[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Sistēmas gruntenēm (Sadaļa par dažādām sistēmām priekš gruntmakšķerēm)
Sistēmas gruntenēm
martiDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 16:55 | Ziņa # 61
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
neesmu nekāds grunteņotājs, taču man liekas, ka saprotu ko bebrs ar to domāja un man tas liekas diezgan sakarīgi. respektīvi, ka uz grunts guļ pavada metru gara, tad zivij paņemot ēsmu un ejot pret straumi un ēdot/darbojoties ap ēsmu mēs to varam uzzināt tikai tad, kad viņa jau ir kārtīgi ierujusi un aizpeldējusi tālāk par pavadas garumu. jo īsāka pavada - jo ātrāk ir zināms, kas lejā notiek.
ne jau tas, ka pavadas pie nostiepuma ātrāk vai lēnāk reaģē atkarībā no pavadas garuma.
skaidrs, ka nostieptā situācijā nav nekādas starpības, taču ēsmu garā pavadā ir vēl iespējas zivij panēsāt, paplosīt un vēl izspļaut tev nemaz nenojaušot. taču īsas pavadas gadījumā tas tā nebūs.
p.s. nekad neesmu grunteņojis (butes neskaitās) - piedodiet, ja kļūdos.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
JanDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 17:10 | Ziņa # 62
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
marti,
tas viss ko Tu raksti ir pareizi, bet attiecas uz rezultativitāti. Es gribu dzirdēt skaidru atbildi no Bebrs - kā pavadas garums ietekmē sistēmas jūtīgumu, ja jau viņš tā apgalvo.


LSMK-Milo
 
BebrsDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 18:03 | Ziņa # 63
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu nemāku Tev ieskaidrot ka gruntenes sistēmā ietilpst arī pavadiņa hello


Nav bildes- nav zives :D
 
BebrsDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 18:06 | Ziņa # 64
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Piem līnim ja lieku pavadu vairāk kā 40 cm tad visticamāk copi tā arī neieraudzīšu, tas pavasarī agri kad mazkustīgs līns, tas ir pārbaudīts. Tur aŗi tas sistēmas jūtīgums zivs


Nav bildes- nav zives :D
 
JanDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 19:09 | Ziņa # 65
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Bebrs,
Nevajag man neko ieskaidrot. Ne sliktāk par Tevi zinu un saprotu kas kur ietilpst, bet Tu joprojām nespēj atzīt, ka pavadas garums neiespaido sistēmas jūtīgumu. Lai gan pats to apstiprini:

Quote (Bebrs)
Gruntenei ja ar barotavu makšķerēju vai caurejošo svinu tad pavadiņa kas aiz barotavas/svina jāliek īsa, it īpaši barotavai nu maksimums 15 cm, esmu ekspermentējis pat ar 5 cm pavadu un ir pat ļoti ok, tādā veidā sistēma ir jūtīgāka,

Quote (Bebrs)
1.5 m pavadu esmu licis ventā uz pludu

Neliki taču Tu 1,5m pavadu lai samazinātu sistēmas jūtīgumu, kas izrietētu no Tevis iepriekš rakstītā, bet gan lai iegūtu lielāku rezultativitāti.

p.s. Priekš sevis esmu noskaidrojis ko esi domājis ar sistēmas jūtīgumu. Līdz ar to turpināt šo diskusiju uzskatu par nelietderīgu.


LSMK-Milo
 
BebrsDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 19:33 | Ziņa # 66
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nē, nē, es vēl labprāt paturpinātu raksta


Nav bildes- nav zives :D
 
J0nisDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 21:05 | Ziņa # 67
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Turpiniet,turpiniet man ar patīk


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 15.05.2012, 22:51 | Ziņa # 68
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
nu veči ...bez komentāriem.Manā skatījumā-barotava ir nekustīgs punkts,ja fišiņa paņem ēsmu no grunts un vēsā mierā var to pārcelt līdz copes piefiksēšanai 1,5x2=3m,tad nafig man tādu sistēmu,svaigu gaisu var paelpot arī mežā......


esmu tur,kur neķeras:).
 
BebrsDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 23:02 | Ziņa # 69
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Gruntene nav tikai ar barotavu, man galvenā cope ar grunteni ir uz līņiem



Nav bildes- nav zives :D
 
chiriksDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 23:06 | Ziņa # 70
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
gribetos kautko uzzinat par zusu makskeresanu... kaa tur ir ko labak likt uz aka un kadu gruntenes veidu labak izmantot upe ar diezgan specigu straumi? hello
 
jutrixDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 00:50 | Ziņa # 71
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Turpiniet,turpiniet man ar patīk

:D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 16.05.2012, 01:04 | Ziņa # 72
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Turpiniet,turpiniet man ar patīk
Man arī patīk īsākas pavadas ja


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.10.2012, 15:07 | Ziņa # 73
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lasot Iesācēja pēdējo stāstu man uzreiz radās jautājums par šo "...pirms pavadiņas piesienot 10cm „Feedergum”...."
Kas tas tāds ir? Kam to vajag? Kā to lieto? Un vai to tiešām vajag? :)
P.S. Kāpēc es līdz šim neko par tādu nebiju dzirdējis? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.10.2012, 15:19 | Ziņa # 74
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tā. Bildes atradu, kaut ko apmēram sapratu, bet īsti nevaru iebraukt tās gumijas nepieciešamībā svilpo




Pielikumi: 8861807.jpg (23.4 Kb) · 9635005.jpg (25.9 Kb) · 9514468.jpg (38.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 03.10.2012, 19:10 | Ziņa # 75
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
P.S. Kāpēc es līdz šim neko par tādu nebiju dzirdējis? :D

Es dzirdējis biju, bet lietojis gan nē, jo tāpat kā vienam otram poņas nav nekādas


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Sistēmas gruntenēm (Sadaļa par dažādām sistēmām priekš gruntmakšķerēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv