[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
HostmanDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:55 | Ziņa # 796
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Quote (Zivnieks)
vot nezinu....labi šodien bija tūta...bet visas iepriekšējās spēles, kuras kaut nedaudz esmu redzējis un ir bijuši pakāsieni, pati spēle jau bija ok, momenti un izspēles dakuja un vēl vairāk, lielākā daļa spēles notiek uzbrukuma zonā un viss ir skaisti, bet....nav neviena, kas mācētu iemest tad kad vajag....tā bija visus gadus, bet vismaz tad bija miķelis, dārziņš kuri saspēlējušies mācēja sev izkārtot vārtus...a tagad ir tikai karsums

+1 Prieks,ka kāds ir likumsakarības pamanījis... :)


Ziņojumu laboja Hostman - Trešdiena, 17.10.2012, 19:59
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:06 | Ziņa # 797
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bij periods, kad hossa spridzināja...bet pa lielam viņš vispār ņikuja nedarīja, viņš tikai atrada savu točku, tad kad viss jau bija izdarīts, iedeva viņam pēdējo piespēli un viņš vienkārši mācēja iemest...tagad uz šo visu skatoties liekas, ka tiešām pilnīgi viss ir izdarīts un izģērbts, pietrūkst tikai kāds, kurš māk iemest, bet....
vai šo mainīs trenera maiņa...šaubos...pērn ar Pekku tak viss sanāca, nedomāju ka spēlētāju maiņa ir sabojājusi viņa prasmes...es vairāk liktu uz to, ka nav pareizi komanda nokomplektēta, bet es galīgi nav eksperts, tik savu necilā skatītāja viedokli paužu :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
HostmanDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:09 | Ziņa # 798
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Citējot A.Pučes tiko tapušo twittera ierakstu... Lai novērstu līdzjutēju domas no hokeja rezultātiem, Peka varētu pārmaiņas pēc kaut ko par latviešu valodu pateikt... Futbolistiem līdzēja:)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:12 | Ziņa # 799
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Hostman)
Lai novērstu līdzjutēju domas no hokeja rezultātiem, Peka varētu pārmaiņas pēc kaut ko par latviešu valodu pateikt... Futbolistiem līdzēja:)

ha ha, labs :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.10.2012, 19:07 | Ziņa # 800
Grupa: Dzēstās
Ючерс Марис Динамо (Рига) 37 вратарь 10 0 7 91.5 2.33

Apskatīju statistiku - Jučers 16 vietā starp vārtsargiem ar koef. 2.33 un nevienu!!! uzvaru un septiņiem zāģiem...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 18.10.2012, 22:37 | Ziņa # 801
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Citāts no Kreipāna raksta Delfi:
".....Mums vienmēr ir bijuši spēlētāji, kuri laukumā prot domāt un improvizēt, kuri spēles shēmu neuzskata par dogmu jebkurā situācijā un tieši šeit, šķiet, slēpjas viens no neveiksmju iemesliem - pa vecam spēlēt netiek ļauts (aizkulisēs runā, ka, piemēram, Meijam un Džerijam treniņos pat esot aizliegts saspēlēties), bet pa jaunam... Tas nav ne mans, ne dažu manu Rīgas ”Dinamo" vadībai ļoti nevēlamu pašmāju kolēģu, bet gan arī vairāku ārzemju kolēģu, bijušo spēlētāju un vairāku treneru atzinums, ka rīdzinieki bieži vien spēlē primitīvi. Nevis vienkārši, bet tieši - primitīvi. Vārdu sakot - pretiniekam paredzami. Tādu atziņu nevienam nav patīkami lasīt, tā pat aizvaino, taču - pierādiet uz ledus pretējo! Un tas jau attiecas ne tikai uz treneri, bet ne mazākā mērā uz spēlētājiem. Pierādiet, ka trenera koncepcija nav pareiza. Nebūs tā, ka viņš tagad nosēdinās malā visus, kuri atļaujas kaut nedaudz atkāpties no spēles shēmām. Protams, ja būs pozitīvs rezultāts... Varbūt tikai man tā liekas un varbūt tas nav nekas slikts, bet starp dinamiešu treneriem spēles laikā nav gandrīz nekādas (vismaz acīmredzamas) komunikācijas. Uz komandas soliņa nekāds ”tirgus" nav pieļaujams, taču - vismaz no malas - dažreiz rodas iespaids, ka galvenais treneris ir pats par sevi, bet viņa palīgi - atsevišķi. Katrs savās domās. Turklāt vēl aizkulisēs runā, ka Rautakalio patiešām esot diezgan liels vienpatnis - viņš ir pats par sevi, bet pārējie atsevišķi... Ja tā tas patiešām ir, tad vairāki jautājumi uzreiz arī atkrīt. ....
Neesmu kompetents profesionāli izvērtēt Rautakalio darbu, tas laikam arī nebūtu korekti, taču nav arī jābūt profesionālam hokeja trenerim, lai redzētu, ka komandā kaut kas ”nelīmējas" kopā ne tikai uz ledus spēļu laikā. Droši vien, ka somu treneris zīmē vispareizākās spēlēšanas shēmas, taču acīmredzot viņš nav atradis pareizos vārdus, lai shēmas nepaliek ”mirušas", bet gan strādā uz ledus. Savukārt biežā spēlētāju virknējumu mainīšana jau sāk atgādināt paniku nevis pārdomātu rīcību. Kaut kas nav kārtībā tā sauktajā komandas ”kīmijā" un tas vairs nav noslēpjams ne ar kādiem saukļiem vai pēkšņu kursa maiņu. Vai esat kaut vienā Rautakalio intervijā lasījuši, ka viņš ir vismaz kaut kur un kaut nedaudz kļūdījies? Es neesmu. Grib viņš to vai nē, bet tāds paštaisnums liek domāt, ka, treneraprāt, pie visa ir vainīgi spēlētāji un to zemā meistarība. Tikai ne viņš. Nu, nespēj viņi izprast Rautakalio ģeniālās shēmas...

un kurš te teica ka nav nekāda trenera vaina un nozīme?!... svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Ceturtdiena, 18.10.2012, 22:45
 
martiDatums: Ceturtdiena, 18.10.2012, 23:31 | Ziņa # 802
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es tik zinu to, ka rodas ar vien lielāka cieņa pret cipuli un esmu gandarīts par savu lēmumu no paša sākuma nepirkt par naudu iespēju skatīties dinamo spēles :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 13:24 | Ziņa # 803
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 13:57 | Ziņa # 804
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēc tāda pakāsiena tam tā būt


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 14:00 | Ziņa # 805
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un vēl divi smagi kāsieni priekšā :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
HostmanDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 14:02 | Ziņa # 806
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
A.Puče : Šodien satiku nākamo RD treneri... Labs. Ir dators, skatās hokeju, ir iphone... Problēma-vecāki nelaidīs uz visām spēlēm, videne jāpabeidz.
 
jutrixDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 14:10 | Ziņa # 807
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
un vēl divi smagi kāsieni priekšā :D

pirmdien jau nu token svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 15:42 | Ziņa # 808
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!

Ziņojumu laboja spulgits - Piektdiena, 19.10.2012, 15:42
 
je6kaDatums: Piektdiena, 19.10.2012, 16:15 | Ziņa # 809
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z75Q0sCRBWE


Bik iekarsa.. :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
MārisDatums: Pirmdiena, 22.10.2012, 12:35 | Ziņa # 810
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Šovakar DR pret MMG. Nosapņoju, ka DR vinnē 5-0, bet drīzāk jau būs 0-12. Tāpēc neskatīšos, došu priekšroku lotām.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv