[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 6.parcopi.lv salidojums! (6.parcopi.lv salidojums!)
6.parcopi.lv salidojums!
parcopiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:00 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja ņem viņu laivas, vai vestes un riņki tur jau ir klāt aprīkojumā?
Nojumēs(ja tādas ir) galdiņš ir? Mangalis uz vietas ir?
Ap cikiem doma piektdien startēt? Es baigi ātri nevaru :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:09 | Ziņa # 32
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nekad ezerā neesmu redzējis un dzirdējis par tādiem inspektoriem.
nomā nekad nekur neviens normāli nedod nekādus riņķus un vestes.
pārsvarā ezers ir tāds, ka var izkāpt un kājās stāvot pačurāt. laikam tamdēļ tas tā.
zem nojumēm bija galdiņi. noskaidrošu par tipa mangaliem.
rītā zvanīšu un noskaidrošu visu.
es gribētu startēt 5dien laicīgi. tā, lai tiek uz vakara mētāšanu.
respektīvi, lai ap kādiem vēlākais 19.00 esi jau ezerā.
tas nozīmē, ka 18:00 jābūt jau tur. apmēram 2h ceļš no rīgas = 16:00 jāstartē ārā.
es principā varu startēt ārā jau vēl laicīgāk, lai viss bez stresa un steigas.
doma tāda, ka paņemu laivu uz vakara copi, samaksāju piecīti, bet tas parasti nozīmē to, ka laivu izmantoju arī rīta copē.
rīta cope parasti nozīmē to, ka kādos 4:00 jau esi ezerā un līdz 11:00 jau ir līdz brošai ;)
engurē samērā labi ņem arī pa dienu. bet ja neņem, tad neņem arī vakarā un no rīta :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:12 | Ziņa # 33
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
respektīvi es personīgi nekādu riņķi un vesti līdzi neņemšu un arī šiem neprasīšu (ja arī tādi būtu pieejami).
enkuri kaut kādi ir katrā laivā, taču lielā vējā tie uz vietas netur :( prasās ko jaudīgāku ar garāku striķi.
tāpēc laikam paķeršu līdzi garo striķi un savu enkuru. viņu enkuri ir ar apmēram 4m garu striķi un viens bremžu disks jeb ķieģelis. normālā vējā ar to pat ir pietiekami, bet, ja baisais pūtiens, tad netur.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:29 | Ziņa # 34
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nākamajā nedēļas nogalē pēc salidojuma tajā pat vietā būs sacenes.
tā kā, kas grib var patrennēties un pēc tam piedalīties.
varu pačukstēt dažas to sacensību nianses. tur piedalīsies džeki, kas pie ezera jau nedēļu dzīvosies un krās zivis uz kukaniem niedrēs ;) jo laivās tiesnešu nav. taču jebkurā gadījumā tas pasākums ir foršs, jo kopējā zupa katlā ir baigi garda un pasākums kā tāds ir sirsnīgs un jautrs. vairāk varat palasīties viņu mājas lapā www.mazsalinas.lv


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 09:59 | Ziņa # 35
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es vēl nezinu cikos tikšu, bet tik agri laikam nē.
Vispār vajadzētu sarunāt kas ar ko brauc :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 10:28 | Ziņa # 36
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Vispār vajadzētu sarunāt kas ar ko brauc

Es labprāt kādam uz astes piemestos. :)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 10:55 | Ziņa # 37
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es domāju, ka es tiktu ap 16:00, tikai nezinu ko ar mantām darīt...pieļauju, ka visu līdz darbam nedastiepšu, tamdēļ, būtu jauki, kādu šoferi satikt iepriekšējā dienā pie sevis (ja vien tas ir iespējams un marti vai Aigaram ir kādas mantas no garāžām jāvāc) :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 10:57 | Ziņa # 38
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man būs šis tas no garāžas jāsavāc.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 11:02 | Ziņa # 39
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
to darīsi 4dien, jeb 5dien pirms braukšanas?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 11:38 | Ziņa # 40
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
principā vienalga. labāk jau ātrāk, lai saprot kas ar tām parpalām.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 12:11 | Ziņa # 41
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ta 4dien vakarā varētu tur saskrieties :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 12:23 | Ziņa # 42
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ok, sarunāts


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 22:38 | Ziņa # 43
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es drīzāk domāju, ka es nebūšu, bet nedusmotos, ja kāds man iesūtītu GPS koordinātes... Kā teikt - ar ko vells nejoko...


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 22:55 | Ziņa # 44
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kad būsim tur, tad nosūtīsim tev gps koordinātes. jācer, ka aigaram vai kādam kas tur būs būs tavs nummurs.
kaut gan izskatās, ka nekāds patīkamais laiks nebūs :( sola stiprus vējus + vēl lietu.
viss scenārijs ar laika apstākļiem atkārtojas no iepriekšējā salidojuma :(
bet nu izskatās, ka pēc tā visi sveiki un veseli. tad jau pēc šī ar būs ok.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 23:00 | Ziņa # 45
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadzīt skat kas te: http://mazsalinas.lv/?page_id=9&lang=en
ir koordinātes:
Lat 57.271189
Long 23.074508


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 6.parcopi.lv salidojums! (6.parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv