[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Makšķerēšanas ABC (Makšķerēšanas ābece, jeb ar ko sākt)
Makšķerēšanas ABC
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.08.2010, 21:13 | Ziņa # 16
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Iesaku iesācējiem šāda veida pludiņus. Tos var uzlikt kā fiksētos, tā arī, kā slīdošos. Vienīgi straumē tie uzvedās ne pārāk, bet toties ir gana universāli iesācējiem. Liels pluss ir tas, ka šajos pludiņos, noņemot augšu, var ielikt caurspīdīgajā caurulē gaismeklīti un pasēdēt arī pa tumsu uz līņiem vai brekšiem. :)
Pielikumi: 8882647.jpg (71.0 Kb)
 
AumaDatums: Pirmdiena, 16.08.2010, 11:27 | Ziņa # 17
Vaidavietis
Grupa: Savējie
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Atļaušos savi pieredzi pastāstīt te, profi gan jau pasmiesies par mani un tādu štelli jau zin.
Vakar aizbraucu stundiņu pamētāt spini, nepagāja ne 5min kad bij pirmā cope un pieķērās mazs līdak bērns, izvilku atkabināju, palaidu un tad sekoja pārsteigums. Pie nākamā metiena mans voblers aizlido baigi tālu un bez jebkādas pretestības raada izrādās pie ņēmiena līdacēns ir atkabinājis vaļā pavadiņu.
P.S.
Turpmāk zināšu un pēc katras copes pārbaudīšu pavadiņas karabīni.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.08.2010, 12:17 | Ziņa # 18
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es pavadiņas gandrīz vispār nelietoju, pārsvarā tikai karabīnītes ar griezuli. Reizēm izmantoju paštaisītās īsas pavadiņas no ģitāras stīgas. Pavadiņām jāpievērš uzmanība karabīnēm, kā arī neiesaku dzelzs pavadiņas, jo tās mēdz pārlūzt. Labāk izvēlēties volframa, fluorkarbana, vai cita materiāla pavadiņu.
karabīnes mēdz būt dažādas.

Tāds stiprinājums nav pats drošākais:

Un ar šādu stiprinājumu jau ir daudz drošāk ;)

Pielikumi: 8842230.jpg (10.9 Kb) · 9356571.jpg (24.4 Kb) · 6607825.jpg (11.6 Kb)
 
AumaDatums: Pirmdiena, 16.08.2010, 12:31 | Ziņa # 19
Vaidavietis
Grupa: Savējie
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Tā tevis norādītā nedrošā arī man bij virsū.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.08.2010, 12:36 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Auma)
Tā tevis norādītā nedrošā arī man bij virsū.

Tāpēc jau saku, ka tāds stiprinājums nav pats drošākais ;)
Veikalā izvēloties pavadiņu, pievērs uzmanību pavadiņas materiālam un karabīnei
Lai nesanāk šādi: chukle
 
AumaDatums: Pirmdiena, 16.08.2010, 12:44 | Ziņa # 21
Vaidavietis
Grupa: Savējie
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Redz daudz ir tādu visādu sīkumu ko tāds gurķis kā es nemaz nezin un arī atrast kautko grūti, jo profi to uskata par pašsaprotamu, bet tādi iesācēji kā es droši vien kautrējas stāstīt par savām kļūdām. Līdz ar to jauniņajam nekas cits neatliek kā izbaudīt visu uz sevis un mācīties no savām kļūdām.
P.S.
Vairāk vajag tieši rakstus ar visādām "pašsaprotamām" lietām un pašiem makšķerēšanas pamatiem, lai mazāk būtu tādu muļķu kā es chukle
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 19.08.2010, 16:05 | Ziņa # 22
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Varbūt kādam iesācējam noderēs :)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 16.12.2010, 16:08 | Ziņa # 23
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
anneniekucopmanisDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 15:04 | Ziņa # 24
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
zilka uz 2-4 ls ir normala prieks iesaceja?
 
urmaasDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 17:53 | Ziņa # 25
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (anneniekucopmanis)
zilka uz 2-4 ls ir normala prieks iesaceja?

Kāpēc tu domā ,ka žilkas kvalitāti var noteikt pēc cenas?Reizēm pa bargu naudu TĀDUS sūtus tirgo, ......


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
anneniekucopmanisDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 18:07 | Ziņa # 26
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
ok paldies ka pateici, nopirku sadu,ceru ka buss laba . http://www.esox-rybar.sk/vlasce-....rp.html

Pielikumi: 3228942.jpg (60.7 Kb)
 
urmaasDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 18:25 | Ziņa # 27
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ko tu ar tik resnu auklu darīsi?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
anneniekucopmanisDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 18:47 | Ziņa # 28
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
nav man tik resna vienkarsi ne tas attels man ir tas pats pilniba tikai aukla ir 0,30 mm uz 7.7 kg un metri man ir 680
 
urmaasDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 21:33 | Ziņa # 29
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tad jau varēsi doties uz karpu dīķiem,vai tīt to auklu līdaku makšķerei.Vienīgi tā metrāža,vai nav tā kā biku par daudz?:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 21:35 | Ziņa # 30
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
priekš iesācēja un kāpostiem tā tik būs ar tiem 680m ;)
starp citu monofilās ir ļooooti dažādas.
maz lietoju mono auklas. tikai priekš foreļu kāta un zandartam uz dzīvo.
foreļu kātam kādreiz iepirku uz atlaidēm varivas aukliņu. likās ok.
tad nomainīju spoli un tai pa virsu uztinu pīto. kad atkal sadomājos uz forelēm padoties, tad sapratu, ka man nav mono auklu. nopirku kādu 3 veidu "parastās". visas izmetu :D metās kāposti utt.
nopirku atkal uz atlaidēm to varivas un novērtēju kā ļoti labu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Makšķerēšanas ABC (Makšķerēšanas ābece, jeb ar ko sākt)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv