[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
BorodaDatums: Ceturtdiena, 07.03.2013, 23:47 | Ziņa # 1081
Grupa: Dzēstās
Minskā Lukaš būs trenera vietā un būs cita spēle. Cerams, ka mūsējie būs gatavi.
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 08:44 | Ziņa # 1082
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Gulbim uzvara Indianvelsā! prieks


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Svētdiena, 10.03.2013, 10:56 | Ziņa # 1083
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
gulbis zibeņo: http://www.apollo.lv/zinas....6
p.s. lasot presē, likās, ka šim sakāpis kaut kas galvā un sācis baigi izrunāties, taču darbi pierāda pretējo :) ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Svētdiena, 10.03.2013, 11:30 | Ziņa # 1084
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tas gan :) ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 18:23 | Ziņa # 1085
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 18:26 | Ziņa # 1086
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Konstatē Krievijas skeletonistu krāpšanos PČ laikā

eto že normaļno :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 18:40 | Ziņa # 1087
Grupa: Dzēstās
Man jocīgi šķiet arī vācu kamaniņu braucēju (sieviešu) vienmēr ieņemtās pirmās četras vietas. Man liekas, ka viņas arī sēdus var nobraukt un nekas nemainīsies...
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 19:13 | Ziņa # 1088
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Man jocīgi šķiet arī vācu kamaniņu braucēju (sieviešu) vienmēr ieņemtās pirmās četras vietas. Man liekas, ka viņas arī sēdus var nobraukt un nekas nemainīsies...

Vācietēm pakaļas ir asākas, labāk slīd. Tur visa tā fīča, nezināji? Ja netici, pārbaudi :D


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 19:35 | Ziņa # 1089
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Vācietēm pakaļas ir asākas, labāk slīd. Tur visa tā fīča, nezināji? Ja netici, pārbaudi

manuprāt kaut kas tevis teiktajā nav loģiski :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:10 | Ziņa # 1090
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
manuprāt kaut kas tevis teiktajā nav loģiski :D

Vai ta viņas nebrauc bez ragavām ?:D


Nav bildes- nav zives :D
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:19 | Ziņa # 1091
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es šodien kā reiz, konstatēju studiju laikā, ka Rubenis par savu medāli OS Turīnā(2006) esot daļēju pateicību parāda arī LV finierim, kuri uz spec pasūtijumu esot šim izveidojuši, daļu slieces elementa no saplākšņa... :) Redz kādu interesantu faktu uzzināju, TV parraidēs to nedzirdēju :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:23 | Ziņa # 1092
Grupa: Dzēstās
Quote (je6ka)
Es šodien kā reiz, konstatēju studiju laikā, ka Rubenis par savu medāli OS Turīnā(2006) esot daļēju pateicību parāda arī LV finierim, kuri uz spec pasūtijumu esot šim izveidojuši, daļu slieces elementa no saplākšņa... :) Redz kādu interesantu faktu uzzināju, TV parraidēs to nedzirdēju :D

Ta redz kur Bebram info par vācietēm! :D Pa....ļas no saplākšņa. :D
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:31 | Ziņa # 1093
Grupa: Dzēstās
Hoķī kaut kā tā Minska spiež laikam. Metieni 3-10. Es gan tikai tekstu iekš khl redzu.
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:50 | Ziņa # 1094
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Es gan tikai tekstu iekš khl redzu.


http://www.onhockey.ru/ te var redzēt arī attēlu :)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 11.03.2013, 20:56 | Ziņa # 1095
Grupa: Dzēstās
Quote (je6ka)
te var redzēt arī attēlu :)

Ar manu internetu tikai vācu kamaniņu braucējas var redzēt. :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv