[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Eholotes
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 02.01.2017, 17:51 | Ziņa # 121
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labs!
Tagad nākošais motors, ne?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.01.2017, 18:11 | Ziņa # 122
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaut kā tā. Līdz sezonas sākumam jāatrisina motora un garāžas jautājums! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 05.01.2017, 14:57 | Ziņa # 123
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Super. Lai labi kalpo! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 05.01.2017, 19:49 | Ziņa # 124
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AlbertsDatums: Piektdiena, 06.01.2017, 09:08 | Ziņa # 125
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Quote parcopi ()
vai Deeper eholotes sazīmētās dziļuma kartes, kas paliek aplikācijas vēsturē, ir iespējams savienot ar reālā laika atrašanās vietu

Tur laikam aplikācijā bija jāizveido accaunts, tad vēl kaut kur jāpiereģistrējās, tad var izmantot jau iepriekš sazīmētās kartes, nevis tikai apskatīt. Man kaimiņš arī sākumā nevarēja iebraukt.Smalkāk nemācēšu pastāstīt, jo pašam tāda nav! svilpo
Apsveicu arī ar jauno pirkumu, lai labi kalpo! ja


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 08.01.2017, 17:50 | Ziņa # 126
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Klīda runas, ka deeper caur ledu neņem. Pārbaudīts praksē - apstiprinājies! raksta

Deepers strādā tikai, kad atrodas ūdenī! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 09.01.2017, 09:26 | Ziņa # 127
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi
Mans domāt, ka caur ledu ņem, bet caur tīro/melno ledu, tur kur sniegs pa vidam un vēl šķembas, tur gan neņem. Bet moš ar nē :D

p.s.
Es vakar biju likumu pārkāpējs un ar čomu uz ķīsi aizskrējām uz nepilnām divām stundiņām. Gājām no golfa laukuma virsū, pie krasta, kur sadzīti vižņi bija ledus ap 20 cm. Tur ar copi nebija nekā, tad aizpēros uz sēkli, kas uz ezera vidu, tur ledus virs 15cm, pa kādam asarītim, bet izmērs bēdīgs, un, protams, mani mīļākie draugi - ķīši :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.01.2017, 21:49 | Ziņa # 128
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
p.s.
Es vakar biju likumu pārkāpējs un ar čomu uz ķīsi aizskrējām uz nepilnām divām stundiņām. Gājām no golfa laukuma virsū, pie krasta, kur sadzīti vižņi bija ledus ap 20 cm. Tur ar copi nebija nekā, tad aizpēros uz sēkli, kas uz ezera vidu, tur ledus virs 15cm, pa kādam asarītim, bet izmērs bēdīgs, un, protams, mani mīļākie draugi - ķīši :D

Ej tgd godīgi iemaksā 70 ērikus soda naudu! :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.01.2017, 21:51 | Ziņa # 129
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Mans domāt, ka caur ledu ņem, bet caur tīro/melno ledu

Tur viena fīča. Tā eholote strādā, tikai kad ir ūdenī. Iespējams, ka virs ledus ir ūdens, tad šo to arī rādīs :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 08:11 | Ziņa # 130
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Deeperiem neredzu praktisku pielietojumu. Abas rokas aizņemtas-pa kuru laiku lai copē? svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 08:51 | Ziņa # 131
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Deeperiem neredzu praktisku pielietojumu. Abas rokas aizņemtas-pa kuru laiku lai copē?

Nav tik traki. Manuprāt pat tīri labs verķītis, bet sīkāk ko varēšu iekomentēt, kad jau būs vairākas reizes ne ledus izmēģināts. Lieta tāda, ka pirka bračka sev un ne jau ziemas copei, tāpēc tagad uz ziemu tas arī ir pie manis, jo viņš ziemā necopē. Tīri copei no ledus Praktik būtu praktiskāks, bet kopumā ņemot ļoti laba mantiņa. Zivis rāda, dziļumus zīmē. Izmantojama no ledus, no krasta, no laivas(kā parastā eholote). Normāla mantiņa pa sakarīgiem cipariem ;)
Tīri praktiskumu uz ledus iekomentēšu vēlāk, kad jau būšu vairākas reizes izmēģinājis! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 15:52 | Ziņa # 132
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Cik nu paspēju rudenī deeperu palietot, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. No krasta ļoti laba lieta, booting mode no laivas ar laba. Par ledu man vienalga, lai Aigars testē :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 12:56 | Ziņa # 133
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Testē, testē. Pēc tam man ar izstāstīsi! hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.02.2017, 18:34 | Ziņa # 134
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Koka_Klucis ()
Testē, testē. Pēc tam man ar izstāstīsi!

Es jau testēju, testēju....bet neko gudrāks nepalieku. Hrens zina ko man tas deepers tur zīmē, bet točna ne zivis :D Nezinu kas nav tā kā vajag svilpo










Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 14.02.2017, 09:20 | Ziņa # 135
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tev vajadzēja ar Ginču parunāt 7dien, gan jau pastāstītu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv