[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Bebrs, Koka_Klucis  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Propillki2 » Propilkki2 (Viss par un ap populāro zemledus copes simulatoru Propilkki2)
Propilkki2
BebrsDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 16:29 | Ziņa # 151
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
varētu kādu vakaru uzraut parcopielvē propilki taada


Nav bildes- nav zives :D
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 16:35 | Ziņa # 152
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
varētu kādu vakaru uzraut parcopielvē propilki taada

Vispār ja te pietiek virtuālo tirinātāju, varat jau "Retro Stilā" uzraut - nepiespiestā atmosfērā, ar cepumiem, čatu par dažādām "dziļi filozofiskām" tēmām , kad vienīgā goda norma ir atvest virtuālo cilvēciņu atpakaļ uz startu :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 17:21 | Ziņa # 153
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
varētu kādu vakaru uzraut parcopielvē propilki taada


Galīg neslikta ideja, es noteikti pievienotos ;)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 18:37 | Ziņa # 154
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (je6ka)
3 [GRABBERS] Boroda 25

tas ir mūsu Boroda ? svilpo

Mūsu Borodam jau nav 25 Tad jau būtu Boroda 18 svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 18:39 | Ziņa # 155
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (je6ka)
Galīg neslikta ideja, es noteikti pievienotos ;)

Es jau ar pievienotos ,bet man nav cepumu


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 18:51 | Ziņa # 156
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Es jau ar pievienotos ,bet man nav cepumu


Manā bāriņā 1 stāv, bet tas nav pa tavai gaumei... :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 00:15 | Ziņa # 157
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Je6ka, tavā bāriņā arvien vēl viens stāv :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Trešdiena, 19.09.2012, 23:30 | Ziņa # 158
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kad es reāli ziemā no ledus vilkšu asarus virs 500gr vienu pēc otra kā šodien virtuālos? :D
Laikam nekad :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 20.09.2012, 00:03 | Ziņa # 159
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi,
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.10.2012, 23:03 | Ziņa # 160
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Virtuālās zivis šovakar piesmēja :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 22.11.2012, 01:18 | Ziņa # 161
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Virtuālās zivis šovakar piesmēja

Tāpēc domāju, ka man šovakar tāda Dejavu sajūta bija :D
Izrādās reku šeku, tā jau nesen bija :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RedDatums: Svētdiena, 25.11.2012, 03:20 | Ziņa # 162
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 62
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Uzraujam kkad? :)
Varu arī nohostēt spēli (man jaunākā versija)
Man dikti tie foreļu dīķi tīk, tā ap kilo katra realizētā cope...


Zivis IR!

Ziņojumu laboja Red - Svētdiena, 25.11.2012, 03:21
 
parcopiDatums: Otrdiena, 27.11.2012, 11:49 | Ziņa # 163
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Red - tak mēs jau te daudzi esam pilkisti. Pie tam jau gadiem. Eduks tikai ir "nokāpis" no šīs atkarības. :D
Spēlējam Latvijas čempī katru trešdienu. Ja vēlies spēlēt un nepārstāvi nevienu komandu, tad vari spēlēt pie rezervistu komandas. Sīkāk viss www.propilkki.lv ja
A tā vienkārši uzspēlēt vairs īsti nesanāk laika, arī entuziasms vairs nav tas :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 02.12.2012, 17:49 | Ziņa # 164
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāds varbut zin kas par nelaimi ka met šo ERROR kad velos veikt instalāciju pp2

Meģināju no vairākam adresēm lejupielādet...
$IMAGE1$

NSIS Error
Error launching installer

????


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Svētdiena, 02.12.2012, 17:55
 
dadziicDatums: Svētdiena, 02.12.2012, 21:52 | Ziņa # 165
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Spēlējam Latvijas čempī katru trešdienu. Ja vēlies spēlēt un nepārstāvi nevienu komandu, tad vari spēlēt pie rezervistu komandas. Sīkāk viss www.propilkki.lv ja
A tā vienkārši uzspēlēt vairs īsti nesanāk laika, arī entuziasms vairs nav tas

cik sarežģīti... Es te visu laiku neiedziļinos tajā, jo man datorspēles kaut kā neaizrauj. Godīgi sakot būs jāsaņemās, jāatver vismaz tā lapa, jāpaskātas, kas tas tāds ir, ko jūs te visi tā fanojat.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Propillki2 » Propilkki2 (Viss par un ap populāro zemledus copes simulatoru Propilkki2)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv