[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Balso par konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētāju! (Balso par konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētāju!)
Balso par konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētāju!
Kurš jūsuprāt ir uzvarētājs konkursā?
1.Sandris ar 6kg samu[ 9 ][14.52%]
2.Zivnieks ar zandartiem un feino aprakstu[ 17 ][27.42%]
3.Sandris ar 7kg lomu[ 1 ][1.61%]
4.Ljubitex ar labu aprakstu un 5.1kg līdaku[ 15 ][24.19%]
5.Paganels(pp) ar līdaku un foršo aprakstu[ 8 ][12.90%]
6.Je6ka ar savu pirmo meženi[ 12 ][19.35%]
Kopā atbilžu: 62
spulgitsDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 21:18 | Ziņa # 16
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Kurš vinnēs - feinais, labais, foršais vai pirmais?
Sandri, tev nespīd...



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 21:21 | Ziņa # 17
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tā - vai nu zivnieks ar savu upenīti, jeb ljubitex jāķeras pie saviem dotumiem :D
fiftī - fiftī


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 21:25 | Ziņa # 18
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
nu tā - vai nu zivnieks ar savu upenīti, jeb ljubitex jāķeras pie saviem dotumiem
fiftī - fiftī



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
SandrisDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 09:07 | Ziņa # 19
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Boroda)
Sandri, tev nespīd...

nu hujova ka tās mazās kiļkas uzvarēs :D
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 09:09 | Ziņa # 20
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
nu tā - vai nu zivnieks ar savu upenīti, jeb ljubitex jāķeras pie saviem dotumiem
fiftī - fiftī

Man jau patīk godīga uzvara


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 10:20 | Ziņa # 21
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Es gribu balsot vismaz 3 reizes. Vai tā var?



Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 10:57 | Ziņa # 22
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Sandris)
nu hujova ka tās mazās kiļkas uzvarēs

Nu īstenībā, ja ņem vērā zivju sugas, tad sams 6kg nav lielāks par 300gr asari. Katrā gadījumā 5kg līdaka manā skatījumā ir krietni lielāka zivs! taada


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
SandrisDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 11:20 | Ziņa # 23
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (kreisais)

Nu īstenībā, ja ņem vērā zivju sugas, tad sams 6kg nav lielāks par 300gr asari. Katrā gadījumā 5kg līdaka manā skatījumā ir krietni lielāka zivs!

:D citi mūžā tik lielu samu nav redzējuši vot tu izvelc tādu cik bieži uz spiningas esat izvilkuši samus, līdakas kautkā vairāk ne? nu bet jā līdaka 5kg arī smuks loms fish
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 20:49 | Ziņa # 24
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jautājums visiem šīs lapas apmeklētājiem !!! Vai jums patīk šī lapa parcopi.lv????? ,lielākā daļa domāju atbildēs ka protams . Tad vēl viens jautājums....vai Jūs lasāt tikai rakstus kur noķert lielāko zivi !!! un pēc tam pa slepeno aizšmaukt un to vietu notestēt pašam !!!!!!! Vai tiešām slinkums nobalsot par kāda copmaņa noķerto zivtiņu vai viņa interesanto stāstiņu,kuru jūs izlasāt ar lielāko prieku un interesi !!!!! Būsim saliedētāki un atbalstīsim arī šis lapas (tēvu)un viņa dēlus Piebildei 718 reģistrējušies un tikai 48 balsis (kauns) ,Vai tas Jums neko neizsaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Balsojam ,balsojam un balsojam !!!!!! Nav starpības vai esi šeit dienu vai pāris gadu ,tava balss var būt izšķirošā :) svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
edgarzDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:00 | Ziņa # 25
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
JA vasaras loms tad vasaras loms ! Nobalsots ! taada
Ne asakas !
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:16 | Ziņa # 26
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
kaut kas naf kārtībā ar to balsošanu. Es nobalsoju 2reiz - no 2 dažādiem datoriem.
Zivniek, viens "uzlējums" no Tevis :D


Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:20 | Ziņa # 27
Grupa: Dzēstās
Mlin, man tik viens dators, bet gribētu 3 balsis atdot.
p.s. uzlējumu nevajag :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:24 | Ziņa # 28
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
No viens IP var balsot vienu reizi. To, ka lietotājs jau ir nobalsojis, sistēmai reizēm piemirstās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:31 | Ziņa # 29
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Varbūt man ari pamēģināt otru reizi nobalsot svilpo


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:33 | Ziņa # 30
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Balsojiet, balsojiet....gala vārds pieder J0nim :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Balso par konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētāju! (Balso par konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētāju!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv