[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus?
ZivnieksDatums: Trešdiena, 25.01.2017, 10:06 | Ziņa # 2596
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zin, ka es tāpat ziemā viņas izkarinu garāžā, pat ja ir mīnusi ārā, tur gaisa apmaiņa notiek un sauss arī ir. Jā, ir ilgāk kā parasti, bet pēdējo reizi 3 nedēļu laikā bija gatavas un lieliskā konsistencē, un vēl kas forši, tad netraucē nekādas mušas un tml zvēri.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
AshuksDatums: Trešdiena, 25.01.2017, 15:50 | Ziņa # 2597
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 25.01.2017, 20:36 | Ziņa # 2598
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju savā galā, pretī Molam. (veikalam)
Varēju kopā ar vēl kādiem padsmit cilvēkiem piedalīties skraidīšanas un urbšanas sacensībās. Kaut gan pāris zivteles tajā urbšanas un meklēšanas maratonā tomēr dabūju! dance


Za ribalku!
 
J0nisDatums: Trešdiena, 25.01.2017, 20:46 | Ziņa # 2599
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vot ar iekšām gan es nekaltēju nene Tikai tīrītas ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AshuksDatums: Trešdiena, 25.01.2017, 21:08 | Ziņa # 2600
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Saistībā ar sīkajiem asariem, no somiem noskatījos foršu veidu, kā viņus gan pagatavot, gan notīrīt. Tas, kamēr tēma vēl aktuāla. :D Vecis vēl beigās iekomentē, ka ja piešaujas, tad viena asara notīrīšana aizņemot desmit sekundes.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 09:47 | Ziņa # 2601
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
J0nis
izņemot ārā iekšas tu pazaudē principā galveno - zivju eļļu. Ziemā ķertām zivīm kuņģos jau nekā pretīga nav, kas piedotu dūņu vai citu veģetācijas garšu. Kkādi vēžveidīgie, sāņpeldes u.c. zvēri.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 13:30 | Ziņa # 2602
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ziemā neesmu taisījis voblas, bet vispār ar taisu bez iekšām. Esmu izmēģinājis daudz dažādu zivju sugas un kaltēšanas metodes un man labāk patīk tās sausās. Ar kurām tv var lauzt :D
Pie tam vislabāk man patīk asaru voblas. Pofig uz visu zivju eļļu, bet pie alus ekselenti! ja
No tām taukainajām man vienīgi vimbas patīk. svilpo
Bet citi jau vispār taisa gandrīz pūdētas - tādas man ne pa kam neiet iekšā! Riebeklība kaut kāda! nezinu


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 14:07 | Ziņa # 2603
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ble, gandrīz jau iekaucos, ka 5diena :D Naktī no 5dienas uz 6dienu 4 vīru kompanī mauksim uz Peipi, precīzāk Omedu. Pirmajā dienā plāns ar kājelēm ap 2 km iekšā ar domu atrast asari/raudu, a otrajā dienā ta jau manīs, moš i tramvajā jāiekāpj uz tālajiem km. Šogad pirmo reizi, un ka tik ne pēdējo, bet nu gribās jau baigi. Atskaite būs ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kapracisDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 15:33 | Ziņa # 2604
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
man no vīķēm voblas garšo. čoms no krievijas piegādā. pavasarī, kad šamās uz nārstu taisās, tad ar pludu velk vienu aiz otras!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 15:33 | Ziņa # 2605
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Šogad pirmo reizi, un ka tik ne pēdējo, bet nu gribās jau baigi. Atskaite būs

Ne asakas! Gaidīsim atskaiti! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 20:29 | Ziņa # 2606
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Naktī no 5dienas uz 6dienu 4 vīru kompanī mauksim uz Peipi, precīzāk Omedu.

OooOooo Labais, saķer par mums ar' un gaidam atskaiti kā arī bildes! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 26.01.2017, 21:12 | Ziņa # 2607
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
man labāk patīk tās sausās. Ar kurām tv var lauzt

Man tieši tāpat,nepatīk mīkstās
Zivniek, ne asakas ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.02.2017, 15:53 | Ziņa # 2608
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien izskrēju, uz pāris stundiņām, uz Vecdaugavas ledus, tīri eksperimenta pēc. Neņēmu nemaz līdz kasti, tikai divas copenes - viena uz bļitku, viena uz šķērseni un dažas vajadzīgākās lietas mugurenē. Uzmaucu uz apaviem radzes, deeperis iekārts kaklā, telefona čeholā un aiziet! Urbu, mēģināju, skatījos ko zīmē eholote. Ilgi vienā āliņģī neuzkavējos, ja eholote neko nezīmēja. Un te es nonācu ņipoņatkā. Daudzos āliņģos man uz bļitku copes bija un noķēru arī pa kādam nelielam ašukam, bet deepera zīmējumā es neko nemanīju! svilpo
Tikpat labi es varētu darboties bet tā. Vai nu es kaut ko daru nepareizi, vai mazos asarus viņš nerāda. Jo netālu copēja mans sencis uz mormeni, kas vilka nelielus asarus uz mormeni gandrīz kā pa konveijeru. Es iemērcu deeperi viņa āliņģos un ar neko nemanīju. Tas viss Ice Fishing modē.
Tātad, kas attiecas uz deeperi, es gudrāks nepaliku, jo tikai divus asarus caur to tikai pamanīju, bet kas attiecas uz copi - tad nelieli asari šobrīd ņem diezgan labi, gandrīz pa visu Vecdaugavu. Kādam paveicās atrast arī lielos. Es pa to īso laiciņu skraidīdams un testēdams eholoti ar šo to noķēru! Ledus plānāks kā ezerā, sevišķi uz Audupes pusi, bet tur sīkie vēl aktīvāk ņem, tāpēc arī copmaņu tur vairāk. Plinti krūmos vēl nemetu, turpināšu mēģināt saprast mazo, melno bumbiņu un arī tikt pie kāda loma! Ne asakas visiem! ;)






Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 01.02.2017, 16:17 | Ziņa # 2609
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu jā. Vecdaugavā šodien varēja atvilkties. Lielos neatradu un arī mazos pārsvarā lādēju atpakaļ āliņģī. Paturēju sev nedaudz, ko vienreiz uzcept. Ūdu ar liku, bet nebija ne copes! plaude








Za ribalku!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 01.02.2017, 18:41 | Ziņa # 2610
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Anatolijs ()
Vecdaugavā šodien varēja atvilkties

Braucu pa Airu ielu un noskatijos, ka pāris vietās pa pārītim sēž. Noslienājos un braucu tālāk šeptēt. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv