[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Makšķerēšanas noteikumi
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.12.2011, 20:19 | Ziņa # 46
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mjā padārga gan nene ne


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 12.12.2011, 21:59 | Ziņa # 47
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jā par 550 ls ceņņiks kā labākajos restorānos sanāk :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 01:05 | Ziņa # 48
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dārga gan zivs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 13.12.2011, 01:32 | Ziņa # 49
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja iekrīt, tad diezgan sālīts tas raibais sanāk. doma


Ziņojumu laboja copmanis78 - Otrdiena, 13.12.2011, 12:32
 
martiDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 11:40 | Ziņa # 50
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
domā zivnieks ar viepli iekritīs?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 11:42 | Ziņa # 51
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti
mēs ātri skrienam :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 15:10 | Ziņa # 52
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
mēs ātri skrienam

:D dance


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
kapracisDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 15:15 | Ziņa # 53
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
uz kurieni skrienat? sodu maksāt?:))
 
parcopiDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 21:05 | Ziņa # 54
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izmēģināju iespēju šī gada MK nopirkt internetā.
Iekrāvu telefonā, bet tur pat uz pašu tuvāko neko nevar saprast :D
Laikam būs jāizprintē šis arī un jāstaipa līdz. Ja samirks, tad izprintēšu atkal :)
Pielikumi: 2877648.jpg (40.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 21:33 | Ziņa # 55
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
cik es sapratu, tad galvenais to numuru saglabāt telefonā. kartes nr un viss.
bilde jau nav jārāda.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BebrsDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 22:27 | Ziņa # 56
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bet kur paliek tā nauda par MK? Nafig tā jāpērk??? Es šogad neesmu pircis un liekas arī nepirkšu. Man 10 lati ir liela nauda, nataisos to ziedot budžeta lāpīšanai.


Nav bildes- nav zives :D
 
TukliitisDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 22:31 | Ziņa # 57
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Aigar!

man ar bija doma tikai telefona turēt :D num, tad dzirdēti un piedzīvoti visādi atgadījumi ar telefoniem ūdenī! :D takā labāk gan telefonā gan makā turēšu MK! :D

jo diez vai inspektori ticēs man ka man ir slapjš telefons un MK tajā :D


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)


Ziņojumu laboja Tukliitis - Sestdiena, 07.01.2012, 22:31
 
uldeensDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 22:35 | Ziņa # 58
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Es vēl ar neesmu nopircis, bet ja pirkšu tad labāk kartona gabaliņu pastā-būtu netā vismaz cenu nometuši,varētu jau nepirkt -pāris gadus neviens nav uzprasījis....bet atkal nonākt neveiklā situācijā uz divdesmit latiem minimālajā:))
 
parcopiDatums: Sestdiena, 07.01.2012, 22:39 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Bet kur paliek tā nauda par MK? Nafig tā jāpērk??? Es šogad neesmu pircis un liekas arī nepirkšu. Man 10 lati ir liela nauda, nataisos to ziedot budžeta lāpīšanai.

Es nevaru nepirkt, te pa Ķīšezeru, Daugavu un Vecdaugavu diezgan aktīvi šiverē Pašvaldības un ūdenspolicija, kuri karti šogad man diezgan regulāri pārbaudīja. Inspektorus gan neesmu manījis. Pēc taisnības un saprašanas ar labprāt nepirktu karti, bet skaidroties ar policiju katrā copes reizē es negribu un pierādīt, ka mana nauda neaiziet zivīm :(
Tukliitis - izrādās telefonā var pievilkt diezgan saprotamā redzamībā, bet labāk tomēr izprintēt arī papīrīti. Gadās visādi :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 07.01.2012, 22:43 | Ziņa # 60
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uldeens tur tev taisnība,pie mums jau nav kam to MK parādīt.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv