[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Maija līdaka" (Konkurss "Maija līdaka")
Konkurss "Maija līdaka"
martins_Datums: Otrdiena, 31.05.2011, 10:26 | Ziņa # 46
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
A runājot par konkursu, bļin, atkal nekas piesakām netrāpījās. augstāk par 1.9 kg arī sājās brīvdienās netiku. tā, ka paliek tik tā viena bildīte no manis... ~2kg zobainā. skaitliski maijs bija labs, tik izmērs iebremzēja :(


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Otrdiena, 31.05.2011, 11:27
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 31.05.2011, 21:18 | Ziņa # 47
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
kada nu bija...60cm
Pielikumi: 4353582.jpg (316.4 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 11:31 | Ziņa # 48
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Konkurss noslēdzies! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 11:44 | Ziņa # 49
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies visiem, kas piedalījās konkursā, tagad ir kārta apsveikt uzvarētājus! dance

Pirmo vietu konkursā iegūst agris4245! Apsveicam!
Agrim pienākās diploms un balva.

Savu diplomu Agris var lejuplādēt šeit!
Par balvas saņemšanu vienosimies privāti! plaude

Otro vietu konkursā iegūst Zivnieks! Apsveicam!
Zivnieka līdaka nav liela, bet papildus bonusi tiek par to, ka līdaka tika atlaista! Zivniekam pienākās diploms un balva.

Savu diplomu Zivnieks var lejuplādēt šeit!
Par balvas saņemšanu vienosimies privāti! plaude

Trešo vietu iegūst divi dalībnieki, jo bija ļoti grūti izšķirties, kam pienākās tā trešās vieta! Tātad trešās vietas iegūst martins_ un ljubitex! Apsveicam!
Abiem pienākās diploms un balva.

Savu diplomu martins_ var lejuplādēt šeit!


Savu diplomu ljubitex var lejuplādēt šeit!
Par balvu saņemšanu vienosimies privāti! plaude

Apsveicu visus uzvarētājus!
Pielikumi: 0960629.jpg (74.3 Kb) · 0259313.jpg (74.5 Kb) · 6490243.jpg (74.3 Kb) · 6097019.jpg (74.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 12:27 | Ziņa # 50
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 15:18 | Ziņa # 51
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu malači - apsveicu ,man vien atliek noslaucīt asariņu ka mani maijā līdakas īsti negribēja raud


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Trešdiena, 01.06.2011, 15:19
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 16:12 | Ziņa # 52
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Īstais Vinnētājs ir Kreisais,dēļ tā ka nebija foķa neielika,ja pareizi atceros bija virs 5 kg.viņam .man bij doma ka likšu ja būs lielāka par 5 kg., nebija un neliku jo bij tik 4 kg.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 17:48 | Ziņa # 53
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kreisais diemžēl līdaku nebija pieteicis, tāpēc oficiāli apsveikt viņu nevaru, bet privāti to izdarīju! ;)
Zivinens - Tevi ar apsveicu ar rezultātu, bet nākamreiz lūdzu piesaki ;)
Pašam kaut kā salīdzinoši maz sanāca maijā pacopēt un cik sanāca uz līdakām, tik nelika mieru zemmēri. Nekas, tagad man sākās atvaļinājums un ceru, ka jūnijā noķeršu kādu normālu līdaku. Un jācenšas arī līni piemānīt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 01.06.2011, 20:02 | Ziņa # 54
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Apsveicu uzvarētājus!
Pielikumi: 6114812.gif (40.9 Kb)
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 20:47 | Ziņa # 55
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es savu apzināti nepieteicu,nebija 5 kg ko sev par latiņu biju noteicis,būtu gribējis no spiningošanas sadaļas būtu pārcēlis uz konkursu taada hello
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 21:56 | Ziņa # 56
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Apsveicu diploma ieguvējus! alus
Man fočuka nebija toreiz, tā ka pats vainīgs. Ja konkursam nepieteicu, tad arī nebūtu godīgi saņemt balvu! hello


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Maija līdaka" (Konkurss "Maija līdaka")
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv