[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Dažādas bildes un video » Video » Parcopi.lv video (Parcopi.lv video, jeb videoapskati no copēm)
Parcopi.lv video
BorodaDatums: Piektdiena, 17.05.2013, 20:22 | Ziņa # 121
Grupa: Dzēstās
Nupat noskatījos 3 vienā. Forša cope, foršs video. Vispār, Aigar tev jādomā par operatora piesaisti. Pats copē un stāsti, bet kāds profs filmē. :) Nu tā kā NG ar Edgaru. :)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 18.05.2013, 13:02 | Ziņa # 122
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forša cope, foršs video ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 27.05.2013, 19:59 | Ziņa # 123
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 27.05.2013, 20:26 | Ziņa # 124
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Afigennijs video Tev Aigar sanāca :) ja hello plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 27.05.2013, 21:20 | Ziņa # 125
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Video Super!!! ja Ļoti patika,pat divas reizes noskatījos! ja


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 27.05.2013, 21:43 | Ziņa # 126
Grupa: Dzēstās
hahaha!!! Labais! ja plaude
 
je6kaDatums: Otrdiena, 28.05.2013, 01:24 | Ziņa # 127
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ar video atskaiti te kāds pacenties... labais ja un loms ne sliktāks par video! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
eduksDatums: Otrdiena, 28.05.2013, 09:38 | Ziņa # 128
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Super! Man ar ļoti patikās! hello alus


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Otrdiena, 28.05.2013, 10:39 | Ziņa # 129
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man video patikās, bet ir viens bet. tomēr liekas, ka tas ir daudz par garu. vidus daļā jau apnika, jo visu laiku viens un tas pats. muzons ļoti ok, daži kadri pat ģeniāli! jāizmet tas kas atkārtojas un tās vietas, kur reāli nekas interesants nav redzams (ka velk ārā utt). tad būs vispār SUPER!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 28.05.2013, 11:50 | Ziņa # 130
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Super!!! ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 28.05.2013, 18:27 | Ziņa # 131
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sis bija eksperiments. Iespejams pec kadas copes reizes tiks samontets lidziga tipa video jau nemot vera sho pieredzi. Bet vispar soreiz man pasham ar patik. Vismaz kaut kas pilnigi atskirigs :-)
Sorry , ka bez garumzimem, no plansetes rakstu.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 01.06.2013, 21:27 | Ziņa # 132
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 02.06.2013, 11:15 | Ziņa # 133
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 20:29 | Ziņa # 134
Grupa: Dzēstās
ja Man patika, dziesma īstā.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.07.2013, 17:51 | Ziņa # 135
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Dažādas bildes un video » Video » Parcopi.lv video (Parcopi.lv video, jeb videoapskati no copēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv