[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
je6kaDatums: Ceturtdiena, 24.01.2013, 00:10 | Ziņa # 991
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
fū, daži sirmi mati klāt. :D


Laikam pieraduši no -17 raut ārā :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
jutrixDatums: Svētdiena, 27.01.2013, 19:41 | Ziņa # 992
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Rudņevs tiko banku Brēmenei ielika :) ja alus
Pa eurosport 2 tiešraide iet ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 28.01.2013, 18:24 | Ziņa # 993
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
atkal pa dirsu 1-3


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 28.01.2013, 18:51 | Ziņa # 994
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
atkal pa dirsu 1-3

mani kaut kā tas neizbrīna :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 28.01.2013, 18:54 | Ziņa # 995
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar saktījos daiļslidošanu tur bija vairāk ko redzēt


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 14:43 | Ziņa # 996
Grupa: Dzēstās
http://www8.livetv.ru/webplayer2.php?t=letontv&c=japan32&lang=ru&eid= 154650&lid=105865&ci=5&si=1

Futbols. Japāna-Latvija
 
jutrixDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:13 | Ziņa # 997
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bārda var arī pa LTV7 skatīties :D hello


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:21 | Ziņa # 998
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mūsējie nekādi izskatās :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:26 | Ziņa # 999
Grupa: Dzēstās
Quote (jutrix)
Bārda var arī pa LTV7 skatīties

Man darbā diemžēl nerāda, jāiztiek ar to kas ir...
Bet tiešām mūsējie pilnīgi nekādi... jāsaka, ka japāņi ir pieklājīgi un spēlē uz pusspēku.
 
jutrixDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:31 | Ziņa # 1000
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu nez, man jau liekas ka mūsējie bik labāk spēlē, kā daudzas iepriekšējās spēles svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:41 | Ziņa # 1001
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
0:3 :( dusma


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Trešdiena, 06.02.2013, 15:41
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 15:43 | Ziņa # 1002
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neko labāku neredzu, pat netiek līdz sitienam pa vārtiem :D
0:3 vēl ir maz. Ja ne Vaņins, būtu vēl lielāks rezultāts.....līdz spēles beigām gan vēl ir laiks :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 16:19 | Ziņa # 1003
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bezzobaini ne


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
uldeensDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 16:44 | Ziņa # 1004
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Galīgi bez variantiem,laikam fūzis nav mūsu sporta veids ne
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.02.2013, 16:45 | Ziņa # 1005
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šosezon hoķis arī :D
Vispār vienu laiku man patika futbols mūsu izlases izpīldījumā. Vienīgā cerība, ka jaunā paaudze ar saspēlēsies. :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv