[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Pērk. Pārdod. Maina.
dadziicDatums: Svētdiena, 07.04.2013, 09:21 | Ziņa # 121
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (martins_)
tiku vēl pie divām Kosadakām, Rudras un X-Cross

būsi izstādē bijis...
Tavi džerki ir palikuši atlikti pēdējie, pārējie ir visi savākti.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martins_Datums: Svētdiena, 07.04.2013, 20:04 | Ziņa # 122
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (dadziic)
būsi izstādē bijis...

Aiz neko darīt biju gan aizvilcies.. papurināju kātiņus, kuru iegādi dažs labs ģimenes loceklis nespētu piedot :D bet arī man pašam attieksme pret inventāru jāpamaina pirms par tādiem domāt :) Paskatījos kuģīšus :) Karoče mazliet no darba un mājām galvu izvēdināju. Paķēru pārs pačkas LJ gumiju, augstākminētās Kosadakas un bridu mājās..
Quote (dadziic)
Tavi džerki ir palikuši atlikti pēdējie, pārējie ir visi savākti.

Bļin, man tagad šito nedēļu baigā skriešana, vīkendā nomainīs autiņam siksnu, tad apsolos, ka vakarā speciāli izmetīšu goda apli līdz Salaspilij :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.06.2013, 20:28 | Ziņa # 123
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nav gluži priekš copes. Kaut gan kā to ņem.
Varbūt kādam pagrabā, šķūnī, vai uz balkona mētājās parasts velosipēds bez nekādiem pārnesumiem, ar vienu ātrumu. Vecais, labais, parastais. Es labprāt to iegādātos. Teiksim pa kādiem 15-25ls :)
Ja vien viņš nav baigi jāremontē :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 18.06.2013, 11:10 | Ziņa # 124
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Nav gluži priekš copes. Kaut gan kā to ņem.
Varbūt kādam pagrabā, šķūnī, vai uz balkona mētājās parasts velosipēds bez nekādiem pārnesumiem, ar vienu ātrumu. Vecais, labais, parastais. Es labprāt to iegādātos. Teiksim pa kādiem 15-25ls
Ja vien viņš nav baigi jāremontē


Kur Tu biji ātrāk.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
StautsDatums: Otrdiena, 18.06.2013, 13:24 | Ziņa # 125
Grupa: Savējie
Komentāri: 34
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Ja pēc mēneša neatradīsi,ta Man būs.
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.06.2013, 19:21 | Ziņa # 126
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Es labprāt to iegādātos. Teiksim pa kādiem 15-25ls :)

Man kak raz pie miskastēm pirms pusstundas viens stāvēja. Trūka viens pedālis un priekšējais rats bij nolikts blakus ar sajātu riepu. Kam zelta rokas, var sataisīt. Bet ilgi šis tur nestāvēs....
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.06.2013, 21:49 | Ziņa # 127
Grupa: Dzēstās
Nu ja, Aigars teica, ka vairs naf...
 
edgarzDatums: Pirmdiena, 12.08.2013, 18:33 | Ziņa # 128
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kolēģim interresē multiplikātorspole copei jūrā un iekšzemes ūdeņos. Kādas firmas spoli Jūs ieteiktu cenu kategorijā līdz 50 Ls. Lietotu vai jaunu.
Varbūt ir kādi piedāvājumi ?
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 12.08.2013, 20:42 | Ziņa # 129
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (edgarz)
Kolēģim interresē multiplikātorspole copei jūrā un iekšzemes ūdeņos. Kādas firmas spoli Jūs ieteiktu cenu kategorijā līdz 50 Ls. Lietotu vai jaunu.
Varbūt ir kādi piedāvājumi ?

Viss ir atkarīgs kāda būs mērķazivs.Ja velcei uz līdaku tad viena.Ja samiem tad jau kas cits.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
edgarzDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 00:29 | Ziņa # 130
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Līdakas pārsvarā
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 19.08.2013, 16:47 | Ziņa # 131
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 19.08.2013, 19:14 | Ziņa # 132
Grupa: Dzēstās
Neprasīšu gan, bet tā doma galvā rodas pirmā. :) lai labs pircējs uzrodas!
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 19.08.2013, 20:27 | Ziņa # 133
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Nezinu kāda Tev radās doma, bet potenciālie pircēji jau ir vairāki. Iespējams būs jātaisa vairāksolīšana.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 19.08.2013, 21:58 | Ziņa # 134
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kāds tiks pie baigi labā komplekta!
Žēl, ka tā arī nedabūju pavizināties glaunajā laiviņā.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 17.09.2013, 18:56 | Ziņa # 135
Grupa: Dzēstās
Pārdodu savu veco ziemas pikšķerēšanas kasti pa 5Ls. Labā stāvoklī.
p.s. parcopi.lv lietotāji var uzspiest uz cenas samazinājumu. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv