[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Eholotes
martiDatums: Otrdiena, 14.02.2017, 23:09 | Ziņa # 136
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Tev vajadzēja ar Ginču parunāt 7dien, gan jau pastāstītu.


Ar to, kurš neko nemācēja noķert? svilpo :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 15.02.2017, 13:03 | Ziņa # 137
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es jau prasīju. Viņš arī nobrīnījās kā man zīmē ekrānā tas Deepers. Esmu arī Armandu no eboat komandas runājis un vienīgais secinājām, ka man ir vecāks modelis ar bluetooh, viņam jaunais. Varbūt tur arī ir tā starpība kā zīmē!
Iespējams jūtība jāsamazina, kad sekls un jāpaskatās kā zīmē dziļumā.
Leiši sakot, ka ka ja mazs dziļums, liela jūtība un cieta grunts, tad stars atstarojas vairākas reizes augšā lejā un tāpēc zīmē tik nesaprotami. Vēl nepadošos, moš izdosies tikt galā ar to gudro bumbu! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 15.02.2017, 23:57 | Ziņa # 138
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Bet mačos, kad manā āliņģī paskatījāmies, itkā tak visu adekvāti rādīja? (lai gan tur tik mana bļitka i bija) :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 16.02.2017, 09:56 | Ziņa # 139
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ko jūs ar tiem deeperiem māžojaties. Jemiet praktik vai ari izmantojiet vasaras eholotus.
Martins. Būtu dīvaini, ja sačos tajā lunkā rādītu ko citu. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BabūnsDatums: Ceturtdiena, 16.02.2017, 16:56 | Ziņa # 140
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Es praktik nopirku. Arī vajag piešauties, lai zivis saprastu. Sākumā ar tikai dziļumu skatījos. Bet ērtāks ar to, ka nav telefons jākar kaklā, vai jātur rokās. Gan piešausies arī pie bumbas! ;)


I.R. Baboon
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.02.2017, 20:02 | Ziņa # 141
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Praktik arī jau līdz bumbai ticis! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BabūnsDatums: Pirmdiena, 27.02.2017, 19:34 | Ziņa # 142
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote parcopi ()
Praktik arī jau līdz bumbai ticis!

Tad varbūt pasteidzos ar parastā Praktik iegādi?! :D


I.R. Baboon
 
urmaasDatums: Sestdiena, 18.03.2017, 10:52 | Ziņa # 143
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jautājums zinātājiem-Mani varētu ieinteresēt NAVIONIC karte, ja tur būtu iekšā grimušie vraki. Varbūt kāds izmanto NAVIONICS un var pačukstēt-rāda vai nerāda? Ar tel kartēm viss ir ok. Bet mani vairāk interesē karte humītim.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

Ziņojumu laboja urmaas - Sestdiena, 18.03.2017, 10:53
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.03.2017, 12:35 | Ziņa # 144
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tikai bezmaksas versiju esmu izmēģinājis, un īsti neiedziļinājos. Grūti pateikt, jo es noinstalēju nost, pat īsti netikdams skaidrībā ar to karti :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Sestdiena, 18.03.2017, 15:20 | Ziņa # 145
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar. Telefoniem haļavnajās kartēs vair vraku nav. Nav pat daudzmaz saprotamas dziļuma kartes. Par naudiņu iegādājamajās ir. Bet mani vairāk interesē tieši eholotam. Tāpēc ari jautāju-varbūt kādam ir karte un var pačukstēt-ir vai nav to vraku eholotu kartēs?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
urmaasDatums: Sestdiena, 18.03.2017, 16:43 | Ziņa # 146
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
http://webapp.navionics.com/#boating@5&key=gkl_JsgpmC
Te varat papētīt aptuvenos dziļumus Ķīsītī, Daugavā, Lielupē (līdz Kalnciema tiltam) utt.
p.s.
Starp citu ari Peipusa un Pērnavas līča dziļumus ari. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

Ziņojumu laboja urmaas - Sestdiena, 18.03.2017, 16:45
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.03.2017, 11:43 | Ziņa # 147
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Saucās "dari pats" :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 23.03.2017, 15:35 | Ziņa # 148
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iekš eholotes.lv bija baigi feinas "kājas", krievu izstrādājums, dikti vienkāršs, bet ļoti ērts. Ja nemaldos 9 EUR maksāja.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.03.2017, 17:54 | Ziņa # 149
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ranše nado bila govaritj! Vairs jau nevajag :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 07.07.2017, 11:00 | Ziņa # 150
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Booting modē sazīmēto Deeper tomēr rāda. Ja atrodies tajā pašā vietā, kur karte bija zīmēta, tad aplikācijā jāatver history ar to zīmējumu un tajā ierakstītajā zīmējumā parādās cilvēciņa figūra, pēc kuras var redzēt kā notiek pārvietošanās pa jau sazīmēto karti. Pašu Deeperi, tad vairs nevajag! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv