[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Makšķernieku veikali
jutrixDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 21:51 | Ziņa # 46
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man šķiet ka - Match Angling Products! :D

www.map-fishing.co.uk svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
JanDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 23:08 | Ziņa # 47
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Anatolijs)
A ko viņi ražo tie MAP?

Makšķerēšanas piederumus.

Mani uz doto brīdi interesē šāds pavadiņu maks no MAP

Šeit neliels apraksts - http://jetfish.com.ua/node/246
un videorullītis :


Ja kādam ir gadījies tādu redzēt kādā no LV veikaliem - lūgums atsaukties.
Pielikumi: 9348984.jpg (5.6 Kb)


LSMK-Milo
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 00:34 | Ziņa # 48
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neesmu tādus pat pētījis. Kad nākamreiz iešu uz bodi, obligāti paskatīšos un pataujāšu pārdevēju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 14.03.2012, 18:53 | Ziņa # 49
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rīt aiziešu uz Albakoru, tur atkal lielā izpārdošana. Pāgājušo gadu ar Aigaru tur labi sapirkāmies :)


Za ribalku!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.03.2012, 19:52 | Ziņa # 50
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jū, rīt jāiet palūrēties. Naudas tagad nav, bet kādu vajadzīgu nieciņu gan varēs iegādāties :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.03.2012, 13:54 | Ziņa # 51
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bijām ar Anatoliju vakar Albakorā. Izvēle it kā liela, bet tajā pašā laikā neko tādu tur atrast nevar. Vienīgais, ja kādam vajag gumijas zivis un barotavas gruntenēm, tad tās gan ir dažādu formu un ar dažādām atlaidēm. Nu un protams kāti arī ir. Anatolijs nopirka vienu pludiņu, bet es ar nedaudz visādus štruntus, kas noderēs un vienu spolīti :)
Pielikumi: 8689532.jpg (63.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 16.03.2012, 14:40 | Ziņa # 52
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Biju tur otrdien. Neko neatradu, nopirku motili :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
CasperDatums: Otrdiena, 20.03.2012, 14:59 | Ziņa # 53
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki! Kāds netaisās tuvākajā laikā no Cabelām ko pasūtīt, (Vieplis un Co), esmu šo to noskatījis, tāpēc labprāt pievienotos? :)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 20.03.2012, 16:06 | Ziņa # 54
Grupa: Dzēstās
Šodien paņēmu no mr.Viepļa RipCORD SI pīto auklu. Noderēs i fīderītim i špinītim. :)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 20.03.2012, 16:21 | Ziņa # 55
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Boroda
Tu zin, ka neiesaku :D es ar šamo maucu uz butēm (lielāko diametru kāds Viepļam pieejams)...tai procesijai nav ne vainas, bet viņa dikti ātri paliek plūksnaina un starpcitu vienīgā pītā, ko diezgan raiti varu pats pārkost, neizmantojot palīglīdzekļus...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 20.03.2012, 16:55 | Ziņa # 56
Grupa: Dzēstās
Zivniek, man viņa jau bija un vēl ir. Nu nekas, nekas. Pa to ciparu ok. Es jau baigi aktīvi nepikšķerēju. :)
 
nor4aDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:01 | Ziņa # 57
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Spolīte laba-varētu būt mitchell?Es pats uz Mikado esmu uzsēdies gan auklas gan kātiņi,tagad pavedos uz reklāmu iepirku Carson auklu Albakorā,to testēšu vasarā.Tagad uz vimbām izmantošu silver thread/exclalibur-iegadāta no Viepļa taada
 
jkalvitisDatums: Piektdiena, 26.10.2012, 14:00 | Ziņa # 58
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
http://www.sportsdirect.com/fishing/
Apavu, apģērbu i-veikalā, netīšām, uzdūros uz coepes lietām :)
par makšķerēm un spolēm nezinu, bet visādi citi loriņi: somas, kastes, čeholi, beņķi, apģērbs, ir par OK cenām, ja vēl trāpa uz atlaidi.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:42 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ēsmā daudzām precēm smukas 30% atlaides ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:51 | Ziņa # 60
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ēsmā daudzām precēm smukas 30% atlaides

Nopērc auklu svilpo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv