[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
BorodaDatums: Svētdiena, 19.05.2013, 11:41 | Ziņa # 1021
Grupa: Dzēstās
Pie upes nekā.... odu bari visu nakti un no rīta..
Nekas, sakosts esmu, tātad izstrādājās imunitāte. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 19.05.2013, 11:42
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 20:07 | Ziņa # 1022
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Rīgā negaiss sākās prieks


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
akmensDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 21:41 | Ziņa # 1023
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 33
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Interesanti kurā Rīgas rajonā ir(bija) negaiss?Vecmīlgrāvī ,3piles stundā un neliela brīzīte.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 23.05.2013, 17:34 | Ziņa # 1024
Grupa: Dzēstās


Nu ko, rīt laikam pilnais mēness. :) Nedēļas nogalē pacopēšu, tad jau manīs, ko dara pilnmēness.
p.s. tagad līst manā rajonā.
Pielikumi: 2152746.jpg (32.6 Kb)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 21:27 | Ziņa # 1025
Grupa: Dzēstās
Smuki nogāza. Bij i krusa, i pērkons i zibens. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.07.2013, 17:20 | Ziņa # 1026
Grupa: Dzēstās
Nu ta beidzot ir gan slapjums, gan zibeņi un pērkoni. :) Tas Rīgā.
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 18.07.2013, 19:29 | Ziņa # 1027
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un tagad neizbraucamas peļķes :(


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 08.08.2013, 21:36 | Ziņa # 1028
Grupa: Dzēstās
Šodien oficiāli +32 Rīgā, bet dzirdēju, ka mašīnās braucot bija +37... Īsāk sakot šodien velosports nebija mans mīļākais sporta veids... Tikai uz darbu un atpakaļ...
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.08.2013, 16:02 | Ziņa # 1029
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas lietus sāk apnikt. Negribās vēl rudeni, vajag saulīti un siltumu atpakaļ sun


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 14.08.2013, 18:30 | Ziņa # 1030
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Tas lietus sāk apnikt. Negribās vēl rudeni, vajag saulīti un siltumu atpakaļ sun

Brīvdienās vēl siltumu sola.... Šodien man nepatika ripināties, vienalga kur braucu - vējš vislaik pretī. Tā arī nesapratu no kurienes pūš. :)
 
AdamovietisDatums: Ceturtdiena, 15.08.2013, 11:45 | Ziņa # 1031
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 44
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Tas lietus sāk apnikt. Negribās vēl rudeni, vajag saulīti un siltumu atpakaļ

Jaaa...man ar kaut kā vēl negribas rudeni..Bet dabai jau savi plāni..


Keša, gaidi zivis!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 17.09.2013, 14:24 | Ziņa # 1032
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Laika prognozes neiskatās labas. Šodien kā sāksies lietus, tā līdz sestdienas vakaram :(
Šaize, laikam rudens klāt! ne


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 17.09.2013, 14:33 | Ziņa # 1033
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tas viss kārtībā :) man tieši šī nedēļa jānostrādā un jaunnedēļ atvaļinājums :)
skaidrs, ka nākošnedēļ ezerā būšu ļoooti daudz, kā nekā nākamājās brīvdienās Latvijas kauss, kur esmu nolēmis dalību paņemt, ta jau manīs :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 17.09.2013, 14:39 | Ziņa # 1034
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man jau pa lielam ar po, man tik rīt līdz vakaram brīvs, biju domājis moš biku pa Daugavu pacopēt, bet ja laiks būs tāds, kā sola. tad iespējams atturēšos. Pārējās dienas man tāpat jāstrādā. Vienkārši nepatīk, ka rudens jau klāt, tā vasara tik īsa un atkal sāksies vasaras gaidīšana!

Quote (Zivnieks)
kā nekā nākamājās brīvdienās Latvijas kauss, kur esmu nolēmis dalību paņemt, ta jau manīs

Vajag nevis tā, bet - kā nekā nākamājās brīvdienās Latvijas kauss, kur esmu nolēmis uzvaru paņemt....
:D
A man šogad baigi maz sanācis pa ezeru padzīvoties, a Vecdaugavā vispār šogad ar laivu neesmu bijis :(
Bet neko darīt, ļoti ceru, ka nākamgad brīvā laika būs vairāk un finansiālā nasta tā nespiedīs. Papētot grafiku, izskatās, ka šomēnēs vairāk arī varu netikt ezerā, bet pie kaut kādām copēm jau tikšu, kaut vai uz pāris stundām no krasta :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BabūnsDatums: Otrdiena, 17.09.2013, 14:56 | Ziņa # 1035
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Būs jau vēl arī labas rudens dienas, kaut nedaudz skumji ir vienmēr, kad vasara aziet.... fish


I.R. Baboon
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv