[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Vasaras lielzivs" (Konkurss "Vasaras lielzivs")
Konkurss "Vasaras lielzivs"
Baltais62Datums: Pirmdiena, 25.06.2012, 12:47 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Eduks
A kam negadās
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 25.06.2012, 16:06 | Ziņa # 17
Grupa: Dzēstās
Quote (Baltais62)
A kam negadās

Man negadās, ja ir, tad cmuki aiziet! :)))
 
AgrisNeijaDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 15:57 | Ziņa # 18
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Reku mans zandartiņš:)
69cm un 3150 grami.
Lielupē noķēru šodien. Nav jau 2.5 kg līnis vai 8.7kg līdaka, bet ir tomēr mans līdz šim lielākais noķertais zandarts:) Vakarā vēlreiz aiziešu, varbūt vēl lielāks patrāpīsies taada
Pielikumi: 3508954.jpg (164.5 Kb)


www.msport.lv
agris@neija.lv
26551197


Ziņojumu laboja AgrisNeija - Piektdiena, 29.06.2012, 15:59
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 16:02 | Ziņa # 19
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Apsveicu! Labs ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 16:09 | Ziņa # 20
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (AgrisNeija)
Reku mans zandartiņš:)
69cm un 3150 grami.
Lielupē noķēru šodien. Nav jau 2.5 kg līnis vai 8.7kg līdaka, bet ir tomēr mans līdz šim lielākais noķertais zandarts:) Vakarā vēlreiz aiziešu, varbūt vēl lielāks patrāpīsies taada


Foršs zandarts, man vēl pat tādu nav sanācis izvilkt...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 16:15 | Ziņa # 21
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (eduks)
pat tādu

Khem, khem.....
Virs trīs kilo zandarts nav vairs "pat tāds" :D
Man teiksim 2.4 ir lielākais :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AgrisNeijaDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:14 | Ziņa # 22
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
tāds paresns izskatījās... domāju ka mailes pierijies jau:)) pēc tam izrādījās ka ar ikriem pilns vēl...
varbūt jaucu kaut ko, bet man liekas ka nārsta laiks šitiem bija labu laiku atpakaļ...


www.msport.lv
agris@neija.lv
26551197
 
J0nisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:39 | Ziņa # 23
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Baigi labais ,Super ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 19:31 | Ziņa # 24
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
AgrisNeija ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 12:49 | Ziņa # 25
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Piesaku savu nākamo rekordu.

Zivs – breksis
Svars – 1,90 kg
Vieta – dūņains ezers Latvijā
Makšķerēšanas veids - pludiņmakšķere
Brīvdienās apmeklēju savu iemīļoto Latvijas ezeru, alkstot pēc līņu copes. Jau pie laivu nomas saņēmu informāciju, ka līņi šovasar ir slinki uz copēšanu, bet brekši ņemto labi.
Devos ezerā, iebaroju vietiņu un gaidīju. Mazie rudulēni praktiski nedeva iespēju lielākajām zivīm tikt pie manas ēsmas. Kad jau biju noguris no intensīvās „ķer un atlaid” rudulēnu atrakcijas un taisījos braukt krastā, pēkšņi cope apstājās. Tas šķita interesanti, tāpēc nolēmu mazliet pagaidīt.
Tad atkal atsākās sīkajām raksturīgā cope. Noskaitos un dusmas piecirtu.... Makšķerkāts ripā, spole kauc un, no enkura noņemtā laiva seko zivij. Vilciens bija konkrēts, bet ļoti taisnvirziena – tas nav līnis. Paspēju pacelt noķerto līdz ūdens virsmai un manas acis varēja vien priecāties par jauku brekšu portfeli. Tālāk jau kā pēc grāmatas – gaiss brekša žaunās, zivs pārstāj pretoties un iegulst manā uztveramajā tīkliņā.
Te nu tas ir – mans lielākais breksis dzīvē. Ražens portfelītis 1,90 kg svarā. Nu jau gardu muti notiesāts.

Pielikumi: 4832258.jpg (491.7 Kb) · 3612501.jpg (75.7 Kb)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 13:54 | Ziņa # 26
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
smuks brekšuks ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
eduksDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 14:35 | Ziņa # 27
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Iesācejs,
Super, skaists brekšuks!


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 16:37 | Ziņa # 28
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Super! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 20:04 | Ziņa # 29
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Iesācejs ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 09.07.2012, 21:06 | Ziņa # 30
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iesācejs, ja
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Vasaras lielzivs" (Konkurss "Vasaras lielzivs")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv