[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:09 | Ziņa # 781
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)

varu pačukstēt, tas būs 23.10.2012.

laimīgais, varēsi Malkinu iečekot :) alus


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:10 | Ziņa # 782
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
varēsi Malkinu iečekot

aha...bet drīzāk to, kā viņš izčekos mūsējos :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:11 | Ziņa # 783
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
aha...bet drīzāk to, kā viņš izčekos mūsējos :D

tas ir fakts svilpo
bet moš jau būs RD jauns treneris un tad viss kas var notikt svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:13 | Ziņa # 784
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāsiens ne dusma Nu ja tagad neatstādinās Rautakalio, tad es nezinu ar kuru vietu domā RD valde svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:14 | Ziņa # 785
Grupa: Dzēstās
Tā arī beidzās... skaists kāsiens. :D
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:14 | Ziņa # 786
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Nu ja tagad neatstādinās Rautakalio, tad es nezinu ar kuru vietu domā RD valde

Piekrītu dusma


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
HostmanDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:15 | Ziņa # 787
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Quote (jutrix)
Kāsiens ne dusma Nu ja tagad neatstādinās Rautakalio, tad es nezinu ar kuru vietu domā RD valde svilpo

Ar pareizo, tici man trenera nomaiņa neko radikāli nemainīs... ;)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:20 | Ziņa # 788
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Hostman)
Ar pareizo, tici man trenera nomaiņa neko radikāli nemainīs... ;)

Nemainīs tikai tad ja būs tāds pats treneris, ar tādu pašu spēles stilu. Ja pamainīs stilu un vēl šo to, tad mainīsies visa spēle, tās uztvere un piegājiens kopumā. hello
Trenerim ir liela nozīme komandas spēlē un tās sniegumā, tā kā par "radikāli nemainīs", galīgi nepiekrītu nene


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
HostmanDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:29 | Ziņa # 789
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Piegājiens un spēles stils jau varbūt arī mainīsies, bet vai rezultāti uzlabosies, neesmu pārliecināts. Ja spēlētājs nevar savas (ne)meistarības dēļ trāpīt ripu tukšos vārtos, tad tur uz soliņa var stāvēt kaut pats Skotijs Boumens, tas neko nemainīs. Patreiz nav runa par spēles komandas spēles stilu, bet par spēlētāju meistarību, kas nespēj izpildīt uzdoto spēles plānu.
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:30 | Ziņa # 790
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Hostman)
bet par spēlētāju meistarību, kas nespēj izpildīt uzdoto spēles plānu.

tas gan, bet varbūt tas plāns tāds neizpildāms :D svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:30 | Ziņa # 791
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labi, ka es neredzēju :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:31 | Ziņa # 792
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vot nezinu....labi šodien bija tūta...bet visas iepriekšējās spēles, kuras kaut nedaudz esmu redzējis un ir bijuši pakāsieni, pati spēle jau bija ok, momenti un izspēles dakuja un vēl vairāk, lielākā daļa spēles notiek uzbrukuma zonā un viss ir skaisti, bet....nav neviena, kas mācētu iemest tad kad vajag....tā bija visus gadus, bet vismaz tad bija miķelis, dārziņš kuri saspēlējušies mācēja sev izkārtot vārtus...a tagad ir tikai karsums


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:31 | Ziņa # 793
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ideāls hokejs.
 
jutrixDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:32 | Ziņa # 794
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
a tagad ir tikai karsums

nevajadzēja Sējēju pakāst dusma


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 19:41 | Ziņa # 795
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Hostman)
Pilsoņi Makšķernieki! Vai tad tā spēle ir Jūsu nervu vērta? Taupiet nervus tam brīdim,kad uz 0.14 mm auklas bez pavadiņas pieķersies "Mūža līdaka"...

tieši tā. pilnīgi piekrītu. un piekrītu arī, ka trenneris tur daudz neko nevar palīdzēt :(
vienīgais glābiņš ir C I P U L I S !!!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv