[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Barības, piebarošana, ēsmas
lidaknieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 00:25 | Ziņa # 106
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kama – nacionālais igauņu produkts
Liktos, ka Baltijas valstu virtuves ir līdzīgas un maz atšķiras cita no citas, bet tā gluži nav. Pierādījums tam ir igauņu produkts – kama, kas pilnīgi nav pazīstams saimniecēm Latvijā. Kama ir milti, ko gatavo no triju veidu graudaugiem: rudziem, kviešiem, miežiem, kā arī sausiem zirņiem. Visas sastāvdaļas iepriekš tiek iztvaicētas, izžāvētas, apceptas, attīrītas un sasmalcinātas. Sākumā kamu igauņi izmantoja barojoša dzēriena gatavošanai brokastīs, pievienojot pienu vai skāpbiena produktus: kefīru, jogurtu, rūgušpienu. Lai šāds dzēriens būtu ne tikai sātīgs, bet arī garšīgs, to saldina ar cukuru vai medu

mes piemeram kama miltus ar cukuru un kefiru edam. diezgan garsigi.

man vienkarsi majas stav viena paciņa ar 17.07.2011 deriguma termiņu un domaju, ka varbuut ta var but sastāvdaļa baribai.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 00:36 | Ziņa # 107
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neko par tādiem nebiju dzirdējis. Gan jau, ka barībai var maukt klāt, ja tāds sastāvs. Vienīgi, ja tie ir milti, tad jābūt uzmanīgam, lai visu nesalipinātu baigajā putrā :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 12:23 | Ziņa # 108
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Māris)
Es vairs Salmo barības nepērku. Poļiem un lietuviešiem ir tikpat kavalitatīvas (vai pat labākas) barības par zemāku cenu. Tam pašam lamātajam Jaukas ir Premium sērija, ļoti jauka barība :)

Leišu barība man atstājusi iespaidu kā smilšu un saulspuķu spraukuma maisījums.
Pie mums piemēram vienā bodē NG barība maksā Ls 1.40.


Nav bildes- nav zives :D
 
lidaknieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 21:33 | Ziņa # 109
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Bebrs)
Es pēdējā laikā barību taisu vienkārši
1. Grimstišo zivju kompikormu spainī(kuru izmantoju arī kā sēžamo) apleju ar vārošu ūdeni, vāku virsū
2, Pie ūdeņiem pieliku klāt gatoavo Salmo vai NG barību, samaisu, un viss


cik jus liekat kombikormu uz 1 kg baribas
 
lidaknieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 21:35 | Ziņa # 110
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Neko par tādiem nebiju dzirdējis. Gan jau, ka barībai var maukt klāt, ja tāds sastāvs. Vienīgi, ja tie ir milti, tad jābūt uzmanīgam, lai visu nesalipinātu baigajā putrā


ok:))
 
J0nisDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 00:16 | Ziņa # 111
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (lidaknieks)
Es pēdējā laikā barību taisu vienkārši
1. Grimstišo zivju kompikormu spainī(kuru izmantoju arī kā sēžamo) apleju ar vārošu ūdeni, vāku virsū
2, Pie ūdeņiem pieliku klāt gatoavo Salmo vai NG barību, samaisu, un viss


Es arī taupības nolūkos bieži daru tieši tāpat . Lieku apmēram 2 pret 1. Teikšu ka nav ne vainas ,zivtiņai patīk ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
elvijsDatums: Svētdiena, 08.07.2012, 22:10 | Ziņa # 112
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveiki! vai varat man pastastit ka es varu atri saķert sienazus
 
lidaknieksDatums: Trešdiena, 11.07.2012, 21:11 | Ziņa # 113
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
paņem tauriņķeramo un uz pļavu prom:)
 
mariszinDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 21:17 | Ziņa # 114
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par kombikornu:
Kurš ir "grimstošais" kombikorns? Iepirku Straumes 3kg paku, taču šamais negrib grimt :D Tuvākajā veikalā pieejama tā straumes 3kg paka, citas markas Straumes 4kg paka un Dobeles dzirnavnieka 5/10kg maisi ar ekstrudēto zivju barību.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 21:22 | Ziņa # 115
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es nezinu vai viņš pats par sevi tā grimst. Neko par tādu neesmu dzirdējis. Bet kad viņu aplej ar ūdeni, kādu laiku tas pastāv ūdenī, piebriest, tad to var samaisīt un veidot barības bumbas, kas grimst. Vismaz es kombikormu tā izmantoju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
mariszinDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 21:30 | Ziņa # 116
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Skaidrs. Itkā jau mēģināju mērcēt. Varbūt vienkārši pa aukstu ūdens/pārāk maz mitrināju. Tā jau no smaržas liekas normāls un mērķzivīm (karpas/līņi/brekši) kas tāds varētu patikt :)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 21:41 | Ziņa # 117
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kombikormam nav ne vainas, bet vislabāk tas strādā. ja to izmanto ka barības bāzi, bet kāt pieliek vēl aromatizatorus un vēl kādu gatavo barību. Ieber traukā tās granulas, aplej ar ūdeni, tā lai knapi ūdens pārklāj granulas. Pēc kādās pusstundas jau granulas piebriedis un tās maisot sāks jukt ārā. Veidosies barības masa. Tad pievieno kādus aromatizatorus(var dabīgos vai koncentrātus) un/vai gatavo barību, tad visu kārtīgi samaisi, taisi ābola lieluma bumbas un iebaro vietu. Ja izmantosi gruntenei barotavām, tad viss tas pats, tikai netaisi bumbas, bet iepildi barotavu. Zivēm kombikorms garšo un viņas to labi pārstrādā, jo tur viņām ir viss nepieciešamais, bet lai labāk pievilinātu, vajag papildus aromātus. Raudas, līņi, brekši uz šo atsaucas ļoti pat labi. Par karpām nezinu, bet domāju, ka arī :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 22:22 | Ziņa # 118
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (lidaknieks)
ik jus liekat kombikormu uz 1 kg baribas


apmēram 1,5:1, kombikorms piebriestot tik ir vairāk tilpuma

Quote (mariszin)
Kurš ir "grimstošais" kombikorns? Iepirku Straumes 3kg paku, taču šamais negrib grimt :D Tuvākajā veikalā pieejama tā straumes 3kg paka, citas markas Straumes 4kg paka un Dobeles dzirnavnieka 5/10kg maisi ar ekstrudēto zivju barību.

Paprasi tak veikalā lai dod grimstošo un viss. Uz pakas ar jābūt rakstītam. Peldošais kombikorms domāts zivīm kas barojas augšpusē - foreles, arī karpas.


Nav bildes- nav zives :D
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 22:25 | Ziņa # 119
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (mariszin)
Itkā jau mēģināju mērcēt. Varbūt vienkārši pa aukstu ūdens/pārāk maz mitrināju

Kombikormam virsū jālej vārošs ūdens. Es barību taisu 18 L spainī kur kādreiz grunts sienu krāsošanai bija. Obligāts faktors pēc vāroša ūdens uzliešanas ir vāka uzlikšana spainim, lai labāk kombikorms "ievelkās"


Nav bildes- nav zives :D
 
mariszinDatums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 22:53 | Ziņa # 120
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
1) Kad kombikorns uzbriedis, atlikušo ūdeni vēlams noliet?
2) Īsti nesaprotu, cik kombikorna uz 2kg barības vajag: 3kg vai 1-1.5kg?
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv