[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Fīderis
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.07.2015, 17:08 | Ziņa # 841
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien, kas nācu no copes, kāds jauns cilvēks mani pārsteidza nesagatavotu. Pienāk klāt un jautā - klau, kā izmērīt dziļumu ar grunteni dīķī, ja apakšā daudz zāles, bet grunts mainīga - ir bedres. Bišk parunājām, tas ir kāds karpu dīķis, viņš liekot peldošu boilu, bet grūtības ar dziļuma noteikšanu. Man maz poņas par šo, varbūt mūsu foruma fīderisti zin, kā noteikt dziļumu ar grunteni aizaugušās vietās? svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Ceturtdiena, 16.07.2015, 19:39 | Ziņa # 842
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
... Man maz poņas par šo, varbūt mūsu foruma fīderisti zin, kā noteikt dziļumu ar grunteni aizaugušās vietās?


Tā pat kā to dara karpinieki- ar markeri. Nelielu informāciju var iegūt kaut vai šeit: http://fishing.zp.ua/karpova....-pogody un nekā sarežģīta tur nav.
Ja gribas pavisam pa vienkāršo, tad vēlama fīdermakšķere vai spinings ar ļoti mīkstu spices daļa, un tad kā jau ar fīderi un svinu mēram dziļumu, bet tas jau visiem zināms.


LSMK-Milo
 
BorodaDatums: Piektdiena, 17.07.2015, 18:56 | Ziņa # 843
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Šodien, kas nācu no copes, kāds jauns cilvēks mani pārsteidza nesagatavotu.


Aigar, vajag sagatavoties. Pirms kur ej, esi gatavs. Visam un vienmēr. Neizrādi nezināšanu, bet pastāsti kur cilvēkam vērsties ar savu jautājumu. Gudrība ir tā, ka nevis tu atbildi, bet dod padomu, kur atbildi meklēt. :D
 
sheriffDatums: Piektdiena, 17.07.2015, 21:56 | Ziņa # 844
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Gudrība ir tā, ka nevis tu atbildi, bet dod padomu,

Parfrazeji teicienu, nedod zivis bet iemaci makshkeret:))
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.07.2015, 14:05 | Ziņa # 845
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ar Chominju atkal bijām Mīlgrāvja kanālā ar fīderiem, tikai šoreiz no mūsu puses. Nosēdējām no 21:15 līdz 3:00, atpakaļ dabūjām stumt riteņus, jo Morgans sēdēja kopā ar mums :)
99% no loma bija pliči. Bija vēl viena rauda. Rezultāts pēc skaita bija 19:12 manā labā. Sākumā bija baigi aktīva cope, gadījās daži smuki pliči, bet pēc tam sāka pieklust. Ap pusnakti sāka rasties straume ārā no ezera un ap diviem tā jau bija neciešama. Es tik lielu straumi nebiju redzējis. Riktīgi kā upē. 80gr barotavu nes nesa nost, ka prieks. Visāda draza ar sāka nākt uz auklas, copēja reti un izcili mazi, tāpēc ap 3:00 copi beidzām. Bet bija interesanti! ja




Pielikumi: 8380838.jpg (144.9 Kb) · 1063885.jpg (111.1 Kb) · 4487636.jpg (158.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
IesacejsErvīnsDatums: Sestdiena, 18.07.2015, 15:50 | Ziņa # 846
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 109
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Tas JinBin? Tu Aigar jau vismaz skaidrā pēc sejas izsteiksmes,bet par otru to tā teikt nevarētu :D


TIGHT LINES!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.07.2015, 18:25 | Ziņa # 847
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Capteinis Morgans :)

Viss bija ok, abi skaidrā arī aizgājām mājās ar riteni pie sāniem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
IesacejsErvīnsDatums: Sestdiena, 18.07.2015, 18:53 | Ziņa # 848
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 109
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Nu nu malači :D


TIGHT LINES!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 18.07.2015, 20:14 | Ziņa # 849
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nemaz nav tik slikti! Es LČ nākošā posmā tik priecātos par tādu lomu. :)
p.s. esmu teorētiski ticis pie jauna sadoka 4m garumā. Lai atbilst visām sacensību normām. Kaut gan šaubos, vai kādreiz kaut desmito daļu spēšu aizpildīt. :D Bet tas vismaz cels manu pašapziņu. Nākošais mērķis - platforma. Bet tā gan dārga. svilpo
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 13:30 | Ziņa # 850
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 16:03 | Ziņa # 851
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es saprotu uz copi braucot var aizmirst makšķeres,bet kā var aizmirst Morganu! To es nesaprotu


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
IesacejsErvīnsDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 16:46 | Ziņa # 852
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 109
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Pilnīgi piekrītu Jonim! :D


TIGHT LINES!
 
IesacejsErvīnsDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 16:47 | Ziņa # 853
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 109
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
#Fishing drunk with aigars and imants featuring Capt. Morgan. plaude


TIGHT LINES!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 20:50 | Ziņa # 854
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
s saprotu uz copi braucot var aizmirst makšķeres,bet kā var aizmirst Morganu! To es nesaprotu

Es arī. Tā bija baigā nolaidība no Imanta puses :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 21.07.2015, 21:08 | Ziņa # 855
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Atkal foršs humora gabals ar nopietnas copes piesitienu. :) Nu vai otrādi... :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv