[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Gruntsmakšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 16:56 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 1274813.jpg (112.3 Kb)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 14.07.2016, 14:51 | Ziņa # 1531
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Biju dažus vakarus pie Lielupes. Lielie sāk ņemt ar tumsiņu un arī naktī. Pa gaismu tik plicēni, raudiņas un mazie breksēni grabina. A pa tumsu ir ok. Vienu vakaru kā satumsa - 0.7, 1.1, 1.4 un 1.8kg! Un ņem slieku. Baltajiem liek virsū! svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.07.2016, 16:14 | Ziņa # 1532
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
1,8 jau normāls koferis! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Johnny_BravoDatums: Piektdiena, 15.07.2016, 08:26 | Ziņa # 1533
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Neslikti. Es pāris vakarus Buļļupē neko prātīgu nedabūju. Viens uz 800gr bija, bet vājš mierinājums pa diviem vakariem un starp visu pliču varzu


johnny bravo
 
RicuSansDatums: Svētdiena, 17.07.2016, 12:52 | Ziņa # 1534
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Vakar biju pa nakti Lielupē pie steķiem cerībā noķērt kādu zivi! Baigi cēlās ūdens, no rīta gandrīz signalizatoriem netiku pakaļ! :D 2 zem kilo breksīšus dabuju un vēl 2 copīte bija! Breksīši turpina peldēt!
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 08.08.2016, 11:42 | Ziņa # 1535
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es ar biju Lielupē sestdien. Neteikšu, ka paliku apmierināts ar copi. Stipri pašķidri gāja! nene


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
eduksDatums: Pirmdiena, 08.08.2016, 14:51 | Ziņa # 1536
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kā jums patīk šitais :) :

Un lūk rezultāts :) :


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 08.08.2016, 20:42 | Ziņa # 1537
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Labs loms!


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
eduksDatums: Otrdiena, 09.08.2016, 08:41 | Ziņa # 1538
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote Koka_Klucis ()
Labs loms!

Nu jā, puikam pirmais paša spēkiem izvilktais plaudis mūžā (itkā jau tikai 1,3 kg vērtē)... Bet nu es vairāk gribēju uzzināt kā jums patīk kā gruntenes signalizators sānu sardziņš. Manuprāt, ja jums nav fīdera, tad šādi var ķert, ar ļoti augstu jūtības pakāpi, arī ar jebkuru, pat bomjveidīgu, kātu. Sardziņa jūtība mani tiešām pārsteidza - sīkais savu pusbreksīšu copes realizēja teju ar 100% precizitāti :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.08.2016, 19:37 | Ziņa # 1539
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaut kā dīvaini tas sardziņš pielikts. Es būtu laikam licis kaut kur pie spices. Bet nu puika malacis. Visu cieņu! hello ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Otrdiena, 09.08.2016, 20:56 | Ziņa # 1540
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Kaut kā dīvaini tas sardziņš pielikts. Es būtu laikam licis kaut kur pie spices. Bet nu puika malacis. Visu cieņu! hello ja

Aigar, tici man, visātrāk ne līdz galam izprati montāžas būtību :) - praktiski jebkurš bomis pārvēršas par rīku, kam jutība diez vai atpaliek no fīdera spicītes vai atpaliek pavisam maz...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.08.2016, 21:01 | Ziņa # 1541
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Būtību sapratu, montāžu nē. Es to kaut kā tā redzu ar sānu sardziņu svilpo






Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.08.2016, 21:04 | Ziņa # 1542
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vai kaut ko līdzīgu vasaras mormiškas variantam, arī ar sānu sardziņu, bet tikai uz gruntenes. Tāpēc ar brīnos, ka piemontēts pie makšķeres gandrīz resnā gala. Zvaniņu karinot tuvāk spolei arī jūtība zūd, bet teiksim lie liela vēja un viļņiem savādāk grūti. Karoče īsti laikam nesapratu, kāpēc tas sānu sardziņš būtu jāliek pie makšķeres lejas gala. Ja jau liek sānu sardziņu, tad pie spices.... svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Trešdiena, 10.08.2016, 08:28 | Ziņa # 1543
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
:)
Man ir arī makšķere "vasaras tirināšanai", kur sānu sardziņš ir galā - vietās, kur normāls dziļums ir ne tik tālu no krasta, īpaši upēs (aizstraumē\atstraumē), tā ir baigi perspektīva štelle. Pagājušajā gadā sāku tirināt atklātā ūdens sezonā, pamatā pavasarī un rudenī. Azartiska nodarbīte :) ...
Par manu gruntenes sardziņu runājot, parakos netā pēc bildēm, kur redz kaut ko ļoti līdzīgu tuvāk un detalizētāk:


Tā kā aukla ir nostieptā stāvoklī, makšķerkāts novietojas taisni, auklai var nebūt vai būt minimāli izliekumi, kontakts ar gredzeniem, līdz pat variantam, kad liela vēja laikā mērc kaut ūdenī kāta galu :D ... Tuvāk izvietots sardziņš labāk redzams, ātrāk uzstādīt\noregulēt darba stāvoklī, piecirtiena brīdī aukla ātri pati nolec no cilpiņas un nekas netraucē izvadīšanā, pie iemetiena ar nekādu lielu neērtību... Pirmo vakaru pats testēju - tik ļoti aizrāva augstā jūtības pakāpe un copju realizācijas procents, ka aizmirsu pat uz pludiņiem skatīties. Nākamreiz uzreiz puikam iedalīju, lai šim nav garlaicīgi ar mani sēdēt. Ja nav fīdera kāta, tad ātra un vienkārša iespēja tāpat pabaudīt fīdercopes jaukumus ar tādu kātu, kāds cilvēkam ir - djoševo i serdito ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 10.08.2016, 08:43 | Ziņa # 1544
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu skaidrs. Tagad gan parastais stiklašķiedras fīderis(tas pats Salmo Taifūns), maksā tiešām nelielu naudu un man joprojām kā otrais kāts viņš vēl ir. Plus to izmantoju arī jūrā un uz vimbām. Diezgan universāls sanāk un tas tomēr jau ir fīderis. Ar visām maināmajām spicēm. Pa lētām naudiņām hello
Bet paldies par informāciju, par šāda veida sardziņu nemaz nezināju alus
Bet galvenais jau no šī visa - lai puikam patīk un ir interesanti! ;) ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Trešdiena, 10.08.2016, 10:30 | Ziņa # 1545
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Tagad gan parastais stiklašķiedras fīderis(tas pats Salmo Taifūns), maksā tiešām nelielu naudu un man joprojām kā otrais kāts viņš vēl ir. Plus to izmantoju arī jūrā un uz vimbām. Diezgan universāls sanāk un tas tomēr jau ir fīderis. Ar visām maināmajām spicēm. Pa lētām naudiņām hello

Nu jā, apskatījos, dažādās vietās tā cena 25-35 euro diapazonā :) ...
Priekš profesionāliem fīderistiem, tiešām, fīderis ir un paliek fīderis... Tā tas ir. mans sievastēvs arī mīl pafīderot. Būs jāpamēģina ar šo mikromaču uzrīkot ;) :D ...
Par sardziņu runājot, šīm vajadzībām arī jau ne kurš katrs der - te man palīdzēja sardziņa meklējumu pieredze priekš "vasaras tirināmā". Es gatavoju no plastmasas (polipropilēns). Lai cilvēkiem skaidrāk - plastmasa, ko lieto pārtikas rūpniecībā tarai, šašlika spainīši, piemēram, ir no polipropilēna. Vieni no labākajiem skaitās ogļšķiedras - ja kādam ir kāds nokauts kāts, tad var sagriezt loksnītēs un izvīlēt vajadzīgā izmēra un jūtības sardziņus. Plastmasas sanāk pa lēto un lielākoties atbilst vajadzīgajām prasībām, ja pareizi izgatavo. Ja turpināšu šo tematiku, tad pagatavošu sardziņu komplektu ar dažādas jutības pakāpēm - tie ir ļoti viegli un ātri maināmi.


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv