[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Eholotes
parcopiDatums: Piektdiena, 09.12.2011, 16:10 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - vari ņemt arī lētāku. Kantis tāpat atradīsi, bet par zivju funkciju piekrītu Zivniekam :)
Pats lietoju pirmo sezonu un savējo ar citiem arī salīdzināt nevaru, bet man galvenais lai rāda to dziļumu. Pie tam dziļāk par 10m parasti necopēju, tad tā kļūdiņa arī ir nebūtiska.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 10.12.2011, 00:31 | Ziņa # 32
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Paldies vīri ,kas izteica sav viedkli ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Sestdiena, 10.12.2011, 20:03
 
J0nisDatums: Sestdiena, 10.12.2011, 00:38 | Ziņa # 33
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pats lietoju pirmo sezonu un savējo ar citiem arī salīdzināt nevaru, bet man galvenais lai rāda to dziļumu. Pie tam dziļāk par 10m parasti necopēju, tad tā kļūdiņa arī ir nebūtiska.
Nekad nemeklējiet kļūdas, ja nezināt, ko ar tām darīt tālāk ...

Ar tavu verķi esmu copējis ,ja atceries ,zivis rādija tikai ko biji ieprogramējis plaude


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Sestdiena, 10.12.2011, 00:44 | Ziņa # 34
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar. bet tas ir forŠI NO RĪTA PIECEĻOTIES ,NESALAUZST DIENAS SAPŅUS.......un atstāt eholoti netīšām krastā !!!!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 12.12.2011, 19:57 | Ziņa # 35
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
J0nis, nu tad pērc tik nost ;)


Za ribalku!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 09:49 | Ziņa # 36
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jāpagaida varbūt kāds ziemā uzliks kādu atlaidi !!! svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 18:48 | Ziņa # 37
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - esi kaut ko dzirdējis par skuju? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 19:46 | Ziņa # 38
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nepiemini dzīvē ļaunu ..... Tādu dziesmu esi dzirdējis ??? prieks


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.04.2012, 18:35 | Ziņa # 39
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sūtīta no štatiem. Ar GPS. Tur maksā dolāros, cik te latos! ja Nav mana :D
Pielikumi: 5360638.jpg (74.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
SandrisDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 11:36 | Ziņa # 40
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Cik dārgu eholoto ieteicams pirkt? Zinu citi nopērk par latiem 5 - 20 un tie eholoti nekam neder.
 
martins_Datums: Pirmdiena, 27.08.2012, 09:26 | Ziņa # 41
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Kāds ir eho pa pičuku? diegu spole un atsvariņš? :) Sorry par sarkasmu, bet citādu es to devaisu neiztēlojos :D

Nav jau jāmēra eho pēc naudām, bet pēc paša vajadzībām un eho iespējām. Īsu brīdi atpakaļ nosprāga mana 170ā piranja. Domāju ko pajemt vietā, ņemot vērā to, ka patreiz finanses, maitas tādas, gluži pašas pār maka malu nekrīt :( Tā kā nekvokoju, par grunts 3D bildēm nesapņoju un krāsu TV man ir mājās :D tad izdarīju secinājumu, ka man no eho vajag tikai a) dziļumu, b) grunts cietību c) dažreiz temperatūru. Visas šīs lietas pilnvērtīgi spēj parādīt arī 150ā piranja ar savu 20* staru. Un nebūs jāskatās uz to Daugavas brekšu klājienu platajā starā. 150ā piranja pagaidām eboat.lv pa 59 mūsu naudiņām. Jau vienā copītē pabija, visu ko vēlos, rāda :)
Uz doto brīdi šis tad laikam arī būtu materiāli pats humānākais variants.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 10:09 | Ziņa # 42
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man jau ar liekas, ka eholotei galvenais lai rāda dziļumu.
es pat tam grunts saturam neesmu nekad pievērsis uzmanību.
bet tas varbūt tāpēc, ka ķīsītī nekādas starpības nekur.
tas varbūt svarīgi upēs, kur akmeņi, smilšu sanesumi utt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 15:32 | Ziņa # 43
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Galvenais ir dziļums. Pamatfunkcija eholotei. Viss pārējais jau ir papildus ekstras, kas var arī nebūt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 22:53 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mans viedoklis:
Eholotei jārāda dziļums, jābūt pietiekoši jūtīgam signālam un izšķirtspējīgam displejam, lai noteiktu blīvuma maiņas zem ūdens - es ar domāju zāles, grunts cietību / dūņainību.

Taču ir patīkami, kad var redzēt arī ūdens temperatūru un akumulatora spriegumu, ir ērti, ja eholote ir aprīkota ar GPS un nav nepieciešama atsevišķa ierīce, kura norādītu ceļu uz saglabātajiem punktiem. Ir kruta, ja eholotei ir HD Side imaging un down imaging, ja tā uzrāda GPS ātrumu un ir apgreidota ar karti utt.

Tā kā katram jāizvēlās pēc savām iespējām. Es, ja tagad pirktu eho, tad ņemtu labu, kvalitatīvu, tādu kuru būtu ērti lietot. Šobrīd man tā ir aktuāla problēma, lai saglabātu gps koordinātes, man jāpērk atseviška ierīce par vairāk kā 100 naudiņām, jo mana eholote nav savienojama ar GPS.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Pirmdiena, 27.08.2012, 22:55
 
martins_Datums: Otrdiena, 28.08.2012, 11:50 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Manuprāt GPS tomēr praktiskāk ir atsevišķi no eho, tad to var arī ziemā iemest kabatā. Tieši šāda iemesla dēļ arī klusībā apsveru šāda devaisa iegādi.
Bet, ja maciņš velk, tad protams - viss Tevis uzkaitītais ir patīkami, ērti un kruta. alus


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Otrdiena, 28.08.2012, 11:51
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv