Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
šonedēļ stundas laikā 46 gab, signālnieki. ēsma zivju galvas. biju iebraucis vienā ezerā platspīļniekus patramdīt, bet kkā šamie negribēja atrādīties, kaut gan nepilnu nedēļu iepriekš tur esot ķerti pulka un izmērs varen labs.
Man lomiņi vidēji ap 30. Parasti vairāk arī neņemam un daudzus amnestējam. Ēsmā tradicionali liekam vistiņu, jo lai cik dīvaini nebūtu manā ķeršanas vietā signālniekiem vislabak patīk vista.
Izskatās ka šogad noslēgsim sezonu ar 31 gabalu un jaunas vietas nemeklēsim. Lai gan gribējās jau arī kādus citus spīlaiņus, bet laikam jau jāatliek uz nakamo gadu.
Parasti lomos ņemam 11cm un uz augšu. Gribējās jau arī uzrakstīt kādu vēžošanas stāstu, bet nu galīgi nesanāca.
Nezinu. Būs jāpamēģina vēlreiz. Jo viņiem kā uznak. Atcetos pirmo reizi uz aknu, ja nemaldos ap 60 īsā laikā dabūjam, bet pēc kāda laika tajā pašā laikā uz aknu tukšums. Ir mēgināts uz vardi atsaucība nekāda. Tas pats uz renģi - klusums, bet uz vistu ( svaigu vai iesmakušu ) vienmēr nāk. Ir protams bijušas arī tukšākas, bet pēc maniem novērojiem tomēr vista.
tomēr ir gadījies novērot, ka vēzis nāk arī uz alkšņu zariem, bet tas tādās tīrās vietās.
pie vēžošamas stāstiem Vēžošana mājās. Nepieciešams viens vai vairāki bērni ap 4-5 gadiem. Pavairak vēži ( vislabāk ja nav īsti zināms skaits ) Un to visu atstāt uz 15min bez uzraudzības. Vakara izkaide garantēta
Viņiem vienalga Pārsvarā ņemu vistas vai cāļu kājiņas jo tās vieglāk piesiet.
Pēc maniem novērojumiem mikslis viņiem nepatīk. Ja saliek visādus brīnumus - nenāk vispār.
Nu man ar signālniekiem tā pieredze ir kā ir, bet pārējiem pilnīgi noteikti, lielākajā daļā gadījumu, nekas labāk kā svaiga zivs netīk - vislabāk rauda, breksis, karūsa, plicis... Saku lielākajā daļā gadījumu, jo manā pieredzē bija viens gads, kad vēži kā traki kāpa uz vistas ādām labāk kā uz zivi, lai arī zivi arī nesmādēja... Bet nu citreiz šie vispār (to redz) sēž un mierīgi grauž kaut kādas saknītes un uz ēsmu i neskatās ...
Es šogad tikai vienu reizi pamēģināju un to pašu copējot. Uz signālvēžiem tā arī neaizbraucu. Nekas, nākamsezon
Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
Es nezinu. Mums kaut kā tā vista ir iegājusies. Būs japamēģina nākamgad vai arī šogad uz zivi paķert, ja sadūšosimies uz rudens peldi. Gribu pamēģināt copēšanu, bet kamēr salieku un kamēr apstaigāju... visam laiks nepietiek. Turklāt mana klusā un mierīgā vietiņa vairs nav tik mierīga. Saradušies baigie vēžotāji ar murdiem un drīz tur vairs nebūs lielo eksemplāru. No vienas puses labi ( vairāk vieta mazajiem ) tos lielos izķert no otras puses pārāk ātri tur viss tiek tīrīts. Manuprāt nav labi ja uz ēsmu sāk nākt mazie mazā pirkstiņa lielumā, būs jāgaida daži gadi kamēr šie paaugsies. Tāpēc gribās pameklēt kādu citu vietu, jo ar pieciem vēžiem mājās negribas braukt. Nez kur viņi tos daudzumus liek? Takas iestaigātas pamatīgas, ik pa 50m. Vispār visādi brīnumi ar vēžiem piedzīvoti. Piemēram eju gar krastu un viens kā tāda ēna mani pavada raitā solī. Cits pabāž galvu virs ūdens un pēta mani. Tad vēl kāds pārītis vai trio cinās dēļ ēsmas, bet pakaļ neiet. Izvēlē starp ēsmu vai botu uzvar bota + vēl nākas pacīnities. Ir gadījies noķert 14 cm bez spīlēm, laikam nesen kaujā zaudējis.