[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Pērk. Pārdod. Maina.
parcopiDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 15:43 | Ziņa # 61
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man viens paziņa iztirgo lielu daļu no savas mantības, pats ar internetu uz jūs, tāpēc ielikšu ko un pa cik viņš tirgo un, ja kādam ir interese, tad zvaniet viņam un runājiet, jo cenas visam runājamas :)

3vietīga stiklašķiedras laiva ar padziļinātu ķīli stabilitātei - 150ls
2vietīga stiklašķiedras laiva - 120ls
Motorollers 125cm3 Honkonga - 500ls
Vācu trenažieris ar svaru stieni - 100ls
Jauni alumīnija airi un pumpis priekš gumijas laivai - 10ls
Motocikla aizsargķivere ar stiklu - 25ls
Loks ar bultām - 40ls

Zvanīt - 29826365 Roberts


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 16:05 | Ziņa # 62
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bildes nav? svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martins_Datums: Otrdiena, 09.10.2012, 17:03 | Ziņa # 63
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Hmm, te var savākt jautru komplektu - motorollers, ķivere un loks ar bultām :))))))))


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 17:07 | Ziņa # 64
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (martins_)
Hmm, te var savākt jautru komplektu - motorollers, ķivere un loks ar bultām :))))))))


Sanāks mūsdienu Robins Huds!
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 17:46 | Ziņa # 65
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu ja aizgāja tāda lieta, tad arī piedāvāju mazlietotu bungu komplektu. :)
Pilns komplekts.
Basa bungas 22" x 14"
Grīdas Tom Tom bungas 16" x 16"
Mazās Tom Tom bungas 12" x 10"
Lielās Tom Tom bungas 13" x 11"
Solo bungas 14" x 5 1/2"
Hit Hat šķīvis 14"
Crash šķīvis 16"
Basa bungu pedālis (maš. ) ar ķēdi
Hit Hat pedālis ar ķēdi
Tom Tom statīvs ar atmiņu
Visi statīvi, ko redzat attēlā
Bundzinieka krēsls ar augstuma regulēšanu
Bungu vālītes
viss kas redzams attēlā.



P.S. Pārdošanā ir arī elektriskā ģitāra ar pastūzi.
Pielikumi: 7322620.jpg (39.2 Kb)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 18:20 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Motorolleru, abas laivas un trenažieri esmu redzējis savām acīm. Pārdod to visu, jo pats pārvācies un Koknesi un tur viņam ir garāža ar citu laivu, motorolleri tur nevajag un arī pārējās lietas jaunajā dzīves vietā nav vajadzīgas + vajag naudu jaunās dzīvesvietas remontam.
Tā, ka, ja kādam kaut ko no tā vajag, tad zvaniet Robertam :)

Un vēl - pērkat bungas no Jutrix, es tad uzprasīšos ciemos :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 18:35 | Ziņa # 67
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
piedāvāju mazlietotu bungu komplektu.
Pārdošanā ir arī elektriskā ģitāra ar pastūzi

Bītlus nēesi aptīrījis? svilpo


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
jutrixDatums: Otrdiena, 09.10.2012, 18:50 | Ziņa # 68
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Bītlus nēesi aptīrījis? svilpo

noup ac/dc reibumā aizklausījos :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 12.10.2012, 15:38 | Ziņa # 69
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja kādam sagribās 3daļīgu Salmo mūdzi (jaunu) dodiet ziņu...vienkārši viens tāds, jau ir, bet rītā tikšu pie vēl viena tāda paša....un tā kā man nav tik jaudīga kātiņa ar kuru to varētu droši dancināt, tad nav tā, ka man viņš būtu ļoti vajadzīgs :)
izskatās tas zvēriņš šitā - http://shop.salmo.lv/products/3255 tikai krāsojums ir sarkans ar mellām svītrām...
lai nebūtu jāatdod pa velti, tad mainu pret vienu bairīša pudeli (pillu protams :D )


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
dadziicDatums: Piektdiena, 12.10.2012, 22:25 | Ziņa # 70
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Man stāv bez pielietojuma krāsainais tintes printeris - kopieris - skanieris Canon Pixma MP190. Ierīce darbojas kā jauna. Ieliec jaunu kārtridžu un dragā vaļā!

Ja kādam vajag, par tērvetes alus darītavas 4-paku to var iemantot, pretējā gadījumā pie nākošās reizes, kad man ejot uz atkritumu konteineri būs tukšas rokas, tas var paņemties līdzi.

Atrodas Salaspilī, bet bieži braucu uz Rīgu.
Telefonizējot precizēsim piegādi un pudeļu etiķetes krāsu. :)


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 12.10.2012, 23:44 | Ziņa # 71
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Vilinošs piedāvājums,famīlijas lietotais nobeidzās jau labi sen,bet cits nav joprojām iegādāts .


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 13.10.2012, 00:14 | Ziņa # 72
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
jutrix,el.giča kādās naudiņās?Man viens skuķis akustisko iegādājās pats svilpo ,bet otrs elektrisko grib sagaidīt no manis....


esmu tur,kur neķeras:).
 
jutrixDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 00:52 | Ziņa # 73
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
jutrix,el.giča kādās naudiņās?Man viens skuķis akustisko iegādājās pats svilpo ,bet otrs elektrisko grib sagaidīt no manis....

atbildēju pv ;)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 01:22 | Ziņa # 74
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadziic
es domāju, ka to drukātāju es varētu arī paņemt :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
dadziicDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 08:59 | Ziņa # 75
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ziviniek, tev šoreiz otrā roka, jo Paganels izrādīja interesi pirmais. Ja viņš pārdomās, tad vari dabūt.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv