[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Karpu makšķerēšana » Barības, boilas, ēsmas (Viss par karpu barībām un ēsmām)
Barības, boilas, ēsmas
parcopiDatums: Otrdiena, 09.08.2011, 12:23 | Ziņa # 61
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Da nu tādus dīķus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 09.08.2011, 12:29 | Ziņa # 62
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šogad ar neesmu tur bijis ,bet cik ir pāris reizes sanācis tur būt ,tad vispār fiksi tur normu var saķert.Tādēļ mar ar maksas dīķi īpaši nesaista.
 
JanDatums: Otrdiena, 09.08.2011, 12:40 | Ziņa # 63
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Parasti jau ja negribas ņemt to zivi, tad liekot tīkliņā tā vai nu izslīd , vai izraujas no rokas,bet tā kā man tādas blēdīšanās ne visai patīk, tad tad uz "Ūdensrozēm" braucu reti.


LSMK-Milo
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 09.08.2011, 12:46 | Ziņa # 64
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Jan)
Parasti jau ja negribas ņemt to zivi, tad liekot tīkliņā tā vai nu izslīd , vai izraujas no rokas

ja
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 09.08.2011, 12:50 | Ziņa # 65
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Jan)
Parasti jau ja negribas ņemt to zivi, tad liekot tīkliņā tā vai nu izslīd , vai izraujas no rokas

:D šitas bija labs :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 11.08.2011, 19:11 | Ziņa # 66
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Za ribalku!
 
colopDatums: Trešdiena, 29.05.2013, 17:08 | Ziņa # 67
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
uz ko labi nem karpas zinu ka uz varitiem kartupeliem uz ko vel?ko var pagatavot atri un viegli.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.01.2014, 14:48 | Ziņa # 68
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tagad lasu janvāra Cl un tur intervija ar vienu karpinieku. Šis pats taisa boilas un sanākot ap 16-17ls kilograms. Biku pasālīti sanāk! svilpo
Vispār tā karpu ķeršana nedaudz nesaprotama lieta, bet kas nu kuram iet pie dūšas :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 08.01.2014, 17:41 | Ziņa # 69
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ar tā ir melna bilde, taču domāju, ka varētu pat būt interesanti.
Var palasīt kādu grāmatu guļot teltī, ja nedarbojas sporta režīmā.
Es ar to rakstu izlasīju. Interesanti bija par to zivju ķeršanu ar rokām.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 16.03.2016, 12:13 | Ziņa # 70
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nez kāpēc pastkastē iemests šāds katalogs.

Pie kam uz kataloga mana adrese, es gan neesmu tādu sūtījis, bet pašķirstīt bija gana interesanti. Man gan par visām tām boilām, protaīniem, amino želējām u.t.t. tumša bilde svilpo
Bet tā iboat laiva tīri neko un pat nezināju, ka pastāv kāti ar mūža garantiju - tā gan laba štelle! ja
Pielikumi: 3958731.jpg (109.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
zincha321Datums: Piektdiena, 18.03.2016, 19:17 | Ziņa # 71
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Viniem tur ir daudz kas labs
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.03.2016, 18:54 | Ziņa # 72
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Nez kāpēc pastkastē iemests šāds katalogs.

Es ar tiku pie tā kataloga. Laikam met pastkastītēs kā priekšvēlēšanu lapeles. :)
 
martiDatums: Svētdiena, 20.03.2016, 18:58 | Ziņa # 73
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
pieļauju, ka tas saistīts ar CopesLietu žurnāla abonentu arhīvu kontaktiem ;)
precīza mērķauditorija


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.03.2016, 19:23 | Ziņa # 74
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es gan šogad Cl neesmu abonējis, bet datu bāzē adrese un vārds ir, tā ka tā varētu būt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.03.2016, 19:37 | Ziņa # 75
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
pieļauju, ka tas saistīts ar CopesLietu žurnāla abonentu arhīvu kontaktiem ;)
precīza mērķauditorija

Man vecākais dēls ieveda, adrese tāda, kurā nekad neesmu bijis ne pierakstīts, ne dzīvojis. :)) Domāju - parasts pasta gadījums. Bet nu kam tas interesē? Es gan laiviņas apskatījos, bet tā karpu barošana mani nemaz neinteresē. Bet arī laiviņas nepirkšu, bet tās vnk interesē tāpat, kā smuki foto kadri. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 20.03.2016, 19:40
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Karpu makšķerēšana » Barības, boilas, ēsmas (Viss par karpu barībām un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv