[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 7 no 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
Viss par Dropšotu
ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:23 | Ziņa # 91
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz 9'' man bija arī zemmēri :D Bet jāteic, ka citas mazākas, bet gaļīgākas gumijas šito pogāja ārā, un šim prasās vismaz 1 trijnieks pa vidu iesprausts. Rudenī 6'' OSP un Westin arī liku mazu trijnieku mugurā, realizācija krasi uzlabojās, jo šamais bieži vien cirta ne tikai aiz pieres.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:34 | Ziņa # 92
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Man OSP tā, vidēji gāja, man vislabāk izšāva JENZI 6'' citroniņš.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 14:29 | Ziņa # 93
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
JENZI pats iepirku beigās, bet izšāva arī, jā...zinu daudzi dragāja tikai ar JENZI dažādos krāsojumos, topā bija rozīgs piesitiens...Bet jāteic, ka šogad (pagaidām) salīdzinājumā ar pagājušo gadu, man rozā nestrādā...pagaidām pārsvarā tikai baltais tonis ar pāris izņēmumiem.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 14:58 | Ziņa # 94
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Jenzis tāds diezgan ļumīgs bet tai pat laikā ahūni izturīgs
Zozā itkā pēc idejas vairāk kā aukstā ūdens krāsa, vismaz man. Man ļoti bieži un daudzos ūdeņos Orange Chart krāsojums dažādās gumijās izšauj.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.10.2017, 10:23 | Ziņa # 95
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pēc Armanda ieteikuma dropšotam šosezon izmantoju šos āķus! Teikšu, ka tiešām dikti labi un tukšo copju palika krietni mazāk, pat ar maniem štrumiem. Laikam jāpiepērk tik lielāks izmērs arī, priekš rudens zandarta! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.10.2017, 10:30 | Ziņa # 96
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es kaut kā esmu sācis ar Hunterhook copēt. Tas kas man viņos pārsteidz ir gan tievā stieple, gan izturība, gan arī asums. Kā arī pati āķa forma. Domāju, ka tuvākajā laikā neko jaunu pat negribu mēģināt.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.10.2017, 10:54 | Ziņa # 97
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man nav tā, ka es baigi daudz dāžadus variantus izmantojis, bet no tiem, ko esmu lietojis - šie man patīk vislabāk. Tieši forma un copju realizācija, pat ar manu mīksto kātu! hello
Pat Kokneses sams dabūja no šī trūkties :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 11.10.2017, 10:40 | Ziņa # 98
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Decoy jebkurā gadījumā ir ļoooti labi āķi. Lietoju tos gan džigam, gan atvadai, gan lielajām gumijām un arī dropam. Un tieši dropšotam arī esmu izvēlējies Zivnieka minētos Decoy HunterHook āķus. Iepriekš lietoju Nogales Wacky Master, bet Decoy viennozīmīgi patīk daudz daudz labāk Zivnieka minēto iemeslu dēļ. Tiešām rekomendēju.


Laiks Copei/OSHELURE
 
martiDatums: Trešdiena, 11.10.2017, 21:39 | Ziņa # 99
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es joprojām lietoju varivas nogales wacky master un suwacky āčus un man viss cērtās zajebis labi ;)
vienīgi vairs nelietoju light (zaļās) sērijas āčus, jo tie ir pārāk tievi - dodot zandikam pa šmauli lūzt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 12.10.2017, 07:26 | Ziņa # 100
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Quote Aigars82 ()
Decoy jebkurā gadījumā ir ļoooti labi āķi

Atliek tikai piekrist. Owner, Decoy un Gamakatsu izvēlos gandrīz jebkādai copei svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 31.01.2018, 13:05 | Ziņa # 101
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jūtās, ka arā ziema, tad arī galvā lien visādas gudrības :D
Ienāca prātā doma, kā būtu, ja izmēģinātu mini dropšotu uz asariem, tikai ierastā āķa+silikona māneklis vietā, uzsietu kādu mušu. Žēl, ka pavasaris vēl tik tālu, tagad man šī doma neliek mieru :D
Pielikumi: 6533521.jpg (36.6 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 31.01.2018, 13:32 | Ziņa # 102
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Strādātu un neslikti strādātu var pat siet ar div āķiem - uz viena gummī, augstāk šitāds pretēklis. Arī tagad no ledus to vari droši darīt.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 31.01.2018, 21:22 | Ziņa # 103
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
drīzāk atvadu pavadā


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 31.01.2018, 21:37 | Ziņa # 104
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Arī varētu mēģināt. Līdzīgi jau ar pludiņu mauc. Sbiruļino, jeb Bombarda. Pluds, kurš pilda tālas lidošanas funkciju ar garu pavadu unj pavadā sien mušu. Ķer daudz ko :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Trešdiena, 31.01.2018, 22:33 | Ziņa # 105
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Piekritīšu Marti teiktajam. Atvadā strādā-pārbaudīts. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
  • Lappuse 7 no 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv