[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Akumulatori (Viss par akumulatoriem)
Akumulatori
ZivnieksDatums: Otrdiena, 30.04.2019, 11:34 | Ziņa # 31
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es viņu mestu nah :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 30.04.2019, 11:43 | Ziņa # 32
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Es viņu mestu nah

A es nemetīšu, neesmu Rokfellers :D

Noplēsu to augšās vāku, pārbaudīju, vairs no tiem korķiem, kas apakšā, nekas ārā netek. Noslaucīju, izssisināju, augšas vāciņu pielikšu atpakaļ ar izolenim, vai skoču un rīt pārbaudīšu. Ja strādās normāliu - ideāli. Ja nē, 1.maijā tīri uz līdaku copi var iztikt arī bez aķa. svilpo
Bet nu jā, līdz mačiem vajadzētu iegādies jaunu, tobiš lai ir rezervē, vai šī vietā, ja nestrādās hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 30.04.2019, 12:13 | Ziņa # 33
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu es lieku uz to, ka pat ja strādās, tad ļoti īsu laiku turēs slodzi.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 30.04.2019, 13:46 | Ziņa # 34
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Nu es lieku uz to, ka pat ja strādās, tad ļoti īsu laiku turēs slodzi.

Nu man rīt daudz nevajadzēs :D
Bet nu jā, parunāju ar dažieem cilvēkiem, kas vairāk kā es rubī fišku, visi saka izmest :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 30.04.2019, 15:09 | Ziņa # 35
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Apšaubu tāda aķa dzīvotspēju. Galu galā, tas, kas tiek prausts otrā galā ir krietni vērtīgāks, lai spēlētos ar šitādu barošanas avotu.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Akumulatori (Viss par akumulatoriem)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv