzu balsojam! raksta
Pielikumi: 4048603.jpg (11.7 Kb)
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 15.04.2010, 20:24 | Ziņa # 2
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Doma laba Aigar,varu mēģināt pielāgoties citiem,tik esmu spiningotājs,ar pludiņu man švakas iemaņas chukle
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 20.04.2010, 16:04 | Ziņa # 3
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu ja varēšu tikt, tad labprāt :)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 12:24 | Ziņa # 4
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Doma laba, bet izskatās, ka atsaucības gan nav :(
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 18.05.2010, 16:35 | Ziņa # 5
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kā paliek ar to kopējo tusu? Man kājai dzelžu ārā njemšanas operācija jāieplāno.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.05.2010, 20:24 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vajag jau noorganizēt. Vismaz mazā kompānijā. Šonedēļ jau vairs nesavāksimies laikam. Nākamās divas nedēļas nogales, neskaitot šo, es netieku, bet vēlāk gan var mēģināt jebkurā jūnija nedēļas nogalē. Es gan varu bieži arī darbdienās, bet tas vairumam neder. Iespējams, ka drīz likšu galdā konkrētu datumu un tad redzēs kas tiek un grib un kas nē. :)
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 24.05.2010, 20:33 | Ziņa # 7
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Iesaku ierosināt konkrētu datumu un tad jau redzēs, kas tiek. Pirmais salidojums nebūtu slikts arī mazā kompānijā :)
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 24.05.2010, 23:45 | Ziņa # 8
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vajadzētu tiešām noteikt datumu un vietu ,lai var ieplānoties.
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv foruma kopīgs salidojums (Balsojums par salidojumu)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv