[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Gumijas laivas (Viss par gumijas laivām)
Gumijas laivas
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 16:59 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 6880553.jpg (54.7 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 15.03.2009, 16:53 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pārsvarā copējot izmantoju Jarosļavļas rūpnīcā ražotās gumijas laivas Nirok-2 un Vega-3, nekādus trūkumus pagaidām neesmu manījis, saprātīga kvalitāte, pa saprātīgu cenu smile
 
StautsDatums: Pirmdiena, 04.05.2009, 09:05 | Ziņa # 3
Grupa: Savējie
Komentāri: 34
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Vega labs laivs:) Divatā,divmetrīgi tipi-220kg kopsvarā bez apgrūtinājuma var copēt.Cieto grīdu gan gribētos,bet tas jau par citiem rubļiem biggrin
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 04.05.2009, 17:14 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pilnīgi piekrītu! Vega-3 divatā un ar motoriņu ir pietiekami ērta smile Lietoju jau otro sezonu un esmu pilnībā apmierināts! smile Niroks atkal ērtāks vienam cilvēkam, bet principā var jau arī divi tur satilpināties smile
 
parcopiDatums: Otrdiena, 16.02.2010, 12:46 | Ziņa # 5
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nolēmu savai laivai "Vega-3" uztaisīt cieto grīdu. Rakstu atskaiti kas un kā man sanāca un kas jāpārtaisa.
Nolēmu par materiālu izmantot presēto PVC, jo likās gana izturīgs un nebaidās no ūdens.
Izveidoju šādu grīdu:


Izskatās smuki, bet ieliekot laivā un uzkāpjot, uzreiz bija skaidrs, ka stiprinājumu vietās grīda juks ārā, tāpēc pārtaisīju šādā veidā:


Tas pēdējais dēlītis ir no finiera, aplīmēts ar gumiju. Uz tā man stāvēs akumulators.
Tomēr ir aizdoma, ka šitais PVC materiāls uz ūdens īsti neturēs, tāpēc būs vien tas jānomaina pret finieri vai kādu citu materiālu. Ja liek finieri, tad jāizdomā, lai tas būtu ūdens izturīgs. Tomēr lielākā daļa darba ir paveikta un ir izgatavotas gatavas kabatiņas un būs jānomaina tikai materiāls, ko likt tajās iekšā. Materiāls, no kura ir taisītas kabatiņas, ir tāds kā gumijots brezents, no tāda taisa reklāmas banerus. Tagad mēri man ir zināmi, kabatiņas gatavas, tikai PVC materiāla vietā, man jāizdomā stingrāks variants. Sliecos uz finiera pusi, tikai jāizdomā, kā to pasargāt no mitruma.

Tā lūk man gāja ar grīdu, vēl tik jāpabeidz iesāktais smile

Pielikumi: 3561745.jpg (44.2 Kb) · 1583207.jpg (49.9 Kb) · 7698808.jpg (58.9 Kb) · 8337427.jpg (57.7 Kb) · 9226145.jpg (59.0 Kb)
 
JanDatums: Otrdiena, 16.02.2010, 21:32 | Ziņa # 6
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Sliecos uz finiera pusi, tikai jāizdomā, kā to pasargāt no mitruma.

Ja finieri, tad labākais droši vien būtu ūdensizturīgais. Jau gads būs riņķī kopš balkonam uz grīdas uzklāju mūsu pašu ražoto (bez apstrādes), pagaidām nekādas bojāšanās pazīmes nav manāmas. Pēc manām domām ūdensizturīgais lai arī smagāks (pie vienāda biezuma) tomēr būs stingrāks un izturīgāks.

 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.02.2010, 00:54 | Ziņa # 7
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik tāds ūdensizturīgais finieris maksā?
 
JanDatums: Trešdiena, 17.02.2010, 01:56 | Ziņa # 8
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Cik tāds ūdensizturīgais finieris maksā?

Kāda cena ir pašlaik nezinu, jo pirku gadu atpakaļ. Jebkurā (kaut cik sakarīgā) būvmateriālu veikalā to tirgo, plāksnes mēdz būt dažāda izmēra un biezuma, attiecīgi arī cenas dažādas. Bolderājā savā laikā Latvijas finierim bija veikaliņš kur tirgoja dažādu izmēru finiera atgriezumus par zemāku cenu nekā citos veikalos. Ja nemaldos tad tas ir šis – Plātņu nams „Gaigalavas”, Gaigalas iela 41, T.26433388. Portālā MAMA lv. var apskatīt kartē atrašanās vietu. Uzzvani viņiem, ja arī nebūs īstais, gan jau kādu informāciju iedos.



Ziņojumu laboja Jan - Trešdiena, 17.02.2010, 01:58
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.02.2010, 07:31 | Ziņa # 9
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies par informāciju!
 
feeder77Datums: Sestdiena, 20.02.2010, 15:03 | Ziņa # 10
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Runā,kad derot visām gumijas laivām.Nu nekādīgi nevaru iebraukt,kā tas motora turētājs stiprinās?
Pielikumi: 5840179.jpg (13.2 Kb)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 12:40 | Ziņa # 11
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Parcopi - izmēģināji savu grīdu laivai? Man gan liekas, ka būs Tev jāliek vien finieris :)
Feeder77 - es ar kaut kā neiebraucu, kā tādu var uzlikt chukle
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 17:51 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl neesmu izmēģinājis. Nākamnedēļ iespējams izmēģināšu. Man jau ar šķiet, ka tomēr finieris būs jāliek, bet sākumā jāpārbauda :)
 
MartinsDatums: Otrdiena, 11.05.2010, 19:20 | Ziņa # 13
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sāku makšķerēt, iepatikās, tagad vēlētos iegādāties laivu. Esmu noskatījis šo http://www.interveikals.lv/info/9115/ ,bet vēlētos dzirdēt pieredzējušu cilvēku viedokli, par šo laivu.
Jau iepriekš paldies
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 12.05.2010, 14:54 | Ziņa # 14
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Martins, domāju, ka priekš tās cenas ļoti laba laiva :)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 12.05.2010, 22:48 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ar šķiet, ka priekš tās cenas tā laiva ir ok. Cietā grīda utt, vienīgi tie sēžamie tādi dīvaini un neredzu kā motoru pielikt, bet visādi citādi tiešām pa to cenu pat ļoti ok :)
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Gumijas laivas (Viss par gumijas laivām)
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv