[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
parcopiDatums: Trešdiena, 10.05.2017, 12:04 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar noprovēju - nav vēl gatavas. Šitajā kalatūnā ilgi žūst! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 10.05.2017, 13:55 | Ziņa # 32
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es toties tikko biju swh zaļajā stūrī. Rītā vakarā ies gaisā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 10.05.2017, 13:59 | Ziņa # 33
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Es toties tikko biju swh zaļajā stūrī. Rītā vakarā ies gaisā

ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 10.05.2017, 22:34 | Ziņa # 34
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Vot kaut ar mietu pa muguru dodiet, bet nekad neesmu spējis saprast, ko cilvēki tajā voblā atrod. Galīgi nestāv man uz to lietu.. Laikam gaumes tiešām mēdz būt atšķirīgas.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 08:20 | Ziņa # 35
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
martins_
Toč Tev ar mietu pa muguru :D
Vajag labi uztaisīt lai nav sāļa pastala un tad ir pa luksusu ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 08:29 | Ziņa # 36
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gaumes dažādas. Citam sīpoli negaršo, citam jūras veltes, citam vēl kaut kas... svilpo
Man voblas garšo, bet man vairāk iet pie dūšas riktīgi sakaltušās, ar kurām galdu var sist kopā :D
Citiem atkal labāk patīk tādas kā pūdētas. Mīkstas un eļļainas. Varu ēst arī tādu, bet cietās labāk. Man personīgi numur viens voblām ir asaris. Grūti tīrās, bet izkalst tieši tāds, ka galdu var sist! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 12:48 | Ziņa # 37
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
Toč Tev ar mietu pa muguru

Paldies, labais cilvēk! :D

P.S.
No ašuka ir kādas ziņas tuvējos ūdeņos? Jeb jābrauc reņģēs? :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 12:53 | Ziņa # 38
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es, piemēram, maukšu reņģēs :D Secinājumus vari izdarīt :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 14:36 | Ziņa # 39
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Šādā gadījumā, negribot, sāc ātrāk mīties


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 15:25 | Ziņa # 40
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Vot kaut ar mietu pa muguru dodiet, bet nekad neesmu spējis saprast, ko cilvēki tajā voblā atrod. Galīgi nestāv man uz to lietu.. Laikam gaumes tiešām mēdz būt atšķirīgas.

Tie kuri neēd voblu, tie nelieto alu. Tātad hoķi ari neskatās! A nafig tad tādi tautieši vajadzīgi? :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 16:23 | Ziņa # 41
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 12.05.2017, 08:48 | Ziņa # 42
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Tie kuri neēd voblu, tie nelieto alu

A figu, arī, kad alu tempu pa nopietno, vobla neuzrunāja. Nu jau gadus 4-5, teikšu godīgi, alus ar neiet, atzīstu tikai visīti. :) Bet hoķi lūrēt tas nekad nav traucējis :)

Arvi, par reņģi mājienu sapratu, tad gan jau ar aizbrauks uz molu kādu "jautro kino" palūrēt :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Piektdiena, 12.05.2017, 08:49
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 12.05.2017, 09:59 | Ziņa # 43
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar čalis no mola līdz 10:00 spaini pielasījis. Man rītā līdz 12:00 pārceltā darba diena, tad gan uz garāžu un uz jūr.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 12.05.2017, 10:11 | Ziņa # 44
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Za$#bisj, līdz 12:00.. Man pārcelta pilna diena, ibio :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 12.05.2017, 10:13 | Ziņa # 45
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man 5dienās līdz 15iem :) tā kā pārcela 5dienu, tad īsā + 7dien ir ofic svētki - mātes diena, līdz ar to vēl saīsināja :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv