VIETNES IZVĒLNE
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [64]
Stāsti [10]
Apraksti [7]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [6]
Iesūtītie raksti [7]
Vītauta stāsti [10]
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 5
Viesi: 5
Lietotāji: 0
Sakums » Raksti » Vītauta stāsti

Kā tur īsti ir? Jautā Vītauts

Kā tur īsti ir?

Viens variants
Reiz dzīvoja un joprojām dzīvo kāds žurnāls un portāls "LC", kas informēja un informē makšķerniekus par aktuālo copes lauciņā. Kādā brīdī "LC" uzzināja, kas ir tāda "iestāde", no kuras var dabūt naudiņu. Pie kam par to, ko viņi jau tāpat dara. Nodokļu maksātāju naudiņu, ja kas. Tika dibināta biedrība "LC" un rakstīti projekti. Projekti tika apstiprināti - naudiņa tika saņemta. 2022.gada projekts tika apstiprināts pilnā apjomā, lai gan projektā bija pozīcijas, kuras tur nemaz nedrīkst atrasties. Piemēram degvielas un komandējumu izdevumi. Kāpēc tādi izdevumi būtu jāsedz par nodokļu maksātāju naudu? Pie kam projekta kopējā summa ir diezgan iespaidīga. Varbūt kādam "iestādes" pārstāvim pēc tam tiek no tā kāds labums, ko tautā sauc par "otkatu". Varbūt, bet varbūt arī nē. Kas to, lai 1.aprīlī zin?

Otrs variants 
Reiz dzīvoja un joprojām dzīvo kāds portāls "PC", kas informēja un informē makšķerniekus par aktuālo copes lauciņā. Kādā brīdī "PC" sāka informēt ne tikai elektroniskajā vidē, bet arī caur žurnālu. Bet caur citu žurnālu. Caur "ML". Pie kam "ML" arī ļoti aktīvi pieslēdzās informēšanai elektroniskajā vidē. "ML" tapa arī portāls un youtube kanāls. "PC" pa to laiku jau bija pārtapis biedrībā, kuras biedri ņem aktīvu dalību dažādos makšķerēšanas notikumos. Sabiedrības informēšana par copes aktualitātēm notika jau masveidīgi. Caur "PC" portālu, caur "PC" youtube kanālu, kuram sekotāju skaits pārsniedz 7.5k auditoriju. Caur "ML" portālu, caur "ML" žurnālu un caur "ML" youtube kanālu. Lai to varētu darīt vēl kvalitatīvāk biedrība "PC" 2022.gadā iesniedza projektu "iestādei", no kuras var dabūt naudiņu. Neprasot lielas summas, neiekļaujot projektā tādas pozīcijas, kuras tur nedrīkst atrasties. Projekts tika noraidīts pilnā apmērā. 

Pēcgarša
Nav tā, ka "PC" biedri tagad ir uzmetušu lūpu un apvainojušies, bet nesaprašana gan ir. Pie kam aizkulisēs runas klīst dažādas. Kā ir patiesībā un kā tālāk rīkosies "PC" biedri - kas to, lai 1.aprīlī zin? Nevar jau arī zināt vai tā patiesībā ir arī noticis - 1.aprīlis kā, nekā. Ja kāds rakstiņā saskata līdzību ar sevi, tad paši vainīgi! Jokainu visiem joku dienu!

Ar cieņu, Vītauts Pēterovičs
 

Kategorija: Vītauta stāsti | Pievienoja: parcopi (01.04.2022) | Autors: Vītauts
Skatījumu skaits: 430 | Reitings: 3.0/4 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:18.206.48.243
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009Epasts: parcopi@parcopi.lv