[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 21:56 | Ziņa # 511
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es jau kopš rudens beigām gaidu pavasari :D Pa manam ziema varēja būt kādu mēnesi, lai var pāris reizes uzkāpt uz ledus, pašļūkt ar slēpēm un bāc - atkal pavasaris! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 24.02.2012, 01:36 | Ziņa # 512
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Huseens ,man kaut kā šķiet,ka grūti tev būs sagaidīt.Viņas jau lejtecē kāpj pēc sētas mietiem.Daudz laika vajadzēs


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 24.02.2012, 01:39 | Ziņa # 513
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Pa manam pietiktu ja gads sastāvētu no septembra,oktobra,novembra,decembra,janvāra,februāra un marta.Pārejos mēnešus varetu arī svītrot no kalendāra :D


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 24.02.2012, 01:55 | Ziņa # 514
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Huseens,ceru ka netaisies copēt virs Ropažiem un Dobelniekiem.Ja tiešām taisies,tad es tev pievienošos,bet ķeršu nevis vimbas, bet marlinus


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Piektdiena, 24.02.2012, 01:56
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 09:34 | Ziņa # 515
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ziemai nav ne vainas, bet nu nekas nelīdzinās tām sajūtām, kas silta un īsa vasaras nakts ir pavadīta pie ezera un līdz ar mazāko gaismiņu tu atkal dodies ezerā. Silti, forši un, ja vēl copē, tad vienkārši fantastika! ja


Zinu, ka zemledus makšķernieki man oponēs, bet pavasaris-vasara ir patīkamāki jebkādā ziņā, ne tikai copē! Katram gadalaikam savs smeķis un katru var izbaudīt - tas gan tiesa! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BorodaDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 10:43 | Ziņa # 516
Grupa: Dzēstās


Drīz būs vasara. ;)))
Pielikumi: 1411834.jpg (97.6 Kb)
 
eduksDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 11:49 | Ziņa # 517
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Būs, būs Jūsu krajos tas pavasaris, lai jau Jums tiek, man nav žēl ;) :D !
Pie mums gan ledus biezs uzsalis un izskatās, ka ledus copes prieki turpināsies vismaz līdz marta beigām/aprīļa pirmās dekādes beigām, par ko man neviltots prieks, jo foršākā cope jau allaž ir uz pirmā un pēdējā ledus. Pirmais ledus ir foršs ar asaru azartiskajām copēm, pēdējais ar cīņu ar brekšiem, dižraudām, ruduļiem, kas pamodušies no ziemas snaudiena un sparīgi pretojas. Ar asariem, pagaidām vismaz izskatās, ka būs šoziem gandrīz cauri, tāpēc jāsāk nobriest vai nu balto zivju tirināšanai vai arī vairāku desmitu āliņģu urbšana biezajā ledū zandarta meklējumos...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BriedisDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 13:49 | Ziņa # 518
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Drīz būs vasara. ;)))

Gaiduar nepacietību. Uzvelc šortus un maiciņu, iešļūc čībiņās un laidies. Nekādas tuntuļošanās! prieks


Ne spīles un, ne asakas!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 20:28 | Ziņa # 519
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Lācenes mīļākā rotaļlieta ūdenī





Pielikumi: 0749088.jpg (111.2 Kb) · 9807066.jpg (154.7 Kb) · 8183192.jpg (241.8 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 25.02.2012, 11:35 | Ziņa # 520
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien copei izskatās labs laiks. Pēcpusdienā pats arī tikšu uz ledus! prieks


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Sestdiena, 25.02.2012, 11:51 | Ziņa # 521
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, laiks labs. Bet es uz copi tieku tikai rīt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 25.02.2012, 11:58 | Ziņa # 522
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aga, laiks pavasarīgs. Es gan pāris dienas paņemšu pauzi no copes :)


Za ribalku!
 
BebrsDatums: Svētdiena, 26.02.2012, 16:17 | Ziņa # 523
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ventas rumba šodien





Pielikumi: 0631141.jpg (239.6 Kb) · 8703204.jpg (238.8 Kb) · 0798297.jpg (192.7 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Svētdiena, 26.02.2012, 16:21 | Ziņa # 524
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
njā. pavasars būs klāt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 29.02.2012, 11:41 | Ziņa # 525
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Laiks visnotaļ superīgs. Bezdvējš ar saulainu piesitienu, pāris grād' mīnusā



Barotavā pa nakt bijuši 11 ciemiņi




Pielikumi: 3957035.jpg (218.7 Kb) · 4841723.jpg (131.9 Kb) · 3370821.jpg (209.9 Kb) · 8469127.jpg (314.0 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv