[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
KambalaDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 16:57 | Ziņa # 76
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man ar ta kā intyeresētu tas salidojums.....
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 20:35 | Ziņa # 77
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tuvāk nevar ziemeļvidzemei to salidojumu ???
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 09:29 | Ziņa # 78
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
NU par septembri es ar , ātrāk nu nekādi :( Ja nu vēl vienīgi 27-28 augusts.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 11:39 | Ziņa # 79
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivinens)
Tuvāk nevar ziemeļvidzemei to salidojumu ???

Varēt jau var. Iesaki vietu, kur var kāds bariņš apmesties un pacopēt, arī atpūsties. Pagājušo gadu bijām Vaidavā, tur es toč vairs negribu :D
Par vietu tuvākajā laikā jāvienojās, bet datumi tad varētu palikt, ka otrās septembra brīvdienas :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 11:44 | Ziņa # 80
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir viena vietiņa padomā - dikti mīļa un ļoti skaista!
Kāla ezers - pasakaini skaista vieta (patālu gan sanāk) Bet tur varētu ar laivām ielaisties, aizmaukt uz salu, tur sasliet teltis, iekārtoties. Līdaku cope tur ir ļoti sportiska un interesanta, pa nakti no krasta var diezgan rezultatīvi uz zušiem pasēdēt, kā arī vēži tur ir gana (vismaz bija)!!
Bet kā jau teicu patālu!!!


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 11:54 | Ziņa # 81
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu attālums jau vēl ciešams...


Sevišķi, ja nebrauc mašīnās pa vienam, tad nav tik traki. Es tur neesmu bijis, tas būtu interesanti. A tur reāli ir vieta, kur apmesties copmaņu grupiņai? doma
Ko pārējie par tādu variantu saka? doma
Gaidu arī citus ierosinājums! hello
Pielikumi: 5073860.jpg (265.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 12:00 | Ziņa # 82
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu tur ir tā, ka mašīnas var atstāt krastā, tur uzkačājam laivas un airējam uz salu. Uz salas aug mežs (ar izcilām baravikām), bet salas krastā ir vairākas vietiņas, kur var smuki piestāt un palikt, sacelt teltis un doties copē - tā ir mana mīļākā un skaistākā vieta Latvijā, kur pašam nācies būt! Diemžēl pēdējos 4 gadus tur nav sanācis izlausties, varbūt tamdēļ tāds dzinulis uz turieni, bet nu skatās..tas tik tāds ieteikums :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

Ziņojumu laboja Zivnieks - Ceturtdiena, 04.08.2011, 12:01
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 12:06 | Ziņa # 83
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man jau patīk jaunas vietas. ja
Ja tur vēl arī sēnes var palasīt, tad jau super! Pagājušo gadu Chominsh Vaidavā pilnus maisus pielasīja. Vismaz bija kaut sēnes, ja ne zivis :D
Pagaidām tātad ir divi ar pusi varianti:
1.) Bauska, Mēmele
2.) Kāla ezers, Madonas rajons
3.) Kaut kur Ziemeļvidzeme

svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 12:09 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Kambala)
Man ar ta kā intyeresētu tas salidojums.....

Tad tik seko līdz informācijai, varbūt pašam ir kādi ierosinājumi, gan jau līdz kaut kādam kopsaucējam drīz nonāksim un septembra pirmajā pusē, visticamāk 10.-11. vai 9.-11.septembrī viss notiksies! prieks
Katrā gadījumā gaidīti ir visi portāla lietotāji, kas vēlās piedalīties...un ne tikai portāla lietotāji ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 13:01 | Ziņa # 85
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vēl pastāv variants, bet to vajadzētu vairāk uz septembra beigu pusi - doties butes iekarot uz jūrjiņu :)) bet nu tas jau ir lielāks gabals ko kulties :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 13:09 | Ziņa # 86
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
vēl pastāv variants, bet to vajadzētu vairāk uz septembra beigu pusi - doties butes iekarot uz jūrjiņu :)) bet nu tas jau ir lielāks gabals ko kulties

To jau var izdarīt tāpat, mazākā vai lielākā bariņā, bet kā salidojuma variants bušu cope manuprāt īsti neder. Jo kāds grib ar pludu ķert, kāds spiningot, kāds ar grunteni, kāds tikai kompānijā pasēdēt..... hello
Uz butēm var tāpat rudenī aizmaukt, bet salidot vajag pie upes, vai ezera dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 15:39 | Ziņa # 87
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu ja tā, tad varam pa visam tuvu - pie manas laivu garāžas - var gan pludu iemest, gan spini pamētāt, vēži ar tur ķipa trāpoties :D - šitas man labpatiktos, jo es varētu iet gulēt uz mājām, nevis teltī :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 16:07 | Ziņa # 88
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es par pirmajiem 2 variantiem, abi tādu siekalu un šermuļus uzdzen prieks


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 16:37 | Ziņa # 89
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
nu ja tā, tad varam pa visam tuvu - pie manas laivu garāžas - var gan pludu iemest, gan spini pamētāt, vēži ar tur ķipa trāpoties


Tad jau var aiziet visi kopīgi uz barčiku un pielakties, nafig vispār makšķerēt? :D :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.08.2011, 16:39 | Ziņa # 90
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
es par pirmajiem 2 variantiem, abi tādu siekalu un šermuļus uzdzen

Nu man arī liekas ļoti labi varianti gan Kāla ezers, gan Mēmele. Pirmajā nav būts, tāpēc intriģē nedaudz vairāk, plus, ja Zivnieks saka, ka tur tik skaisti svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv