[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Gruntsmakšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 16:56 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 1274813.jpg (112.3 Kb)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 19.06.2010, 17:28 | Ziņa # 106
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Un kāpēc es šodien gāju uz copi? :D
Brekši neņēma, pats nosalu, vējš ar nepatīkams! chukle
 
BriedisDatums: Sestdiena, 19.06.2010, 17:55 | Ziņa # 107
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
chukle
 
J0nisDatums: Otrdiena, 29.06.2010, 21:09 | Ziņa # 108
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bijām ar Ediju (Je6ku) Lielupē gribējām ar spini bet sākumā nolēmām iemest pa gruntenei. Un aizgāja sportiska pliču cope . Tā iepatikās ka spinis tā ari palika mašīnā :) Gribējās tak piemānīt kādu brekšu papu!!! Un ap 7.00 Ješkam tas arī izdevās pēc neilga laiciņa arī es dabūju nedaudz pavilkt ko līdzīgu bet līdz krastam tā arī netika chukle Nebij jau monstri bet diemžēl tas arī bij viss !!! Tālāk turpinājās sportiska pliču cope bet patīkama.Domāju mana pirmā atvaļinājuma diena izdevusies ja
Je6ka velk pat dupletus :)


Šis ir Je6kas, manējais bij lielāks raada jo aiziet jau tie lielie chukle

nu un noslēgums jau gandrīz kā vienmēr ,paliekam bez vakariņām prieks
Pielikumi: 1847450.jpg (102.9 Kb) · 5855722.jpg (103.8 Kb) · 6217189.jpg (122.3 Kb) · 7421905.jpg (100.5 Kb)


Ziņojumu laboja J0nis - Otrdiena, 29.06.2010, 21:11
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.06.2010, 10:01 | Ziņa # 109
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Super! Malači! ja
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 01.07.2010, 11:54 | Ziņa # 110
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien Lielupē(Kalnciema pusē) tukšs. Daži pliči, viens breksis ap 400gr un daži asari. Bet laiciņš foršs un ir kaifs atkal pēc visiem tiem svētkiem pasēdēt pie ūdens! dance
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 04.07.2010, 21:41 | Ziņa # 111
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien biju iemēģināt jaunu vietu Daugavā. Netālu no Ogres. Īstenībā man patika. Brekši, pliči un asari copē diezgan labi. Divi brekši arī ap kilo gadījās. Ja paliktu uz vakara copi, tad būtu gan jau vēl, bet nebija īsti laika. Noteikti vēl uz turieni aizbraukšu! ja
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 08.07.2010, 10:39 | Ziņa # 112
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar Daugmalē uz breksi ne copes ne chukle Aizbraucām uz Lielupi starp Kalnciemu un Jelgavu arī garām !!!4 plicīši un pāris ķīši . Vējš gan bij nedaudz par stipru ar laivu iepeldēt neriskējām :) Sēdējām tikai ar fīderīti .
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.07.2010, 13:13 | Ziņa # 113
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man arī tā mēdz gadīties chukle
 
johans125Datums: Sestdiena, 10.07.2010, 00:07 | Ziņa # 114
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
a kaa ir copeet asarus uz gruntenes ar maili?? zivs
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.07.2010, 09:13 | Ziņa # 115
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tāpat kā uz citām ēsmām. Piesien auklas galā svinu, pāris pavadiņas, pie pavadiņām āķus un uz priekšu! ;) Var to sistēmu pavisam vienkāršu - karotē izliets svins pie pamatauklas un abas pavadiņas arī. var siet sarežģītāk ar griezulīšiem, bet tas nemaina lietas būtību. Āķus pārāk lielus nevajag. Ēsmas zivtiņas var aizāķēt aiz muguras, var arī caur lūpu aiz galvas - uz asariem tas ar nespēlē lomu. Bieži gan asarus uz maili, vai ēsmas zivtiņu, ir vieglāk noķert ar pludu :)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.07.2010, 08:57 | Ziņa # 116
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt agri no rīta biju uz zandartiem. Pasēdēju ar grunteni no 2:50-6:00, par ēsmu maile. Bija trīs copes, bet pieredzes trūkuma dēļ, nevienu neizdevās piecirst :) Ap 6:00 sākās baigā straume, tāpēc aizbēgu.
No rīta pa ūdens virsu varēja novērot lielu asaru aktivitāti, bet man nebija līdz ne pludiņnieces, ne spininga, tāpēc asaru ķeršana no ūdens augšējiem slāņiem atkrita.
Mans otrs piegājiens ar grunteni uz zandartiem atkal izrādījās nesekmīgs chukle
Pielikumi: 4583361.jpg (20.1 Kb)
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 14.07.2010, 13:55 | Ziņa # 117
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien tak ceturtā laika prognoze, brīnums, ka vispār bija copes. Bet tas nozīmē, ka vietas izvēle nav slikta - ej un mēģini vēl! ;)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 20.07.2010, 16:05 | Ziņa # 118
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien es, Je6ka un J0nis bijām no rīta ar gruntenēm Varkaļu kanālā.

No rīta ķērās diezgan labi, bet pamazām cope palika arvien švakāka. Kaut gan noķert var arī pa dienu kādu breksi. Brekši tur ir pietiekami lieli - katram no mums vienu pavadiņu aprāva!
Tātad, ja neskaita mazos, tad man viens breksis,

J0nim un Je6kam 6gb!

Piedevām J0nim divi vēl aizgāja pie paša krasta, viens no tiem būtu bijis lielākais. Je6ka un J0nis gan vēl palika ķert, kad es aizbraucu - moš lielākais tiks pievarēts! chukle
P.S. Je6ka un J0nis ķēra ar fīderīšiem, es parasto grunteni arī aprīkotu ar barotavu :)
Tā mums šodien gāja! ja
Pielikumi: 7750964.jpg (69.5 Kb) · 4301714.jpg (85.6 Kb) · 4704133.jpg (104.3 Kb)
 
je6kaDatums: Otrdiena, 20.07.2010, 20:17 | Ziņa # 119
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mēs ar esam atgriezušies - lielais pievarēts netika, chukle sīkie gan vel nāca neskatoties uz visu drausmīgo karstumu... Noslēgumā ar pēdējo slieku ap plkst. 15:00 J0nis tomēr vēl vienu brekseli pievarēja. zivs

Visā visumā cope bij izdevusies, jo Aigars mums ierādija pareizās koordinātes brekšu slēpnim! ja

Tie paši "vēži" tikai citā tīkliņa! :)

Pielikumi: 7152414.jpg (164.3 Kb)
 
runccissDatums: Trešdiena, 21.07.2010, 16:25 | Ziņa # 120
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vai je6ka varetu man ari "pachukstet'',kur ir taa vieta Varkalju kanala?
Jo ir doma,shodien aizlaist uz nakti pacopet tur! fish
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv