[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
eduksDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 10:50 | Ziņa # 211
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
windguru saplīsis. pēc 20.dec rāda, ka vējš mainās kā propellers un iezagušies mīnusi...

Da visi tie meteodienesti katru dienu maina prognozes... Tiko vienu brīd jau piesola kaut cik apmierinošu mīnusiņu, tā nākamā rītā tie mīnusi atkal pazūd :( ... Būs zakon podlosti, sāksies jaunais 2012. gads, man pirmie 2 mēneši darba pilni, bet tāpat rukāšu ar tādu sparu lai brīvdienās (katras brīvdienas minimums 1 dienu) brauktu zivīs... Ledus cope man pārāk mīļa, lai kaut kādi šķēršļi man uz to liegtu braukt. Jā, sieva ar dabūs nervus pamaitāt ;) , bet nu jau šķiet, ka lēnā garā pieradusi un samierinājusies :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!

Ziņojumu laboja eduks - Ceturtdiena, 15.12.2011, 10:51
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 12:41 | Ziņa # 212
Grupa: Dzēstās
Latvijas austrumpusē mīnusi sāksies 20.decembrī. Mīnusu ilgums četras dienas. Maximāli zemākā temp. -7.
Pēc Zsvētkiem ap -1, a tālāk kas to lai zin.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 13:40 | Ziņa # 213
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mļins sestdien jau rāda pilnīgākās šausmas, varbūt, ka tiešām sezonu jau būšu noslēdzis ;(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 12:17 | Ziņa # 214
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 12:27 | Ziņa # 215
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
aha...rītā varēšu izklaidēties amerikāņu kalniņos ar 4d specefektiem dusma


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 13:04 | Ziņa # 216
Grupa: Dzēstās
Tiešām skaistu laiku sola. :D
A es taisos uz jūriņu.
 
BebrsDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 15:51 | Ziņa # 217
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ēnā zāle vēl apsalusi, brīžiem saule, vakar gan kārtīgi nolija

Pielikumi: 6298243.jpg (298.2 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:11 | Ziņa # 218
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Svētdien jālaiž uz copi, tikai nezinu ko tādā vējā pasākt :D
Jāpārbauda ķīlis laivai. Viļņos labs tests sanāks :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:12 | Ziņa # 219
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu ne asakas jums visiem!
sadomazo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:17 | Ziņa # 220
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
sadomazo

Uz copi ta gribās, neesmu vainīgs, ka ledus nav, vai arī +15 un bezvējš :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:20 | Ziņa # 221
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es labāk tādā laikā uz siltas krāsns sēžu :D


Za ribalku!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:29 | Ziņa # 222
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Anatolijs)
Es labāk tādā laikā uz siltas krāsns sēžu

Pareizi, Tu jau pat vasarā salsti :D Es laivā sauļojos, Tu džemperī sēdi :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 16:37 | Ziņa # 223
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kad būsi manā vecumā, tad redzēsi :D
P.S. Es šodien laižu mājās. Apnika Ventspilī :D


Za ribalku!
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 16.12.2011, 22:14 | Ziņa # 224
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Paldies,iepriecinājāt.div nedēļas bez copp,svētdien varētu aizšaut kur nebūt,še tev...atceros kādus 5-6 gadus atpakaļ kā mēs uz copi,tā vējš,ne mazāk par 16m/s.Tā saucamajā janvāra vētrā arī bijām uz copi Viskālī,ledus strjomnijs,kā sapieri lēnām ,viens aiz otra slājam uz tām zivīgajām vietām :D .Ledus caurspīdīgs,vienās plaisās,šņirkst zem kājām-pusceļā sāka palikt plānāks,parādijās jaunas plaisas.tāds klucis noiets,nācās griezties atpakaļ,neies tak sēdēt mīnu laukā.tajā dienā vējš divas reizes nogāza mani no kātiem un kaste grabēdama aiznesās līdz nākamajam pudurim.
čomi šodien arī aplauzās-no rīta viss ok ,tumsiņā ielaidās ūdenī,bet pēc tam stundas laikā pančku aizrāva ciet ar plānu garoziņu,kas izkusa ap 11.00 ja ,noteikti tika likts lietā daudzstāvīgais arsenāls :D ,jo pats labākas copes lalaiks zem vāciņa


esmu tur,kur neķeras:).
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 22:34 | Ziņa # 225
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ehh, es rīt neskatoties uz visu, laidīšu....
šoreiz, kā jau pienākas sezonas noslēgumam, būšu bruņojies līdz ausīm - lai tiktu pie mailēm iepirku biš motilīti, sarkano slieciņu un balto tārpiņu, provēs uz murmulīša sakacināt kādu raudiņu/asarīti :D
kā arī šodien darbā ienācās kabatas blašķītis ar v.s.o.p, piepirku klāt arī cigāru, tā kā sezonas noslēgums, būs tāds pats kā šīs sezonas sākums - ar glamūru :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv