VIETNES IZVĒLNE
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [64]
Stāsti [10]
Apraksti [7]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [6]
Iesūtītie raksti [7]
Vītauta stāsti [10]
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sakums » Raksti » Parcopi.lv raksti

Sestā parcopi.lv kausa izcīņa bļitkošanā!

Sestā parcopi.lv kausa izcīņa bļitkošanā!

Šī gada 3.martā Dzirnezerā, jau sesto reizi, notika bītkošanas kausa izcīņa. Ir cilvēki, kuriem bļitkošana iet pie sirds vairāk, kā cope ar mormiškām un šoreiz kausa izcīņā sacentās 22dalībnieki un no tuvākām un tālākām Latvijas vietām, kā arī sacensības novēroja daži līdzjutēji un līdzjutējas. Pareizāk teikt tā, ka sacensībās piedalījās 21 dalībnieks un viena dalībniece! Pirmo reizi par parcopi.lv kausu bļitkošanā sacentās arī daiļā dzimuma pārstāve. Par to liels prieks! Dalībnieku skaits plānojās lielāks, bet kā jau tas vienmēr gadās, cilvēkiiem gadās citi plāni un darīšanas.


Sacensības iesākās pasakaini skaistā ziemas rītā. Vēja praktiski nebija, spīdēja saule un kaut arī ārā bija -13C, to nevarēja just. Laiks bija ideāls. Dažiem sacensību dalībniekiem jau pirmajos āliņģos izdevās tikt pie pirmajiem asariem, bet dažiem sākums bija ļoti grūts. Vispār jāsaka, ka asaris nebija ļoti aktīvs, bet ar pacietību un darbu, to varēja pierunāt, ko sacensību dalībnieki arī pierādīja.


Četras stundas paskrēja nemanot un dalībnieki nāca uz finišu svērt zivis. Lomi nebija lieli, bet dažiem nebija arī nemaz tik slikti. Bija arī daži tīri pieklājīga izmēra asari lomos.

Sacensību vecākais dalībnieks atkal bija Anatolijs Suhobokovs, kuram dažas dienas pirms sacensībām palika 77gadi!
Elīnai tika piemiņas balva par to, ka bija vienīgā daiļā dzimuma pārstāve sacensībās.
Speciālo Zivnieka balvu par mazāku zivi nopelnīja Vladimirs Koreniks, kuram izdevās uz bļitku pierunāt 15gr un 9,5cm mazu asari!


Balvu par lielākās zivs noķeršanu saņēma Agris Kaupers, kurš noķēra 320gr smagu asari. Speciālo balvu no Carnikavas Makšķerēšanas Skolas Trīs lietas - labas lietas, par trim lielākajiem asariem arī saņēma Agris Kaupers, kura trīs lielākie asari svēra - 690gr.
Šoreiz bija izdomāts, ka 4.vietas ieguvēju apbalvosim ar īstu koka medaļu un šo medaļu nopelnīja Juris Miķelsons!
3.vieta Agrim Kauperam, 2.vieta Vladimiram Korenikam, bet uzvaru jau trešo reizi izcīnīja Voldemārs Sosins. Fenomenāli!
Parcopi.lv vēlās pateikties visiem dalībniekiem,  par dalību bļitkošanas kausa izcīņā! Paldies, ka esat!

Sakam paldies sacensību tiesnešiem un palīgiem - Arvim Ančevskim, Armandam Smiltenim un Jurim Jariginam. Paldies arī šī formāta sacensību idejas autoram un sacensību atbalstītājam finansiāli - Edgaram Rimšam! Liels paldies eboat.lv par labu balvu nodrošināšanu sacensību laureātiem.

Paldies SIA Ževs par pusdienu nodrošināšanu priekš sacensību dalībniekiem. Paldies mūsu draugiem Carnikavas Makšķerēšanas Skolai un Eduardam Burģelim personīgi, par sacensību atbalstu un speciālo kausu!
Paldies visiem par pozitīvajām emocijām un labo atmosfēru sacensību laikā! Tiksimies nākamajā kausa izcīņā un varbūt jau vēl kuplākā pulciņā un ar vairākām daiļā dzimuma dalībniecēm bariņā

Ne asakas visiem!

Bilžu galeriju no sacensību norises var apskatīt šeit!

Sacensību video:

 

Aicinām Jūs apmeklēt arī mūsu forumu http://parcopi.lv/forum/ , kur varēsiet uzzināt vēl daudz jaunas informācijas, vai arī pats varēsiet ņemt dalību foruma tapšanā, piedaloties diskusijās par visu, kas saistīts ar vēžiem un copi!

 
Kategorija: Parcopi.lv raksti | Pievienoja: parcopi (04.03.2018) | Autors: Aigars
Skatījumu skaits: 2036 | Birkas: bļitkošanas kauss, bļitkošanas sacnsības, eboat.lv, sacensibas, dzirnezers, ziemas cope, bļitkošana, sia ževs, asari, zemledus makšķerēšana | Reitings: 5.0/3 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:44.197.101.251
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009Epasts: parcopi@parcopi.lv