[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Vēžotāju pļāpātava
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:02 | Ziņa # 61
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
akar biju vezot 48 vezi taja pasa vieta kur pagaso reizi!! nu ja ir daudz labak !! bet nav tas kas pagasgad!!! 48 vezi tas ari ir loti svaks rezultats ;(

Pacieties takš vēl pāris nedēļas, jel! biggrin un būs vēžuki...
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:02 | Ziņa # 62
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu neskaitot adatas un svītraino astīti, kuru ne vienmēr var saskatīt (strīpas), dzeloņvaigu vēzis ir daudz līdzīgāks pēc izskata mazam platspīļu vēzītim, nekā šaurspīļniekam, par signālvēzi vispār nerunājot - ar to sajaukt nevar nevienu...
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:02 | Ziņa # 63
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pareizi, Zivinena kungs, ja vien neredzi kā uz plaukstas vēžu kāpšanas momentus uz krītiņiem, un ja tev nav iespējas regulāri apsekot krītiņus, tad tiešān ēsmu ietīt smalkā linumā ir labākais risinājums, jo palielāks vēzis var nokniebt smuku gabaliņu no zivs un aizlaisties lapās. Es zeķes, atzīšos godīgi biggrin , lietojis neesmu, parasti zivi ielieku tajos kaprona tīkliņos, kuros iesaiņo veikalos dārzeņus, bērnu rotaļlietas un citas figņas. Ja tā padomā teorētiski, tad zeķei arī nevajadzētu ļaut ātri izskaloties zivs gaļas un asiņu smaržai...?!
 
CrazyChikenDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:02 | Ziņa # 64
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
ne tie nav dzelonvaiga vezi!!! to 100% zinu!!
 
CrazyChikenDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:02 | Ziņa # 65
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
vakar pirmo reizi keru dzelonsvaiga vezus!!! es pat nezinu cik vini tur bija!!! kautkur pari 200 ( vareja jau kert bez apstajas tik pectam nebutu kur likt ) bijam 4 cilveki!!!! eduks tu biji taja pasa ezera kuru tu man ieteici??? es biju !!!
sakuma likas ka baigi grutak vinus nokert bet pec kada 20 veza piesavos un nemaz neko seviski grutak nav vinus kert!! agresivaki gan vini ir !!! piebaz kaju blakus sie nemaz nebeg bet pacel spiles biggrin
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 66
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
ne tie nav dzelonvaiga vezi!!! to 100% zinu!!

A bruņa gluda vai ar izaugumiem?


Ziņojumu laboja eduks - Svētdiena, 05.07.2009, 22:09
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 67
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jā, CrazyChiken, biju gan smile - tālajā galā no pludmales... A tu biji ap pludmali tajā galā - 2 lukturīšu spīdinātājus manīju biggrin tur ... Es gan tā kā piešāvies tam ezeram, ta ilgāk par 24.00 tur neesmu, loms tāpat vienmēr labs... Dzeloņvaigu vēzim tā anomālija, ka tas maina tur pa vasaru 2reiz čaulu - augusta beigās meklēt nav ko...
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 68
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
un neviens no 163 veziem nav zem 10 cm vnk es nezinu bet taja vieta neviena zem 10 cm vnk nebija smile

Nu vecīt, melot gan nevajag :), vnk tā nevar būt kad no 163 vēžiem neviens nebija kaut biku zem 10cm, jo, redzi, vēžojot neviens procesa gaitā nekad vēžus nemēra - palēnina vēžošanu, bet uz aci pa tumsu 100% noteikt precīzi izmēru, sory, bet neiespējamā misija... Ticu, ka ir vietas, kur vidusmērā lielākā daļa var būt ņemamie (10cm), bet ka visi...! Nu nekas, ka biku piepušķoji, loms jau visai iespaidīgs :)...
 
CrazyChikenDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 69
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
talaja gala tas ir pretim tai majai kurai ir tads smuks tiltins uz sarkanam mucam???

nja es tur tuvak pie pludmales biju!!! bet tur kautka svakak ar tiem veziem !!! aizbraucot uz to galu kur ta maja tur gan vini vairak!!

mes lidz 2.00 bijam vnk mes ar laivu braukajamies pa visu ezeru meklejam labakas vietas smile

varbut redzeji baltu laivu??? smile

vezi tur netrukst!!! smile

makskeret tur gan nav jegas!!! vezi visu norij biggrin

 
CrazyChikenDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 70
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
nu merit es nemeriju bet visi bija pari 10 cm(uz aci) !! un tur bija tada lieluma vezi kadus es vel nekad nebiju redzejis un tas ezers ir loti bagats ar veziem!! pirmo reizi keru vezus ezera !! ieprieks tikai pa 3 karjieram nemos
(dazados latvijas rajonos) tajas karjieras bija vezisi 2-4cm un tadus vareja redzet daudz!!! bet es varu zveret tur es tadus neredzeju vispar visi bija tiesam lieli!!! tur vnk nebija mazo vezisu!!
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 71
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
makskeret tur gan nav jegas!!! vezi visu norij biggrin

Nesaki gan, tur gadās asari un brekši ne mazāki kā Peipusā, tik ezeru grūti atkost - kaprīzs...
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 72
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Labi lai paliek, nu bet gan visi pāri 10 cm!... A kā tu viņus mēri!? Un otrs jautājums tur tev bija platspīļnieki vai šaurspīļu?
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 73
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es pabiju vēžot vakar/šodien nekā pārāk iespaidīga gan nebija izmērs bija neko liels, pāris vēži tik bija smuki lieli.Toties alus bija daudz biggrin
 
CrazyChikenDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 74
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
nu merit es nemeriju bet visi bija pari 10 cm(uz aci) !!

uz acu meru!!! aptuveni !!!

platspilu!! kadiem 10 gab bija mazie vezeni apaksa tos es protams atlaidu!!!! un vini bija sausmigi agresivi
( salidzinot ar citam vietam kur es vinus keru )

un deles ari taja ezera ir vnk..................

 
eduksDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 14:03 | Ziņa # 75
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vakarnakt, pareizāk vakarvakar smile arī ar bračku izlasījāmies... Kāpt sāka uzreiz pēc ierašanās uz vietas, kautkur pusseptiņos, pietam diezgan smuki eksemplāri. Jau sajutām lielā loma garšu :D, kad pēkšņi, ap deviņiem, visa kustība pazuda, pat maziņie nolīda alās. Līdz vieniem gultne kā izslaucīta, pat ne mazo circeņu nerāpoja. Izskatās, ka žors ir bijis uzreiz pēcpusdienā, pietam visai aktīvs, bet iestājoties tumsai kkas viņiem lika slēpties. Visuātrāk vai nu tas, ka bija paēduši, vai arī kkādas izmaiņas dabā - atmosfēras spiediens, mēness fāze, utt...No 12.30 līdz 13.30 vēl gabali pieci trāpījās un viens smuks notinās, līdz ar ko bija skaidrs, ka rīta žors šoreiz aktīvs nebūs, tāpēc lasījāmies vien mājās. Lielākā daļa loma bija tēviņi, mātītes tik paņēmu kādas 3, pārējās ap 8 gab un daži sīkuļi turpina "borozditj prostory" :D... Vispār loms nekāds mega nesanāca, bet sievai mājās atrādīšanai pietiekoši gan... Bija arī smuki eksemplāri, gandrīz trofejnieki, bet ne pārāk daudz.
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv