[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
parcopiDatums: Pirmdiena, 18.07.2011, 18:58 | Ziņa # 136
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tur jau tā lieta, ka rakstīt var jebko. Bet gan jau ir cilvēki, kas tādu auklu nopērk tieši dēļ tā, kas tur rakstīts!
Tagad jau pāris copes esmu šo auklu pavadām izmantojis un auklai nav ne vainas! Bet nekad neskatos tos izturības testus, jo uzrakstīt var jebko :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 28.07.2011, 12:13 | Ziņa # 137
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien makšķerei, ar kuru sēžu ar pludu uz zandartiem, nopirku jaunu auklu. Savādāk spolē vairs bija palikuši tikai kādi 20m :D Paķēru arī divas īsas pavadiņas spiningam :)
Pielikumi: 6355054.jpg (46.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 28.07.2011, 12:32 | Ziņa # 138
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
labs diametrs, bet arī 0.3 nav slikti, jo 0.27 ļoti fiksi pārtrūkst pret gliemežiem. 0.3 tomēr vēl pretī stīvējās tiem asajiem :DDD


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 28.07.2011, 12:54 | Ziņa # 139
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā ir, tāpēc jau ātri palika spolē tik maz auklas, ka pēc katras copes kāds gabals bija jāgriež nost :D
Bet nu pofig, man tās resnās ne īpaši patīk - es, kad spiningoju ar mono auklu, tad arī izmantoju 0,26mm-0,27mm. Tādām zivīm, kā es ķeru, ar tādu ir pilnīgi pietiekami. Arī niedri uzmanīgi var izvilkt, ja netaisa rāvienus.
Iepriekš jau rakstīju, ka darbojoties ar spiningu, es vēlā rudenī joprojām darbojos tikai un vienīgi ar mono auklu. Lai cik laba tā pītā arī nebūtu - vēlā rudenī, kad ūdens paliek ļoti caurspīdīgs, tā tomēr ir labi redzama un copes ir nepārspīlējot uz pusi mazāk, kā ar mono :) Piedevām mono auklai pluss pie zivs izvadīšanas. Mīnusi arī protams ir :D
Nekas, tagad kādam laikam pietiks arī ar šo, pat ja pēc katras copes būs jānogriež kāds gabals :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 12:32 | Ziņa # 140
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Starp citu, kad vakar tinu to auklu uz makšķeres, nonācu pie secinājuma, ka man viņa nepatīk :D
Kur saloki, tur iestāvās uzreiz locījuma vieta, tātad ar baigāko atmiņu aukla. Pēc ziemas, pavasarī tādas paliek kā telefona vads :D
Pielikumi: 1065117.jpg (6.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 12:45 | Ziņa # 141
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mjā, tas nav labi!!! no savas necilās pieredzes esmu nonācis pie slēdziena, ka man, personīgi, vislabāk patīk salmo feeder aukla - ar atmiņu viss ok, nav baigi elastīgā un vispār feina aukla :)) turpmāk, ja strādāšu ar mono, tad tikai ar to!!! ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 12:51 | Ziņa # 142
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man uz fīdera tāda ir un uz bumbiņas :D
Uz bumbiņas super, fīderim it kā ok, bet viņa nav tik izturīga kā gribētos :)
Vispār pēc Jan ieteikuma nākamsezon uz fīdera laikam izmēģināšu pīto :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:00 | Ziņa # 143
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pītā uz fīdera ir pat ļoti ok ja
Bet manuprāt neder agrā pavasarī un vēlā rudenī. Pārāk redzama ūdenī, arī uz grunts nene


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:08 | Ziņa # 144
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, par izturību gan neko sliktu nevaru teikt :D pati aukla vēl ne reizi nav trūkusi, netrūka pat tad, kad ar tām makarējos grunteņu pasākumā - a tur viņai bija ko turēt :D bet nu...katram savs :)) savukārt uz bumbiņas man viņa nepatīk (kaut arī pašam uz mazās stāv virsū) :D tas tamdēļ, ka ir baigi mīksta, īpaši neder uz lielāls līdaku bumbiņas, jo tad kad klēpī ir padsmit metri ar auklu un viņa ir tik mīksta, tad samudžinās baigi raiti, kas var būt liktenīgi velkot ārā savu trofeju :) pēc ieteikuma, nopirkt pašu lētāko mono - tai vajadzētu būt cietai, tā arī izdarīju, priekš lielās bumbiņas nopirku 0.5 mono, kaut kādu hi-tech, vai tamlīdzīgi - cieta kā velns - tātad tas kas vajadzīgs :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:15 | Ziņa # 145
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kreisais - neesmu uz fīdera licis, bet spiningam toč neder vēlā rudenī pītā :)

Zivnieks - man nav līdaku bumbiņas :D Bet piekrītu, ka auklai ir tendence sapīties laivā ap airiem un citām lietām :D
Es kādreiz ziemā arī baigi mocījos ar to problēmu, sevišķi, ja vēl pūš vējš, bet vēlāk kaut kā nedaudz piešāvos. Laivā baigi sapinies man vēl nav :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:19 | Ziņa # 146
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man patīk Salmo Elite un Salmo Grand Victory auklas. Gan izturības ziņā, gan staipīguma, gan visa pārējā. Man stāv gan uz spininga, gan uz pludiņmakšķerēm šīs auklas. Salmo Match gan man nepatika, kad izmēģināju, bet feeder neesmu mēģinājis :)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:30 | Ziņa # 147
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ar salmo elite gāju savā vienīgajā foreļu izgājienā - man patika :)) negāju ar feeder auklu, jo viņa tumša, un zemapziņā sēdēja vells un dīdija, ka tumšas auklas foreļiem var nepatikt :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 13:43 | Ziņa # 148
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man Salmo Elite ir uztīta uz tā stiklašķiedras spininga, ar kuru eju vēlā rudenī spiningot. Man dikti patīk krāsa, pat ļoti caurspīdīgā ūdenī tas zaļganais tonis nav tā redzams. Izturība arī ir ok, man stāv 0,26mm un ne vienu vien niedri esmu ar to pievarējis. Dikti staipīga arī nav :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Piektdiena, 29.07.2011, 19:48 | Ziņa # 149
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Pītā uz fīdera ir pat ļoti ok ja
Bet manuprāt neder agrā pavasarī un vēlā rudenī. Pārāk redzama ūdenī, arī uz grunts nene


Quote (parcopi)
Kreisais - neesmu uz fīdera licis, bet spiningam toč neder vēlā rudenī pītā

Par spiningu nezinu, jums tas noteikti labāk zināms, bet par fīderi atļaušos nepiekrist.
Zivju ķeršanos neiespaido tas cik tā aukla redzama, resna, vai kādā krāsā, tāpat kā to kādas barotavas, pretsavērpējus u.t.t. lieto. Ūdens un grunts nekad nav sterili tīra un ja zivis baidīsies no katra „štrunta”, kas atrodas ūdenī vai uz grunts tad tai būs jānobeidzas no bailēm un stresa. Bieži vien izdodas izprovocēt zivi uz ņēmienu izkustinot barotavu nedaudz no vietas un tas savukārt norāda uz to, ka zivij visi mūsu „pribambasi” ir dziļi pie vienas vietas. (IMHO)


LSMK-Milo

Ziņojumu laboja Jan - Piektdiena, 29.07.2011, 19:50
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.07.2011, 02:01 | Ziņa # 150
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Citi jau arī spiningojot saka, ka nav starpība, bet tā nav tiesa. Uz grunts droši vien arī ir savādāk, neesmu lietpratējs šajā jautājumā. Domāju, ka auklas redzamībai, copējot no grunts, ietekme nav liela. Būs vien jāpiekrīt Jan, jo viņš šajā ziņā 100% zin vairāk :)
Par spiningošanu gan oponēšu jebkuram, kas teiks, ka auklas redzamībai nav nozīmes. Kāpēc forelisti izvēlas mono auklu? Kāpēc ziemā lieto tievas auklas? Kāpēc ir mazāk copes, kad ir pavadiņa, nekā kad tās nav? Vēlā rudenī ūdens jau ir gandrīz tikpat caurspīdīgs kā ziemā un sevišķi, ja cope sanāk seklās vietās, tad pītā aukla pat ar vismazāko diametru ir ļoti labi ūdeni manāma. Un copi tas iespaido pat ļoti :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv