[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » PVC laivas (Viss par PVC laivām(no armētās gumijas))
PVC laivas
parcopiDatums: Piektdiena, 22.04.2011, 21:19 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Te mana laiva uz ūdens raksta

Pielikumi: 9186568.jpg (57.5 Kb) · 7541282.jpg (47.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
IntruderDatums: Piektdiena, 22.04.2011, 23:15 | Ziņa # 32
Grupa: Savējie
Komentāri: 49
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
ja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.05.2011, 14:20 | Ziņa # 33
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar tika iemēģināta mana laiviņa ar benzīna motoru. Iet arī gliserī, bet par cik nav ķīļa, tad vadāmība nav tā labākā!

Pielikumi: 4034859.jpg (52.3 Kb) · 9767168.jpg (72.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 09:34 | Ziņa # 34
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Doma iegādāties šo te ,ko teiksiet ??


Produkta nosaukums: Gauja 260
Zīmols: Dulkan
Svars: 28 kg
Garums: 2,60/1,80 m
Platums: 1,40/0,60 m
Kravnesība: 350
Grīdas veids: Dēļu
Pasažieru skaits: 3

vai arī bush master m285
bush kaiman 265
bush murena 285
neka nesaprotu, galva dulla jau meklējot :D

motoriņš gan būs Enduro 30 varbūt kādai laivai šis ir par mazu ,Tālbraucējs nēsmu :) pārvietojos lēnām :)
būtu labi ja kāds palīdzēto ko nopirkt 300 -450 latu robežās :)

Pielikumi: 5778770.jpg (39.6 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 05.05.2011, 09:46
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 10:18 | Ziņa # 35
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - ja tikai uz airiem, vai ar elektromotoriņu, tad būs gana laba laiva! ja
Es, kad meklēju laivas, man vislabāk patīkās šī Dulkan laiva! ja
Bet es ar nepavilku finansiāli. Tad vēl metu acis uz šo Dulkan laivu! Un šitai pluss, ka nebūtu jāreģistrē kā motorlaiva. ja
Tā izvēle ir ļoti plaša un piedāvājumu daudz. Bet, ja ir kaut kādu līdzekļi, tad es personīgi tieši Dulkan laivu arī ņemtu, modeli jau atrastu, kas pašam labāk patīkās. Vai otrs variants kādu no Bush laivām. Iesaku atbraukt uz Rīgu, Ganību Dambi 40C, kur ir Bush ražotne un pēc tam uz Maskavas ielu 322A, kur ir Dulkan ražotne(tas ir aiz Rumbulas) un uz vietas visu aptaustīt un arī iegādāties. Uz vietas var sarunāt tādu komplektāciju, kāda visvairāk patīkās un arī atlaidīti var sarunāt ;) Piedevām pērkot ražotnē, točna zini, ka nenopirksi brāķi ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MinhauzensDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 11:48 | Ziņa # 36
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
To: J0nis. Man ir tāda pati tikai BUSH ar dēļu grīdu. Motoru neesmu licis, bet ar airiem slīd ātri un labi. Kā zvejā, tad diviem ir ideāli, vietas daudz, trim, normāli ( kaut laiva skaitās 4vietīgā) Pat spiningot stavus ir iespējams diviem. Nakts zvejā divi makšķernieki neejot krastā var mierīg gulēt un gaidīt zvanu no zivīm prieks Protams tā ir gaumes lieta, bet man patīk šis modelis ;)


Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
MinhauzensDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 11:51 | Ziņa # 37
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
To: parcopi. Es arī savu pirku BUSH ražotnē un atlaide bija 60 LS. Toreiz samaksāju par savu 360 Ls svilpo


Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 12:08 | Ziņa # 38
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Labāk ņem 3.25 garo,mierīgi varēsi arī kājās stāvot spiningot arī vējainā laikā.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 19:45 | Ziņa # 39
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
(Es, kad meklēju laivas, man vislabāk patīkās šī Dulkan laiva! ja )
Man jau liekas baigais monstrs un smaga :)

(Tad vēl metu acis uz šo Dulkan laivu! Un šitai pluss, ka nebūtu jāreģistrē kā motorlaiva. ja )
Nu ši man ar iet pie sirds, bet viņu enduro 30 pavilks ???

Zivinen 3,25 man nedaudz par lielu ,bet paldies :)

Minhauzen līdzīgu Dulkan Gaujai atradu tikai BUsh Murena arī tā neko ja

Pagaidām tuvākas ir šīs divas Gauja-285 vai 300 un Dulkans 290DL Paldies visiem ja Varbūt vēl kāds ko uzrakstīs !!!

Uz ganības dambi un Maskavas ielu arī braukšu :) paldies agrāk nezināju ka arī tā var darīt :D Būtu braucis uz Laivu namu .



Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 05.05.2011, 19:53
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 20:44 | Ziņa # 40
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Nu ši man ar iet pie sirds, bet viņu enduro 30 pavilks ???

Protams, ka pavilks. Piedevām, ja tiksi pie benzīna motora, tad šai laivai arī droši varēsi likt virsū, nebūs laiva jāmaina :) Šai laivai ir vēl tāda priekšrocība, ka tai ir pilnīgi cietā grīda + ķīlis. Tas nozīmē, ka laiva stabila un slīdēs labi. Ar benzīna motoru arī glisēs labi, bet ar elektro slīdēs kā vajag :)
Cenu starpība starp Gauju un 290DL it kā ir, bet uz vietas ražotnē vienmēr var sarunāt atlaidi ;)
Toties 290DL būs krietni stabilāka un nepieciešamības gadījumā var izmantot benzīna dzinēju.
Kaut gan skaties pats kas un kā, visiem padomdevējiem ir tikai ieteikuma raksturs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 22:19 | Ziņa # 41
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu bendzīnieku es neņemšu nav vairs vietas zem gultas :D Pie kā tur tanī dulkan ražotnē griesties ,vai tur uz vietas ir kāds veikals


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 22:25 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
nav vairs vietas zem gultas


Quote (J0nis)
Pie kā tur tanī dulkan ražotnē griesties

Aizbrauc uz īsto adresi un ej tik iekšā - Tev visu izstāstīs, parādīs u.t.t Tur uz vietas ir firmas pārstāvji ar kuriem visu arī var sarunāt :)
Sestdienās strādā līdz 15:00
Svētdien slēgts.
hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
HuseensDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 23:19 | Ziņa # 43
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Drīz jāizvelk arī sava gumijniece ārā, ar kaimiņu jānolaiž pa upi paspiningot, kaut arī lomi te nav lieli, galvenais ir process. :) Tik upe tāda pasekla un dibens strīķējas pa krācēm bieži. :D Arī laikam viens airis saplīsis. :/ Diemžēl motora nav un nekas pat neesmu braucis ar tādu, tā kā nākās vien ar sportu nodarboties un airēt. :D
 
J0nisDatums: Piektdiena, 06.05.2011, 08:57 | Ziņa # 44
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Aizbrauc uz īsto adresi un ej tik iekšā - Tev visu izstāstīs, parādīs u.t.t Tur uz vietas ir firmas pārstāvji ar kuriem visu arī var sarunāt :)
Sestdienās strādā līdz 15:00
Svētdien slēgts.
hello

Paldies ja
Es ar neēsmu braucis ar motoru ,bet jāmet sports pie malas jāsāk uz vecumdienām dzīvot ar komfortu


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
MinhauzensDatums: Sestdiena, 07.05.2011, 18:46 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
J0nis
Te jau ja nemaldos vairāk kā 2,2zs nevar likt. Vēl var mēģināt 2.5 zs likt, bet tad jautājums : cik ilgi tas stiprinajums turēs. Es ar savu esmu airējies pa Daugavu un vēl dažiem ezeriem. Slīd baig labi. Un airējas viegli. Motoru gan neesmu licis.


Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » PVC laivas (Viss par PVC laivām(no armētās gumijas))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv