[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžošanas lomi (Vēžu lomi, šeit liekam savus vēžu lomus)
Vēžošanas lomi
eduksDatums: Sestdiena, 20.02.2010, 12:33 | Ziņa # 16
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba

šiet viens no pagājušās vasaras trofejniekiem - arī zilā krāsā smile ...
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 21.02.2010, 21:54 | Ziņa # 17
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Riktīgi labs smile Ezerā vai upē tāds zilganais skaistulis dzīvoja?
 
eduksDatums: Pirmdiena, 22.02.2010, 01:24 | Ziņa # 18
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Riktīgi labs smile Ezerā vai upē tāds zilganais skaistulis dzīvoja?

Upē smile ...
 
feeder77Datums: Trešdiena, 28.04.2010, 12:11 | Ziņa # 19
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Nabadziņš
Pielikumi: 9486732.jpg (41.0 Kb)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.04.2010, 07:57 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uz makšķeri pieķērās šitā ar spīli? domaa
 
eduksDatums: Piektdiena, 30.04.2010, 15:20 | Ziņa # 21
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Uz makšķeri pieķērās šitā ar spīli? domaa

Man gan vairāk izskatās, ka tas nabaga vēzis uzlikts uz dzīvo ;) :D ...
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.04.2010, 19:34 | Ziņa # 22
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uz vēzi vai tad kaut ko var noķert?
 
feeder77Datums: Sestdiena, 01.05.2010, 23:15 | Ziņa # 23
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Vēzi uz dzīvo-galīgi garām.Nav mans roku darbs,vienkārši trāpojās tāda gadījuna bildīte ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 05.05.2010, 08:27 | Ziņa # 24
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Apsveicu! Labs sezonas sākums ;)
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 05.05.2010, 22:38 | Ziņa # 25
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Garšīgas bildes vezis
 
eduksDatums: Trešdiena, 26.05.2010, 12:49 | Ziņa # 26
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Foto stāsts "vēža ceļš no ūdens līdz katlam" :)

Mans pieticīgais koploms:


14-centimetrinieks:


Kopbildīte piemiņai :) :

Piemēram katlu :D :

Ūdens aizvārījies, īstā garšvielu kombinācija piemeklēta, un spīļainie draugi dodas katliņā - uzposties sārtās drēbēs svinīgajām vakariņām :) :


Tiko nākuši no katla:


Un lūk arī pienāk svinīgais brīdis :) !


Ziņojumu laboja eduks - Trešdiena, 26.05.2010, 14:38
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 27.05.2010, 15:43 | Ziņa # 27
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Siekala jau tek ,nekārdini Eduk ;)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.05.2010, 17:08 | Ziņa # 28
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Skaists loms! ja
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 28.05.2010, 13:17 | Ziņa # 29
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pa pirmo! Es gan nedaudz vēl pacietīšos :)
 
SeekerDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 21:41 | Ziņa # 30
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
..pavisam neliela daļiņa no pagājušā gada augusta vēžu lomiem.Es ļoti ceru,ka šogad arī kaut ko saķeršu,bet pagaidām izskatās diezgan bezcerīgi.Biju mēģināt aizvakar tajas pašās vietās kur parasti.....nju loti,ļoti bēdīgi...nerunajot par to,ka es neko nenoķēru...es arī nevienu pat neredzēju.Naktī ar lukturīti visu izpētīju un papetīju arī zem akmeņiem...nju pilnīga nulle....laikam šī upe tomēr būs ar kaut ko sačakareta...izvērtējot visus variantus es vainu novēļu uz milzīgajiem palu ūdeņiem,kas vēžiem aizskalojusas alas un žaunas ka rezultatā ir žaunās radies iekaisums ar sekojošo nāvi...tālāk jau ķēdes reakcija....viens nomirst,sapust,saslims u.t.t...pierapo otrs,trešais....eh..gribas pilnīgi raudāt....dziļi sirdī jau protams ceru,ka kāds vēl ir dzīvs lai vismaz atkal so vietu reprodukcētu un pavairotos...nu nezinu...vel reizi mēģināšu augusta sākumā...ja arī tad nebūs tad man paliek tikai šīs un citas bildes ka arī jaukās atminas un mirkli pie šī agrak (vēl pagašgad) tik ļoti jaukā vēžu eldorado.....
..lai turās vēži..un novēlu ko tādu nepiedzīvot citiem vēžotājiem un vēžmīļiem...

Pielikumi: 9233039.jpg (226.0 Kb) · 1596360.jpg (234.3 Kb) · 3757919.jpg (127.7 Kb) · 6951079.jpg (335.3 Kb) · 5663013.jpg (325.8 Kb)


Ziņojumu laboja Seeker - Pirmdiena, 12.07.2010, 22:01
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžošanas lomi (Vēžu lomi, šeit liekam savus vēžu lomus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv