VIETNES IZVĒLNE
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [65]
Stāsti [10]
Apraksti [7]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [6]
Iesūtītie raksti [7]
Vītauta stāsti [10]
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 5
Viesi: 5
Lietotāji: 0
Sakums » Raksti » Parcopi.lv raksti

Jau desmito reizi notika cīņa par Parcopi.lv bļitkošanas kausu!

Jau desmito reizi notika cīņa par Parcopi.lv bļitkošanas kausu!

2024.gada 3.februārī norisinājās cīņa par Parcopi.lv kausu bļitkošanā. Sacensības notika Ādažu novada Dzirnezerā. Cīņa par šo kausu noritēja ju desmito reizi! Maza atkāpīte no kausa vēstures. 2011.gadā radās ideja, ka varētu rīkot sacensības bļitkošanā no ledus. Idejas autors bija aizrautīgs ziemas makšķernieks un vēžotājs Edgars Rimša. Kāpēc tieši bļitkošana? Jo daudziem makšķerniekiem tā ir tuva padarīšana un patīk labāk, nekā ķert ar mormišku. Pie kam bļitka ir tas māneklis ar ko ķēra jau mūsu senču senči. 2012.gada 28.janvārī notika pirmā parcopi.lv kausa izcīņa bļitkošanā. Pats kauss gan tapa vēlāk un tika nolemts, ka tas būs ceļojošais kauss. 2015.gadā kauss cieta, tāpēc tika pasniegts uzvarētājam uz neatdošanu. 2016.gadā sacensības nenotika. No 2017.gada ir jauns bļitkošanas kauss! No 2017.gada tiek pasniegts arī speciālais kauss no Carnikavas Makšķerēšanas Skolas par trīs lielākajiem asariem. Sacensību formāts paredz copi tikai ar bļitkām!
Un, nu jau desmitajā kausa izcīņā, par ceļojošo kausu un citām balvām uz Dzirnezera ledus sacentās 41 bļitkotājs, kas ir šo sacensību rekords. Asari šoreiz bija piespiedušies tuvu krastam un laba rezultāta atslēdziņa bija maza izmēra bļitka. Jo bija jāmeklē un jālasa maza izmēra asaris. Jo tikai daži dalībnieku asari pārsniedza 100g svaru un tikai viens asaris bija tāds, ko var nosaukt par asari! 320grami un tā arī sacensību lielākā zivs! Jāpiezīmē, ka pirmo reizi kausa vēsturē dalībniekus sagaidīja silta un garšīga, uz ugunskura gatavota, zupa! Par ko jāsaka paldies Arvim Ančevskim! Ēdināšana jau tika ieviesta vairākus gadus atpakaļ, bet zupa bija šo sacensību jaunums.

Balvas bija vairākās nominācijās un šāds ir apbalvoto saraksts:

  • Anna Lazdiņa un Baiba Celmiņa saņēma simboliskas balvas par to, ka dāmas nebaidās startēt šādos pasākumos.
  • Roberts Čekrizovs saņēma simboliskas balviņas par to, ka bija vienīgais bērns sacensībās un pie kam noķēra arī nelielu līdaciņu, par ko bija ļoti sajūsmināts! Bērni un jaunieši vienmēr ir jāatbalsta.
  • Carnikavas Makšķerēšanas Skolas specbalvu par trīs lielākajiem asariem(610g) saņēma Vladislavs Kravalis
  • Balvu par lielākās zivs noķeršanu(320g asaris)saņēma Vladislavs Kravalis.
  • Skaisto ozolkoka medāli par ceturto vietu izcīnīja Aigars Ālands [1.85kg] (šo sacensību tradīcija, ka tiek pasniegta reāla koka medaļa par ceturto vietu)

3. vieta un bronzas godalga tika Ronaldam Staņislavskim! (2,08kg)
2. vieta un sudraba godalga tika Guntaram Treicim! (2.24kg)
1. vieta un sacensību uzvarētāja gods šoreiz tika Staņislavam Osipovam! (3.46kg)
Apsveicam visus uzvarētājus!


Parcopi.lv biedrība vēlās pateikties visiem sacensību dalībniekiem! Paldies, ka laika apstākļi jūs nenobaidīja un paldies par to, ka piedalījāties. Bez jums nebūtu šo sacensību ar lielisko atmosfēru. Tiešām paldies visiem!
Es, Aigars - vēlos personīgi pateikties saviem komandas biedriem un uzticīgajiem palīgiem. Paldies Gintam Irbem par palīdzēšanu sacensībās un filmēšanu un liels paldies Arvim Ančevskim par palīdzēšanu sacensību organizēšanā un gardo zupu priekš dalībniekiem. Jo tieši Arvis bija uzņēmies šo rūpalu, lai visiem dalībniekiem finišā tiktu garšīga zupiņa!
Paldies Egaram Rimšam par ideju un arī atbalstu kausam!
Paldies Imants Rapa un Inese Rapa par rīkotāju uzņemšanu pēc sacensībām!
Un protams liels paldies visiem sacensību atbalstītājiem! Sacensības šoreiz atbalstīja - Salmo Fishing Latvija ,  NGTLatvia.lv,   Baltic XL,  Zebra Master,  Lielais Loms,  EPICprint - Reklāmas Izstrāde, Hards - Darba apģērbi un Carnikavas Makšķerēšanas Skola.

Kategorija: Parcopi.lv raksti | Pievienoja: parcopi (04.02.2024)
Skatījumu skaits: 133 | Reitings: 5.0/2 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:3.239.76.25
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009Epasts: parcopi@parcopi.lv