[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņu sistēmas (Sadaļa par pludiņu sistēmām)
Pludiņu sistēmas
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:20 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 0526002.jpg (10.2 Kb)
 
andzhaDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:20 | Ziņa # 2
Eks LBM
Grupa: Moderatori
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
sveikinji!kursh gudrs cilveeks var paskaidrot,veel labaak butu ja ieliktu bilzhuku,par sisteemu kaa ventaa vimbas makskjere uz pludu?nekadiigi nevaru iebraukt tajaa sisteemaa angry respektivi cik gr jaabut pludam,svinam utt.peedeejo copes raidiijumu neredzeju diemzheel.paldies!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:20 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Andža - nu vimbu speciālists neesmu, arī ķeršana straumē man pašam sagādā ne mazums problēmu, bet centīšos padalīties ar to, ko pats zinu. Man pašam vimbu ķeršana un ķeršana straumē sagādā problēmas, tāpēc ka man visas tuvākās ūdenstilpnes ir bez straumes vai ar mazu straumi un tur vimbas nav sastopamas. Vienreiz gaujā atstāju vairākas pavadiņas un vienu pludiņu biggrin
Tāpēc ir izvēle - mēģināt ķert uz grunteni vai mēģināt tomēr kaut ko sameistarot ar pludiņu.
Man pašam visvieglāk straumē ir makšķerēt ar pasmagu pludiņu, bet nu īsti pareizi tas nav.
Es straumē mēģinu ķert pēc šādas sistēmas:

Ir jau speciāli pludiņi, ķeršanai straumē, bet neesmu tos izmēģinājis, tāpēc nav viedokļa par tiem.

Var taisīt ko tamlīdzīgu, bet man pareizi tas nav izdevies biggrin

Vēl vari palasīt pludiņu vispārējo aprakstu, varbūt kaut kas neder - http://www.copeslapa.lv/teor/makpied/pludi/plpam.htm

Cerams, ka kaut cik palīdzēju wink

Pielikumi: 4880300.jpg (26.4 Kb) · 5334142.jpg (21.2 Kb) · 1235819.jpg (17.2 Kb) · 2890111.jpg (42.9 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:21 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nebija ienācis prātā, ka plēsīgu zivi var pievilināt arī šādi smile Būs jāpamēģina, tikai jāpaskatās kāds māneklis šādā veidā straumē strādās!
Pielikumi: 6344885.jpg (18.3 Kb)
 
andzhaDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:21 | Ziņa # 5
Eks LBM
Grupa: Moderatori
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Paldies Aigar,buus jaapameegjina ta pirmaa uzparikte,es ta saprootu ka pluda sisteemai atskjiriibaa no gruntenes atskjiras tikai ar to ka grunteni nevar papludinaat pa straumi,bet pludu var??!!
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:21 | Ziņa # 6
Arheologs-vēsturnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 58
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
andzha, arī grunteni var papludināt, bet nosacījums ir tīra grunts (smilšaina) taisa speciālas formas un pareiza svara svinus, kas straumes iespaidā pārvietojas pa grunti līdz ar to pārvietojot āķus ar ēsmu wink Galvenais ir uzmanīties no plēsīgās zivs ,kas uzglūn no slēpņa biggrin
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:21 | Ziņa # 7
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Andža - jā, tas ir viens no variantiem un tas ir vienīgais, kas man pašam sanāk, ķerot straumē biggrin Ar pludu tāpat vieglāk copi redzēt un piecirst kā ar grunteni. Piedevām pludiņmakšķere jau ir rokās, jo tiek pludināta ēsma, tāpēc mazāk nogulētas copes sanāk kā ar grunteni smile
Par to vai var pludināt grunteni....gan jau ka var, bet domājams, ka jābūt šādām tādām iemaņām smile
 
andzhaDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:21 | Ziņa # 8
Eks LBM
Grupa: Moderatori
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
sancho76, var jav buut ka var papludinaat grfunteni,tik liels spechuks es neesmu:)
 
Raivens97Datums: Trešdiena, 14.07.2010, 14:56 | Ziņa # 9
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man jautājums-No kā mājas apstākļos var uztaisīt pludu?zinu ka var no spalvas bet kā?
 
sheriffDatums: Trešdiena, 14.07.2010, 15:12 | Ziņa # 10
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Elementāri:)ielīmē pāris cilpiņas,sānos un apakšā un aiziet:)

P.S.Pats esmu taisījis no putuplasta(tik kaut kā mūsu laikos grūti atrast atbilstošas izturības).

Antenas un apakšējo kājiņu taisīju no veca lietussarga stikla šķiedras spieķīšiem kuri ir zem auduma:)
Papildus materiāli, krāsas un līme:)

 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.07.2010, 16:00 | Ziņa # 11
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piekrītu Seriffa teiktajam. Pludu uztaisīt ir pats vienkāršākais, ko mājas apstākļos var pagatavot. No koŗķa, no putuplasta, no siltināšanas materiāliem, no plastmasas, no putna spalvām utt. Da no jebkā, kas turās uz ūdens. Tikai jāzin ko apmēram vēlies panākt un uz priekšu ;)
 
sheriffDatums: Trešdiena, 14.07.2010, 18:47 | Ziņa # 12
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Taa jau ir, vieniigi jaabuut pusliidz taisnaam rocinjaam un kaut cik kjeerienam uz kaut ko taisiishanu:)
Esmu savulik diezgan sakariigu waggleri uztaisiijis :)tik diemzheel pakaasu:)
Bet tagad jau nav dargi tie pludi.

Kaadrezi biezhi pirku arii no vechiem rumbulaa piemeeram pashtaisiitos:)

 
AumaDatums: Ceturtdiena, 05.08.2010, 22:36 | Ziņa # 13
Vaidavietis
Grupa: Savējie
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Man vienreiz vakarā pēkšņi sagribējās uz "dzīvo" pamēģināt, pluda nebij, nācās izlīdzēties ar šmpanieša korķi kurā izurbu caurumu un iespraudu koka zariņu chukle
P.S.
Tanī vakarā gan neko nedabūju, bet nākam reiz gan divas līdaciņas izmāniju prieks
Man tas pluds vēl tagad stāv gatavībā, bet kautkā nevaru es mierā sēdēt un uz pludu bolīties kamēr pa zālēm zives lēkā.
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 06.08.2010, 18:53 | Ziņa # 14
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Laba sistēma ar pludiņu straumē ir šāda:

Ja dziļums ir, teiksim, 1m, tad pludiņš jāliek pāri pa 2m un straume to nostieps un negremdēs. Svins jāliek viena slīdošā olīve. Sīkāk var apskatīt Grabovska stāstījumā! :)
Pielikumi: 8475767.png (4.4 Kb)


Ziņojumu laboja Koka_Klucis - Piektdiena, 06.08.2010, 18:54
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.10.2016, 12:42 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņu sistēmas (Sadaļa par pludiņu sistēmām)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv