[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Sūdzības (Tēma, kurā rakstīt sūdzības :))
Sūdzības
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 14:38 | Ziņa # 16
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Lēmumu nevar paātrināt? :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 13:03 | Ziņa # 17
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nav ledus. Man rūsē bora asmeņi, iestāvās auklas un mani jaunie zābaki apput ar putekļiem :(


Za ribalku!
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 13:29 | Ziņa # 18
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
mani sieva nelaiž uz copi....:)))
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 13:30 | Ziņa # 19
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Anatolijs)
Nav ledus. Man rūsē bora asmeņi, iestāvās auklas un mani jaunie zābaki apput ar putekļiem

Gan jau būs. Janvāra beigās un februārī jābūt. Cope gan var nebūt :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 13:38 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu i sūdzības jums :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
zipsDatums: Trešdiena, 18.07.2012, 22:42 | Ziņa # 21
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nesen te izbraucu uz privāta ezera ar parasto laivu paspiningot, bet nezinādams ka tas ir privatais, pēc laika ieraudziju ka saimnieks tā ezera tīklus vilka arā ar smukā karpam , katra tiklā pa desmit un vairāk metrīgas zivis, viņš tudaļ, piebraucot pie manis nolamāja piedraudeja lai atri pazudot ka šeit kert nedrikst, bet pats tiklus liek!! galvenais tas ezers pieder 2 personām! Vai tad man parastajam spiningistam jau nedrīkst nekur pakert, bet tiem lopiem ir vissatļautība? nene
 
BebrsDatums: Trešdiena, 18.07.2012, 22:57 | Ziņa # 22
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (zips)
desmit un vairāk metrīgas zivis

Tādas es vēl neesmu redzējis :D
Ja ezers privāts - saimnieks pats audzē zivtiņas un ķer kā grib. Ja grib(parasti tā ir) tad neļauj svešiem copēt


Nav bildes- nav zives :D
 
BebrsDatums: Trešdiena, 18.07.2012, 22:59 | Ziņa # 23
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jā, man ar sudzība - rīt pie darba jāiet. Pie tam sākas Goldingenas pilsētsvētki uz 4 dienām alus


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.01.2013, 21:47 | Ziņa # 24
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Foruma moderatoriem kārtējais publiskais fui :D
Kāpēc visu laiku visus video linkus un foto kodus jāliek tikai man? Tos ierakstus taču mierīgi var palabot moderatori?!!!
Esiet lūdzi aktīvāki!
Nav taču tik grūti pielikt video kodus [video] un tieši tādu pašu ar sl'psvītru beigās un kodus bildēm
$IMAGE1$ un līdz $IMAGE5$


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Svētdiena, 20.01.2013, 22:23 | Ziņa # 25
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
$IMAGE1$ un līdz $IMAGE5$

Tādi kodi Picasā naf :D


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.01.2013, 22:25 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
ādi kodi Picasā naf

Picassa nav vienīgā iespēja ielikt bildes nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 25.01.2013, 23:20 | Ziņa # 27
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rīt agri jāceļās :(


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
je6kaDatums: Piektdiena, 25.01.2013, 23:59 | Ziņa # 28
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
Rīt agri jāceļās :(


Nu i sūdzība tev urmaas, es atkal nevar sagaidīt rītu, pat gulēt negribas iet :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
dadziicDatums: Sestdiena, 26.01.2013, 08:26 | Ziņa # 29
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Drīksts es ar'-
A man, a man... a es, a man slinkums pagrabā pēc bora iet... :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.01.2013, 14:47 | Ziņa # 30
Grupa: Dzēstās
Es ar nedaudz pasūdzēšos - Dadzīc mani šorīt uzmodināja 5 min. pirms modinātāja zvana. Vot!
Tāpēc man nečērās! :D Jutos ļoti neizgulējies un nevarēju atrast tirināšanas pareizo frekvenci. :D
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Sūdzības (Tēma, kurā rakstīt sūdzības :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv