[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsošana par 7.parcopi.lv salidojuma laikiem un vietu (Balsošana par 7.parcopi.lv salidojuma laikiem un vietu)
Balsošana par 7.parcopi.lv salidojuma laikiem un vietu
parcopiDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 09:15 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 5344264.jpg (20.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 09:15 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lūdzu balsojampar divām lietām raksta

1. Kuros datumos taisam salidojumu?
a) 7.-9.septembris
b) 14.-16.septembris
c) 21.-23.septembris

2. Kur salidojam?
a) Lielupe(teiksim pie Garozas)
b) Daugava (nezinu kur)
c) Cits variants(tādā gadījumā lūdzu ieteikumus)

Balsošanas laiks līdz 21.augustam, tad jau jātaisa salidojuma plāns alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 10:02 | Ziņa # 3
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kāpēc Jums tie SaLIDOjumi jāplāno pie ūdeņiem? Tāpat tajos SaLIDOjumos zivis neviens nemāk noķert :D


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 10:22 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tāpēc, ka tieši ūdeņi mūs visus arī vieno ;)
Un ar zivīm bija traki tikai pie Jelgavas un Kāla ezerā. Pie Jelgavas dēļ lietus tika par daudz iegrauzts cepumā, bet Kāla ezerā bija vienkārši totāla necope toreiz, copējot ar spiningiem :)

P.S. Cope ir forša gan vienatnē ar konkrētu mērķi noķert zivis un pabūt ar dabu, gan kompānijā ar mērķi atpūsties, labi pavadīt laiku, padalīties pieredzes apmaiņā ar citiem makšķerniekiem, plus noķert arī kādu zivi :)
Kaut kā tā es redzu salidojuma mērķi ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 10:36 | Ziņa # 5
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Viss ir OK, vnk jums tajos salidojumos jānosaka kvalifikācijas normu - tādu minimāli nepieciešamo/noķeramo zivju apjomu, kuru noķerot salidojuma dalībnieki kvalificējas cepumiem ;) :D ... Tad gan laikam lomi dubultotos :D !


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 15:08 | Ziņa # 6
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es par 7-9


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 15:09 | Ziņa # 7
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
ir laba vieta Daugavas krastā pie Ķekavas...maksas-lats no cilvēka pa dienu...ir laivas...var ar savu...ir 2 galdi ar nojumēm...daudz vietas...var makšķerēt no krasta...ērti piebraukt...





Pielikumi: 4406432.jpg (145.1 Kb) · 1283644.jpg (97.0 Kb) · 8391021.jpg (74.3 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 18:19 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskatās laba vieta ja
Jāskatās par ko balsos pārējie un par kuriem datumiem, tad arī tur brauksim, kur sabalsos dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 18:24 | Ziņa # 9
Grupa: Dzēstās
Ja nekas man pašam nemainās, tad pagaidām atbalstu 7.-9. septemberi.
Vieta - kur lems vairākums. Lielupe ir laba, bet var arī citur.
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 18:40 | Ziņa # 10
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Datumi - pagaidām visi vienādi (daļēji pieejami)
Pa vietu Daugavas krastā pie Ķekavas - tā ir sauktā Sausā Daugava.
Konkrētajā vietā ir vietējo iecienītas fīderēšanas/grunteņošanas vietas no krasta. Arī es esmu tās izmēģinājis. Bez rudulēna palikt ir grūti. Pārējais atkarīgs no profesionalitātes.
Līdaku ir gana, tikai jāņem laiva un jāmeklē labākās vietas.
Laivu skaits laikam bija ierobežots - attēlos redzamās plastmasenes un kāda "kazanka", bet tas ir no nostāstiem un informācija jāpārbauda.

Mans balsojums:
Datums - 07. - 09.
Vieta - Daugava pie Ķekavas


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 18:43 | Ziņa # 11
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
datumi vienalga.
vieta b) Daugava - patīk vieta ko Ljubitex ielika ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 19:04 | Ziņa # 12
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tāpēc, ka tieši ūdeņi mūs visus arī vieno


Esiet pārliecināti,ka tikai tas jūs vieno?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 06.08.2012, 19:06 | Ziņa # 13
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
http://www.ss.lv/msg....gh.html tas sanāk tieši pretī Dolessalai :)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 08:21 | Ziņa # 14
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Nezinu kā tur L-upē, bet Sausā Daugava man tuvāka gan ģeogrāfiski, gan sirdij.
Par datumiem pagaidām grūti spriest. Kaut kad septmbra vidū būs mači Ķīsī - Latvijas kauss spiningošanā, kurā plānots ņemt dalību. Būtu priecīgs, ja tas neklātos pāri.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.08.2012, 09:46 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man pašam ir vienalga, no vienas puses Dauagva būtu interesantāk. No sešiem salidojumiem trīs ir bijuši pie Lielupes :D Man gan upe patīk, bet pārmaiņai nenāktu par sliktu arī Daugava. Man gan vairāk Daugava patīk auġstāk, bet gan jau nav ne vainas arī sausajā. Kaut kad agrāk ar senci gar Doles salu copējām, bet nekad neesmu tur spiningojis, tikai ar pludu :)
Par datumiem man pa lielam ar vienalga, tāpat visi iekrīt darbā, tāpat jāmainās būs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsošana par 7.parcopi.lv salidojuma laikiem un vietu (Balsošana par 7.parcopi.lv salidojuma laikiem un vietu)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv