[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Jautājumi un atbildes
MartinsrlvDatums: Piektdiena, 02.02.2018, 20:59 | Ziņa # 331
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nezinu, varbūt nav ētiski, bet garumam nekādas vainas nebija.

Ja tā, tad izvēlos makšķeri. Uz ko tad aptuveni skatīties? Kā Zivnieks teica?
Quote
vai nu saliekamo, vai kko trīsdaļīgu mačkāt veidīgo
 
jurciks66Datums: Svētdiena, 04.02.2018, 11:59 | Ziņa # 332
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tu jau tā arī neuzrakstīji kur un ko plāno ķert - ja tev plāns ir zvejot ēsmas izmēra zivtiņas, tad pietiks ar lazdas špicku. Nu un vispār es nesaprotu, vai tad tik slikti iet, ka nevar atļauties iegādāties divus kātus? Nav jau obligāti jāskatās uz super duper krutajiem un dārgajiem. Un tagad jau arī fīderis ir dikti modē.
 
LauraDatums: Ceturtdiena, 18.07.2024, 13:52 | Ziņa # 333
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki! Šis ir palīgā sauciens. Esmu makšķerēšanas krēsla meklējumos, esmu atlasījusi 3 simātiskākos variantus, varbūt kāds no Jums zin , kurš varētu būt maksimāli labāks, ērtāks un ar maksimāli labu savas funkcijas atdevi. Paldies jau iepriekš!




Pielikumi: 4907946.jpg (27.7 Kb) · 8446600.jpg (20.5 Kb) · 7836962.jpg (31.7 Kb)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 19.07.2024, 19:37 | Ziņa # 334
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Domāju, ka krēslu jautājumos vajag konsultēties kādā copes bodē uz vietas. Lai pastāsta atšķirības. Jo karpininiekiem savas vajadzības, fīderistiem citas, bet ar pludiņiem vēl citas un tikt skaidrībā palīdzēs cilvēki, kas to pārzin! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv