[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Kuros datumos taisam pavasara salidojumu? (Balsojam par pavasara salidojuma datumiem!)
Kuros datumos taisam pavasara salidojumu?
Kuros datumos taisam pavasara salidojumu?
1.14.-15.aprīlī[ 3 ][15.00%]
2.21.-22. aprīlī[ 7 ][35.00%]
3.28.-29.aprīlī[ 10 ][50.00%]
Kopā atbilžu: 20
RaichaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 20:44 | Ziņa # 31
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Maijā katrs spiningo līdakas un ķer līņus kur grib, bet salidojums pēc tam un pirms tam :D

Pratigi teikts kas var but labaks par skaistu glumo ? :) tikai vel skaistaks glumais zivs
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 20:45 | Ziņa # 32
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Drīzāk pie Kuldīgas. Bet mēs ar bračku startējam no Ventspils katru gadu :)
Un tur ir divi blakus ezeri. Lielais un mazais Nabas. Forša vieta. Man baigi patīk ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 20:50 | Ziņa # 33
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Raicha)
Pratigi teikts kas var but labaks par skaistu glumo ?

Nu ja, ka! Es maijā gribu kārtīgi spiningu izvicināties un uz pludu pasēdēt klusumā un mierā, sev zināmās vietās. Ar salidojumiem tas īsti nav savienojams, tā vairāk ir tieši dabas baudīšana un domu sakārtošana. Bet pirms tam un pēc tam vajag salidot! alus prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:01 | Ziņa # 34
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Nu ja, ka! Es maijā gribu kārtīgi spiningu izvicināties un uz pludu pasēdēt klusumā un mierā, sev zināmās vietās. Ar salidojumiem tas īsti nav savienojams, tā vairāk ir tieši dabas baudīšana un domu sakārtošana. Bet pirms tam un pēc tam vajag salidot! alus prieks

vo vo glumajam vajaga klusumu un mieru ta ir vientlibas cope :)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 20:36 | Ziņa # 35
Grupa: Dzēstās
Vai par vietu jau arī spriežam? Nu gluži uz pēdējā peldošā ledus negribētos. :D
 
martins_Datums: Trešdiena, 04.04.2012, 20:42 | Ziņa # 36
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (Raicha)
Pratigi teikts kas var but labaks par skaistu glumo ? :) tikai vel skaistaks glumais


FUI! Te ir copes forums vai kas?


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
RaichaDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 21:18 | Ziņa # 37
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (martins_)
FUI! Te ir copes forums vai kas?

copes copes :D un runa par copi ar tik ir :D
 
BorodaDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 21:28 | Ziņa # 38
Grupa: Dzēstās
21-22. aprīlis tak būtu ok, vai ne? Siltāks paliktu. :)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 18:13 | Ziņa # 39
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (martins_)
FUI! Te ir copes forums vai kas?


Martin kāpēc fui ,Tev nepatīk erotika,seks un alus ???


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 18:34 | Ziņa # 40
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Martin kāpēc fui ,Tev nepatīk erotika,seks un alus ???

:D
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 18:53 | Ziņa # 41
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi alus i ,ja runājam par pavasara salidojumu ne ,es teikšu esmu pret dusma .Salidojumu uzskatu par pilnībā izdevušos ja pavadītas vismaz dienas 2 !!! Ja to lietu taisīsim biežāk zudīs viss kaifs :)Kaut gan protams mēs to varētu arī izdarīt pie ----15 grādiem :)es vairāk ieteiktu to par pavasara sanākšanu , vai nu kau kā tā :) uz vienu dienu . Bet salidojumiem atstāt to pieskaņu- salidojums .!!!!!Kur varam tiešam satikties kā pēc skolas uz klases vakariem :D :) un tas ir jādara ,bet vārds ,salidojums ,tas ir jāmāk sievai iestāstīt ka tā nav parasta cope !!!! :D Bet cope ar zivīm [img]http://parcopi.lv/sml/kikina.gif[/img
un vispār man sieva šogad sāks ķert zivis ( makšķerēt)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 05.04.2012, 19:27
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 19:26 | Ziņa # 42
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
un vispār man sieva šogad sāks ķert zivis ( makšķerēt)

Vai viņa zin uz kādu grūtu nodarbi parakstās? :D
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 19:30 | Ziņa # 43
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es domāju ka jā:) ,apsolījos ielaist vannā pāris karūsas lai pierod pie dzīvās radības :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 19:33 | Ziņa # 44
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
apsolījos ielaist vannā pāris karūsas lai pierod pie dzīvās radības :D

Tārpus, tārpus ledusskapī un visur kur vien iespējams!!! :D
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 05.04.2012, 20:22 | Ziņa # 45
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
jā...viens no galvenaiem-iemācīties to tārpu uz āķa uzlikt


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Kuros datumos taisam pavasara salidojumu? (Balsojam par pavasara salidojuma datumiem!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv