[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Bebrs, marti, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Dažādas bildes un video » Galerija » Dažādas bildes (Te var likt fotogrāfijas, kas bildētas makšķerējot)
Dažādas bildes
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 17:44 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2474035.jpg (162.7 Kb)
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 09.03.2012, 12:21 | Ziņa # 151
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bebrs,nekaitini ar to pivčiku. alus
 
eduksDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 12:59 | Ziņa # 152
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Simboliska un ļoti vienkārša vietnes parcopi.lv 3gadu jubilejas atzīmēšana :)

Njā... Vajadzēja jau "eh guljatj, tok guljatj" - 3 magoņmaizītes un pudele Trahūna :D ...
Vienu vārdu sakot, svinības "ņe začot" un šī notikuma "svētīšanu" jāpārnes uz nākamo Parcopi.lv lietotāju (un nelietotāju :D ) salidojumu! Pagaidām neskaitās ... ;) :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 14:51 | Ziņa # 153
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kas naf riktīgi šajā bildē?
From


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 15:03 | Ziņa # 154
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rags viens? Plastmamas dzīvnieks? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 16:48 | Ziņa # 155
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Rags viens? Plastmamas dzīvnieks?

Abi divi kopā, tas ir izbāzenis. Es eju uz copi, skatos briedis stāv, safočēju, eju tuvāk tik tad sajutu ka kaut kas naf riktīgi - ka šis pat ausis nekustina :D


Nav bildes- nav zives :D
 
J0nisDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 13:00 | Ziņa # 156
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Runājot par Picasu ,es ielādēju picasa-3 ,vai tas nav jau novecojis variants ??? Kaut kur lasīju liekas ir picasa4,picasa5,picasa6 vai arī es kļūdos. Nesaprotu kā samazināt bildes izmērus ,nevaru atrast tādu piedāvājumu !!!! Kolāžu taisīt iemācijos, filmiņu arī bet ielikt parcopi.lv lapā nemāku :( Prātiņš par īsu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 13:17 | Ziņa # 157
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es vēl neesmu palūrējis kas tā par progu. Iespējams šodien paskatīšos :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 17:50 | Ziņa # 158
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Karoče man ar nekas nesanāk :D Tā ka J0ni esam abi vienādi dunduki :D
Ielādēt bildes sanāca, bet atrast to embbed kodu nevaru. Nav tādas iespējas kā Bebra skrīnā. A mēģinot likt bildes adresi, arī nekas nesanāk. Pierakstos J0ņa fanu klubā dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 18:15 | Ziņa # 159
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
elādēju bildes tajā Picasa, bet emmbed kodu dabūt nemāku,

Kodu bar dabūt šeit, labajā pusē apakšā. TIk jāizvēlas izmēru un tad nokopē
Iespējams vēl ka neesi ielogojies sistēmā un tad tādas opcijas nepiedāvā - skatīties labajā augšējā stūrī

From


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 18:17 | Ziņa # 160
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ielogojies esmu, bet nav man tādas opcijas :D
Pielikumi: 7563392.jpg (67.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 20:18 | Ziņa # 161
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
elogojies esmu, bet nav man tādas opcijas :D

Nu nezin kāpēc tā ir. Man ir Picasa 3.8.0. Programas paskats pie bildes kreisajā pusē man ar savādāks, Tev naf opcijas post on(laikam tviterī un kur tur vēl)

From


Nav bildes- nav zives :D
 
J0nisDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 20:34 | Ziņa # 162
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pierakstos J0ņa fanu klubā dance

Super !!! dance


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 20:55 | Ziņa # 163
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Parasti ar jaunām tehnoloģijām draudzējos, bet šis man nepadodās ne pa kam :D Nu i nevajag :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 21:40 | Ziņa # 164
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu es jau ar tik čaiņiks :D


Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Svētdiena, 11.03.2012, 14:41 | Ziņa # 165
Grupa: Dzēstās
Es laikam nesīšu compi uz darbu, lai speciālists ieliek un vēl pamāca. :)
Es esmu gan čaiņiks, gan dunduks. Man pat bail mēģināt. :D
 
Parcopi.lv Forums » Dažādas bildes un video » Galerija » Dažādas bildes (Te var likt fotogrāfijas, kas bildētas makšķerējot)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv