[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 15:29 | Ziņa # 1546
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrs un sieva mājās. Zvana telefons, vīrs paņem un pēc pusminūtes, noklausījies noliek telefonu. Sieva jautā: — Kas tur bija? — Šķiet, ka kaut kāds vīrietis no Hidrometeoroloģijas centra. Kļūdījies piezvanot. Jautāja: — Dārgā, horizonts tīrs? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 15:33 | Ziņa # 1547
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Migrācijas lietu pārvaldē:
- Name?
- Abdul Al-Rhazib.
- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no... I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But isn’t that hostile?
- Horse style, doggystyle, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer run too fast...! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 15:36 | Ziņa # 1548
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Krievijas tirdzniecības kompānijā strādā ebrejs, kurš īsti nevienam nepatīk, tāpēc kompānijas vadība grib tikt no viņa vaļā. Citu veidu grūti izdomāt, kā uzdot nereālus uzdevumus. Tā nu liek viņam noslēgt tirdzniecības līgumu ar Lielbritāniju par to, ka viņi iepirks krievu zaparožecus krietnos daudzumos... Pēc divām dienām ebrejs no Lielbritānijas atpakaļ un kontrakts kabatā! Nu sūta ebreju uz Japānu, lai slēdz līgumu par krievu kalkulatoru piegādi Japānai. Pēc nedēļas ebrejs atpakaļ ar kontraktu! Nu beidzot sūta ebreju uz Āfrikas džungļiem, lai piespiež šos pirkt krievu zvērādas. Aizbrauc ebrejs... paiet gads, otrais jau iet uz beigām, ebreja nav. Visu nu domā, ka laikam jau cauri būs... Bet nekā – pēc 2 gadiem ebrejs klāt ar visu kontraktu! Nu krievi neizpratnē prasa, kā tas iespējams. Ebrejs saka:
"Nu ar Lielbritāniju bija ļoti vienkārši – tikko izkāpu no lidmašīnas, tā satiku vietēju ebreju, viņam sakari parlamentā... drusku piestrādājām ar parlamentu un viss notika... Japānā gāja drusku grūtāk, jo nedēļu nevienu ebreju nevarēju sastapt. Bet tad sastapu, viņam sakari valdībā... piestrādājām ar valdību... sanāca. Nu bet visgrūtāk gāja Āfrikā. Tām ciltīm nebija ne ebreju, ne parlamenta, ne arī valdības. Divus gadus mocījos, kamēr ieregulēju virsaiti nodibināt parlamentu un valdību... tad tālāk gan viss aizgāja gludi!..." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 20:32 | Ziņa # 1549
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vīrieši kā Bluetooth, tuvumā sakari labi, attālinies - sāk meklēt citu ierīci. Sievietes ir kā WiFi, redz visus,bet pieslēdzas pie stiprākā.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Piektdiena, 10.08.2012, 19:56 | Ziņa # 1550
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cietumā: - par ko sēdi? - ai darbā logu izsitu!... kur tad strādāji?:- Zemūdenē :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 12:23 | Ziņa # 1551
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sieva aizsūta vīru pirkt gliemežus. Ok, šis iet uz veikalu - satiek draugu, mazliet iedzer un attopās tikai pēc trīs dienām.
Tagad vīrs domā - kā lai rādās mājās un atcerās, ka jāpērk gliemeži. Šis aiziet uz veikalu, nopērk gliemežus. Pēc tam aiziet līdz mājām, apstājas pie durvīm un izber visus gliemežus uz zemes. Sieva atver un vīrs saka: "Nu, nu - vēl pāri slieksnim un tad jau esam mājās" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 13:08 | Ziņa # 1552
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man bail, ka sētniece ieslīgusi elkdievībās! Nupat, ieraugot čaumalu čupu pie sētas, piesauca mistiskus dēmonus Ebālu un Zaebālu


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 19:21 | Ziņa # 1553
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vecais aptiekārs uz desmit minūtēm atstāj aptiekā savu mācekli un atgriežoties ar šausmām uzzina, ka tas paspējis uzklausīt trīs slimniekus un visiem trim izrakstījis zāles. Māceklis stāsta:

— Pirmais, sūdzējās par klepu. Izrakstīju caurejas zāles – re, kur viņš stāv, baidās pat ieklepoties. Otrais, bija salauzis kāju. Izrakstīju caurejas zāles, Šis paspēra pāris soļu, tad nometa kruķus un kaut kur aizskrēja. Un tad vēl atnāca jauns pāris – viņiem vajagot pretapaugļošanās tabletes. Izrakstīju caurejas zāles – lai nu pamēģina nodarboties ar seksu.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 12.08.2012, 22:21 | Ziņa # 1554
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Senlatviešu ticējums:Ja kaija lido ar dirsu pa priekšu,tad ārā ir stiprs vējš


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 14:25 | Ziņa # 1555
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kāpēc ir tā:
jo vairāk dzer, jo smukākas šķiet sievietes?
Tāpēc, ka organisms jūt, ka tiek indēts nost, un steidzas turpināt sugu.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 21:31 | Ziņa # 1556
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Veči copē,pie ugunskura dzer šņabi. Vienīgā problēma odi ,kuri ir neiedomajamā daudzumā
. Večiem odi apnika un viņi nodzēsa ugunskuru,
lai odi nelidotu uz gaismu
Salīduši teltī copmaņi turpina plītēt. Pēc kāda laika pilnākais no visiem ,izlien no telts un redz,ka virs ugunskura vietas lidinās jāņtārpiņi.
Vecis galīgi pārbijies ielien atpakaļ teltī un saka čomiem:
- Veči!!! odi bļin atgiezušies ar lukturiem knābjos un mūs meklē..


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 23:02 | Ziņa # 1557
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Divi copmaņi spriež
-Kā tas ir ,ka tu no copes nāc pillā un vecene tevi vienmēr ielaiž dzīvoklī.Manējā tokš ne par ko ,guļu trepju telpā.
-Muļķis esi vai?
-Es vispirms noģerbjoss pliks,tad piezvanu pie durvīm ,kā tās attaisās ,pa fiksam sametu iekšā savas parpatas.Neatstās taču viņa mani pliku traepju telpā
Pēc nedēļas abi satiekas-
-Nu kā gāja ? ielaida ?
- Zin es todien arī tā izdarīju .Noģērbos pliks piezvanīju ,attaisijās durvis ,iemetu savas parpatas durvju ailē.
-Pēkšņi megafonā atskan
-Nākošā pietura Torņkalns


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 20:25 | Ziņa # 1558
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Поздравляю, у вас двойня!
- О, какое совпадение: я владелец фирмы "Два орла"!
Ко второму отцу:
- А у вас тройня!
- О, и снова совпадение: я владелец фирмы "Три орешка"!
Третий отец заметно побледнел, медсестра ему:
- Вам плохо?
- Я владелец фирмы "Семь гномов".


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 20:28 | Ziņa # 1559
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Iedomājies - sēžu baznīcā un ieraugu, ka viens man blakus pīpē. Man no uztraukuma gandrīz aliņš no rokām izkrita.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 23:42 | Ziņa # 1560
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kādam idiotam jābūt lai ejot ārā no mentenes teiktu "uz redzēšanos" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv