[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus?
J0nisDatums: Trešdiena, 14.03.2018, 17:43 | Ziņa # 2836
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Dakter, ziniet, šogad tā arī ne reizi neesmu mērcis āliņģī, vai ar mani viss ir kārībā?

Martin, nesatraucies,ar tevi viss kārtībā !!!!!Bet pa retam derētu iemērkt arī āliņģī :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martins_Datums: Trešdiena, 14.03.2018, 22:06 | Ziņa # 2837
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Man, tpu, tpu, tpu, ar āliņģi ar viss ok :D tā tik, par tēmu ironizēju :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 21.03.2018, 09:02 | Ziņa # 2838
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Brīvdienās pasēdēju uz ledus teltī, ar ziemas pludiņu. Cerībā uz labu brekšu lomu. Brekši bija, laba loma nebija :D
Kaut ko neatkodu, lai gan pārītis smuku brekšu trāpījās un bonusā divas vimbas. Lielākais pie āliņģa veiksmīgi noziepējās.... svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 15:30 | Ziņa # 2839
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bijām šodien ar Anatoliju uz Ķīšezera ledus, netālu no Langas. Ledus vēl labs, bet kā jau pavasarī, viss plaisās un irdens. Krasta zona, saulei spīdot, kūst. Kas attiecās uz copi, tad Anatolijs jau bija ātrāk uz ledus, es aizbraucu vēlāk. Asari bija jāmeklē ar meklēšanu, un normāla izmēra asarus neizdevās atrast. Es gan biju uz ledus tikai divas stundas, bet Anatolijs kādas četras. Bet tā diena saulaina un forša, pastaigāts pa ledu tika, zivis tika noķertas gan uz murmuli, gan bļitku - forši pavadīta diena! ja
Visticamāk man tas bija sezonas noslēgums, jo īsti uz ledus vairs nevelk, jau spinings uzrunā krietni vairāk, būys kaut kur jābrauc atklāt cita sesona! dance
Ne asakas visiem! zivs
















Un te mans varenais loms. Anatolijam bija līdzīgi, gan pēc daudzuma, gan izmēra! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 16:05 | Ziņa # 2840
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Supperforšī!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
PogaDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 16:06 | Ziņa # 2841
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Kāds ledus vispār?


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
J0nisDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 16:16 | Ziņa # 2842
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, laiciņš šodien ideāls ja Es ar laikam svētdien sezonu noslēgšu,bet kas zin... svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZorroDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 17:57 | Ziņa # 2843
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Poga ()
Kāds ledus vispār?

Quote parcopi ()
Ledus vēl labs, bet kā jau pavasarī, viss plaisās un irdens. Krasta zona, saulei spīdot, kūst.

hello

Forši, ka šitā ar senci var pavadīt kopīgi laiku! ja


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 24.03.2018, 17:46 | Ziņa # 2844
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Bijām šodien ar Anatoliju uz Ķīšezera ledus

Pierakstīšu vēl dažas copes atskaites. Divas reizes, pirms copes ar Aigaru, biju uz Daugavas ledus, pretī t/c Mols. Tur pie raga tagad stinte ķerās. Bet ķerās slikti un izmērs mazs, kolhozs gan diezgan varens svilpo
Kaut ko jau noķēru, bet tāda cope man nepatīk!
Un šodien biju Vecdaugavā. Pāri pāriet vairs nevar, ledus jau baigi švaks pa vidu. Cope kaut kāda ir, bet nav īsti kā vajag. Lielākie 150gr asari un ne daudz! hello


Za ribalku!
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 24.03.2018, 20:17 | Ziņa # 2845
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cope šodien sākās ar piesmeltu zābaku pie paša krasta,nu nekas nav jau baigie mīnusi.Biju nolēmis patramdīt ruduļus ,iebaroju dažus caurumus.Pirmie atsaucas daži ašuki,bet raudiņas sāka diezgan raiti ķerties.Tā arī nevienu ruduli nesagaidiju.Liels notikums man šodien,pirmo reiz mūžā satikos ar inspektoriem.Laiciņs priekš copes ideāls.





Pielikumi: 8182742.jpg (14.2 Kb) · 6811500.jpg (102.1 Kb) · 3423939.jpg (57.0 Kb)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 24.03.2018, 21:27 | Ziņa # 2846
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote copmanis78 ()
pirmo reiz mūžā satikos ar inspektoriem

Ko labu pastāstīja? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 25.03.2018, 10:31 | Ziņa # 2847
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Ko labu pastāstīja? :D


Pārbaudija karti,pajautāja kā ķeras kaut kā tā.Cik sapratu ka vairāk intresē viņus ūdu licēji.
 
BorodaDatums: Svētdiena, 25.03.2018, 12:21 | Ziņa # 2848
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba




Ķīsī ledus turas, vismaz tur, kur biju. :)
Pielikumi: 1589118.jpg (90.2 Kb) · 9263644.jpg (157.6 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 25.03.2018, 21:00 | Ziņa # 2849
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pie golfa laukuma šodien strašnijs tusiņš bija.... svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 26.03.2018, 08:44 | Ziņa # 2850
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar ar Je6ku pabūts uz Engures ledus,stāvoklis vel labs .No krasta uzeja ar bez problēmām ja Doma protams bija paķert to kas ķersies ,bet gribējās jau arī piemānīt kādu rudulīti.Tautās runāja ka laužot pat āķus Nu mums arī sanāca lauziens ,aplauziens ne Tik vien kā ducīts sīki asarīši.Bet nu vējš arī bija ne pa jokam.Dienas vidū aiztināmies meklēt lielākas.Ko protams arī neatradām dance Tas ornitalogos Sezona noslēgta,pietiek.Jāsmērē striķi vimbām.
Pielikumi: 6507826.jpg (97.1 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Pirmdiena, 26.03.2018, 08:47
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv